0

Też może być XD.

0

Jak wczoraj pisałem założyłem konto na insta podobne do tego co robi Barcainfo nazwa fc.blaugranax jak ktoś ma ig to zapraszam

0

Ok to pv

0

Dawaj saszka

0

:).

0

Zajęte ale fajne

0

Macie jakiś pomysł na nick na koncie instagramowym o Barcy? Tylko jakis nie oczywisty typu fcbarca bo wiadomo że zajęte bedzie

1

Ale Xhaka to dzban

0

No nie do końca roni sprzed jakiś 4/5 dni jest :)

0

2:1.

0

Jaki mecz

0

Jaki Agent :D.

0

Sprobuj zmienić długość wypożyczenia

0

Polecam o Remontadzie z PSG tylko bardziej to filmik niż film ale naprawdę fajny. Wkleilbym link ale jestem takim amebem że na tel nie potrafię XD

Tytuł:Best comeback ever

13min trwa na yt znajdziesz

0

Tak tak :).

1

Prawdziwe

1

Na amen

0

Ja poszedłem parę lat temu za dzieciaka to jakiś dres nam otworzył i groził że nam wpie***li jak nie pójdziemy bo on widział nas na boisku przed chwilą dla niego chwila to było 5h. Jakiś po dopalaczach był ogólnie to taki postrach dzielnicy najlepsze ze normalnej nie patologicznej a tu taki seba się uchowal. XD

0

Podobno częściej odwiedzany niż yt

1

Podejrzewam jakie strony mogą być wysoko XD

0

Pryma sort

0

Zależy jaka :).

0

Znacie jakiś fajny trap?
Tylko bez multich czy innych zabsonow

0

XD.

0

Fascynuje mnie sprawa z sobowtorami mam nadzieję że kiedyś ujrzymy coś co będzie mogło pozwolić nam ich zobaczyć i dowiedzieć się podstawowych informacji o nich. Zastanowiacie się czasem czy wasz brat bliźniak jest z Indii Danii Niemiec czy moze mieszka w tym samym mieście?

0

XD.

0

Są jakieś streamy na redit?

0

Lolu lolu.

0

Na jakim kanale real?

0

Sprzedać póki coś wart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?