0

Liga jest już praktycznie rozstrzygnięta, Barcelona nie zajmie miejsca niższego niż 2, więc jaka jest przeszkoda w postawieniu na Ansu, Riquiego, Araujo czy Collado? Oczywiście że trzeba walczyć do końca, ale to jest idealny moment na dawanie tej czwórce występy od pierwszych minut. Zamiast tego Roberto tuż po urazie, toporny Vidal,
i bezradny Griezmann.

1

Eh, a liczyłem że Real sprawi mi miłą niespodziankę na urodziny i straci punkty... Może chociaż Barcelona zagra dobrze i wygra mecz.

4

Niesamowity potencjał ofensywny ma Man U. W przyszłym sezonie na prawdę mogą walczyć o mistrzostwo.

0

Pojawiły się informacje dotyczące rozpoczęcia negocjacji Barcelony i Man City w sprawie transferu Erica Garcii ponieważ młodemu obrońcy wygasa kontrakt za rok czyli w 2021. Sprawdziłem sobie w necie czy faktycznie kontrakt Hiszpana wygasa za 12 miesięcy i taki Transfermarkt podaje że obecna umowa Erica kończy się nie w 2021 a w 2022 czyli za 2 lata. Inne strony również potwierdzają że kontrakt Garcii jest dłuższy niż podają media. Dziwna sytuacja i niestety wiadomość o negocjacjach jest prawdopodobnie Fake Newsem.

1

Nie wierzę że Leo w tak ciężkim momencie postanowił zakomunikować drużynie że odchodzi. Teraz gdy jest bałagan i on wie że to na nim spoczywa duża rola, postanowił odejść ? Nie jestem w stanie w to uwierzyć, ale mimo wszystko pojawił się lekki niepokój i strach. Oby to był fake news.

8

Griezmann za Valverde > Griezmann za Kike

Fakt, nie opinia.

0

Fajny początek a potem kołysanka i mi się spać zachciało.

0

Pojawił się artykuł na stronie jaki to ten Llorente dobry ale mnie i tak śmieszy że defensywny pomocnik gra w ataku kosztem Felixa za 120 baniek.

1

Vamos Riqui! Pokaż się teraz na tle dużego zespołu jakim jest Atletico i zdobądź pierwszy skład na dobre!

0

Graj dobrze to kibice może zapomną o twojej miłości do Realu i o okolicznościach w jakich doszło do transferu. Powodzenia Miralem, nie zawiedź nas.

0

Leo nie powinien był dostać 8 a 7. Messi miał kilka na prawdę dogodnych okazji którymi mógł wygrać mecz. Nie można tego oczekiwać od wielu piłkarzy ale Leo przyzwyczaił nas do swojej wybitnej precyzji dlatego należy go surowiej ocenić w tym aspekcie. Gol na 2:2 powinien iść na konto Ter Stegen który źle ustawił mur - nota w dół.

12

Wiadomo że ten mecz jest niesamowicie ważny dla losów mistrzostwa, ale zarówno Fati jak i Puig powinni wyjść na boisko od pierwszych minut.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie ma to jak zrobić z igły widły...

5

Po tym co zrobił Bartek, żadne jego działanie mnie już nie zdziwi, w tym zwolnienie Setiena i zastąpienie go Pimientą jeszcze przed LM.

6

Fajnie sobie powspominać stare mecze Barcy z czasów jej świetności. Wygrane przez Barcelonę El Classico 6:2 i 5:0 mogę oglądać bez przerwy i te mecze chyba nigdy mi się nie znudzą.

20

Font ma głowę na karku i już podstawia grunt pod wybory, bez przerwy mówi to co każdy kibic Barcelony chce usłyszeć przez co zyskuje ogromne poparcie. Mam nadzieję że wygra wybory a jego słowa nie okażą się puste, chodź z drugiej strony, nawet jak nie będzie tak idealnym prezydentem jak się zapowiada, to i tak na pewno nie będzie gorszy niż Bartek. Jeszcze tylko nie cały rok i Barcelona zacznie się podnosić z kolan!

3

Suarez potrzebuje ogrania po kontuzji, wciąż nie wygląda na boisku dobrze więc im więcej minut na placu gry dla niego tym lepiej. Składzik bardzo dobry, liczę na popis Ansu i Riquiego.

71

To co mnie najbardziej boli w transferze Arthura to fakt że Brazylijczyk nie jest sprzedawany bo jest słaby albo problematyczny tylko dlatego że Bartek i spółka zrobili w Barcelonie taką dziurę w budżecie i nikt inny oprócz Arthura i Semedo (nie licząc nietykalnych De Jonga i Lengleta) nie zagwarantuje tych 60 milionów przed 30 czerwca. Padło na Arthura który bardzo nie chciał odejść, i został wbrew jego woli zaoferowany Juve. Ten transfer to jest tylko kolejny przykład nieudolnego zarządzania finansami w Barcelonie, które doprowadziło do tego że Barca musiała sprzedać młodego i utalentowanego zawodnika.

21

Skoro Setien nie dowiedział się o odejściu Arthura to transfer Brazylijczyka może jeszcze nie jest do końca przyklepany w przeciwieństwie do tego co mówią media. Nadzieja umiera ostatnia i może Arthur zostanie i pokaże jeszcze swoje umiejętności.

0

@MarioVeB! Z tymi fizjoterapeutami to chodzi o to że są ogromne problemy, nie jest przypadkiem że ostatnio są ogromne problemy z kontuzjami ( faktycznie mogłem się jaśniej wypowiedzieć w tym temacie). Bartomeu to osoba która powinna się zająć tymi problemami i poszukać rozwiązania.

Średnia zespołu wynosi 27,8 - nieźle

Średnia podstawowej 11 (MATS, Pique,Lenglet, Alba, Roberto, Busquets, De Jong, Vidal, Messi, Suarez, Griezmann) wynosi 29,7 ! - Jest to niezbyt dobra i niepokąjąca statystyka.

9

@Coutinho007 Ten trypletu z sezonu 14/15 utrzymał go na stołku... Niby fantastyczna rzecz ten trypletu ale ile złego się przez niego stało...

32

Podsumujmy działania Bartomeu na przestrzeni ostatnich lat :

- Setki milionów w błoto
- Oddawanie graczy za pół darmo
- Afera Barcagate
- Afera z 13-ventures
- Brak szacunku dla piłkarzy i trenerów( oferowanie Rakitića do PSG w brew jego woli, zwolnienie Valverde w okropny sposób, wypychanie Arthura wbrew jego woli etc. )
- Płacenie piłkarzom zbyt dużej ilości pieniędzy
- Zatrudnianie byłych piłkarzy do klubu na stanowiska do których nie są przygotowani ( np. Abidal)
- Zatrudnienie beznadziejnego sztabu fizjoterapeutów
- Brak jakiegokolwiek planu na odmłodzenie kadry
- Brak jakiejkolwiek strategii transferowej
- Tuszowanie innych błędów poprzez duże transfery
- Konflikty z piłkarzami

Jak można narobić tyle złego w tak krótkim czasie... To jest autorski przepis Josepa Marii Bartomeu na zdemolowanie klubu.

4

Wciąż uważam że odejście Arthura jest błędem. Brazylijczyk jest świetnym piłkarzem, może nie regularnym ale ma jeszcze czas na poprawę, jest melodią przyszłości. Zamiast niego przyjdzie Pjanić którego najlepsze lata są za nim i za 2,3 lata będzie płacz że mamy dziadków w pomocy.

5

Real wyjdzie w podstawie z Benzemą, Hazardem, Balem i Viniciusem. Ostatnim razem gdy Zizou posłał tyle armat na boisko to było podczas meczu z Legią (chyba że mnie pamięć myli :P) kiedy padł szokujący wynik 3:3. Niby Real gra dziś tylko ze słabiutką Mallorcą, ale skoro Legia strzeliła 3 gole to czemu nie ma tego zrobić beniaminek La Liga? Warto dodać że nie ma w pierwszej 11 Casemiro, który jest niezwykle ważny w grze defensywnej Los Blancos. Nie nakręcam się na potencjalne punkty dla drużyny przyjezdnych, ale sam mecz może być bardzo ciekawy ze względu na duże możliwości do kontr dla piłkarzy Mallorci i ogromny potencjał ofensywny RM.

14

Panie Setien, jak ci wychowankowie nie są na tyle dobrzy jak od razu po ich wejściu gra się ożywiła ? Riqui i Ansu pokazali fajną determinację i tak przyjemnie się ich oglądało że aż nie chciałem żeby ten mecz się kończył.

16

Jestem ciekaw co jest przeszkodą w postawieniu na inną formację. Bardzo bym chciał żeby Setien spróbował formacji 4:2:3:1 z Griezmannem który grałby w środku za Suarezem. Takie ustawienie mogłoby pomóc wykorzystać potencjał Francuza. Messi grałby po prawej stronie i w trakcie meczu mógłby zamieniać się z Antoinem pozycjami żeby się nie dublowali.

0

@Naker Max 2 sezony? Leo za 2 lata wciąż będzie na topie a jego poziom będzie w dalszym ciągu nieosiągalny dla innych.

1

Karma zawsze wraca, jak nie teraz do kiedy indziej. Niech Real cieszy się puki może, bo w końcu to sędziowanie obróci się przeciwko nim.

1

To jest właśnie ta fantazja młodych zawodników, piękne zagranie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?