0

Vamos Barca.

0

Modric Varane a z tańszych opcji Kondobgia Umtiti

0

Od którego roku macie tu konto

0

Jezu zapomniałem o nim

0

Luis też.

0

On jeszcze wiele osiągnie XD

0

Kto w Barcy Bobby Firmino czy Jesus na nastepce grubego czy może ktoś z la masiji

0

O co chodzi z tymi kodami do ipli

11

Lewy.

1

Ja nie wierzę a wigilię co roku z rodziną organizujemy może nie religijne bo traktujemy to bardziej jako spotkanie rodzinne według mnie wigilię można obchodzić normalnie opłatki itp ale można to traktować jak spotkanie rodzinne

1

Czyli można powiedzieć że slawek będzie takim typowym zabawiaczem w niższych ligach

0

Nie XD.

0

Długa historia czasy gimnazjum

0

A pseudo nie z tego powodu XD

1

Ja się nie nudzilem czytając a teraz jak pisze panie
Czuje się jak małe dziecko z prezentu

1

Witam towarzysze :)
Siedze na tej str już jakiś czas ale nigdy nie myślałem żeby założyć konto ale się skusilem.
PS nick nie przypadkowy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?