Szpadla
Dołączył/a: grudzień 2018
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za dobry na fife
3
To ja poproszę jeszcze Suareza i 2 Messiego
6
Nie przestwac do końca meczu tak pięknie się ogląda
0
Aha.
0
No dobrze przyznam boli dupka
0
Nie rozumiesz bardziej mi chodziło że Ronaldo to zwykły napastnik niesamowity ale jednak napastnik a Messi jest wszystkim
0
Ronaldo swietny piłkarz ale cholernie pchany przez media Messi 3 gole i asysta z Sevilla
(mówię o ostatnim czasie) lub 2 gole z Chelsea cisza wielki Cris po średnim meczu poza skutecznością król Bóg geniusz
1
Komentarz usunięty
0
Rozumiem jak gralibysmy z Juve to rozumiem można porównać Messiego i Cr ale po kiego grzyba XD porównywać piłkarza który nawet nie grał w tym meczu tak samo w 2 strone
0
Bez tego mamy, Leo
0
Gdzie oglądnąć Ajax dzisiaj?
0
Busqets.
0
Jezu ale to jest ciemnica ten redaktor i komentarze
0
Będzie niedługo
0
Ok dzięki właśnie się zdziwiłem czy coś mnie ominęło XD
0
O co chodzi z tym że ludzie pisza że trafimy na Atleti w LM jakas drabinka jest?
0
Skąd wiesz że z Atleti?
4
Roma w końcu spuchla
1
Lojj franki.
2
On mówi że ew Realu
0
Oj Ajax zaczyna nie wykorzystywac sytuacji
1
Ten Vini to szczerze tylko drybling ma
0
Neresssss.
0
Szkoda tego meczu w Amsterdamie mogli to spokojnie wygrać jak zagrają tak samo ale skutecznie to jestem pewien awansu tylko żeby nie obsrali gaci przed tak wielkim stadionem
0
Ale przy 1-0 Ajax nie przechodzi
1
Frankie pokaż że zagrasz dla Barcy
0
No debul i tyle
2
To prawda
3
Czuję że dzisiaj 2-0 dla Ajaxu i Real odpada ach trzeba przyznać że w LM w ostatnich latach idzie im bardzo dobrze i odpadniecie będzie przyjemniejsze razy 10 i do tego jeden z moich ulubionych klubów Ajax
0
45 Messiego.