Szpadla
Dołączył/a: grudzień 2018
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na notatniku tupcza nóżka że sędzia dla nas gwizdal
0
Właśnie wyczytałem że Barca nie potrafi sobie poradzić z Realem dlatego cały czas fauluje
0
Jak byśmy byli bardziej skuteczni to by była manita
4
Jezu ale pięknie na to patrzeć jak nasi grają z takim sercem
2
Super mecz gramy ale trochę więcej skuteczności
0
Czemu Arthur cholera
0
Takiego łokieta to nie powstydzilby się największy dres osiedla XDDD
0
Drwal przynajmniej wali w drzewo a Ramos nie zna granic
0
Można nawet odjąć to Barcelony
9
Dobra panowie za 15 min zobaczymy najlepszego piłkarza w historii wścieklego i grającego jak po dopalaczach Ramos popełnił błąd
8
Lenglet za pół tego co zrobił Ramos to wyleciał ale on nie no po co
0
Ufffff.
0
Proszę Mats obron
0
Oj.
0
Tak samo
0
Kojarzę z nazwisk ale nie ogarniam który co mowi XD
0
Nie za bardzo kojarzę tych pl komentatorow oprócz Ćwiąkaly więc pytanie gdzie będzie lepszy kom na Eleven czy Canal plus pytam bo nie chce słyszeć spustow nad Realem tylko ciekawy komentarz
0
Mógłby być najlpeszy ale gdy Dembele osiągnie wyższy poziom od Neya a według mnie osiągnie to Leo i Suareza już nas nie będzie
0
A to było porownanie analogiczne do tych piłkarzy rezerwowyvh chciałem wyrazić tak cały 1 skład kumasz ocb XD
1
Wydaje mi się że jak Real wyjdzie zawodnikami typu Ceballos i Mariano to będzie trudniej niż z Modriciem i Benzemą
4
Sosnowiec?
25
Np akcja z Sevilla tego raczej nie powtorzy klub pokroju Izolator Boguchwała
0
Widziałem zdjęcie na insta jak miał nieźle rozcieta nogę to zapytałem czy zagra
0
Jak z Varane zagra z nami jutro?
12
Gratulacje!!! Jeden Cules więcej nie ważne że dziewczyna XD
0
Jaka strona?
0
Kocham cie gruby
0
Jeeeeessssstttt
4
Karny słyszałem kopniecie
0
A mi dosłownie XD