0

Za dobry na fife

3

To ja poproszę jeszcze Suareza i 2 Messiego

6

Nie przestwac do końca meczu tak pięknie się ogląda

0

Aha.

0

No dobrze przyznam boli dupka

0

Nie rozumiesz bardziej mi chodziło że Ronaldo to zwykły napastnik niesamowity ale jednak napastnik a Messi jest wszystkim

0

Ronaldo swietny piłkarz ale cholernie pchany przez media Messi 3 gole i asysta z Sevilla
(mówię o ostatnim czasie) lub 2 gole z Chelsea cisza wielki Cris po średnim meczu poza skutecznością król Bóg geniusz

1

Komentarz usunięty

0

Rozumiem jak gralibysmy z Juve to rozumiem można porównać Messiego i Cr ale po kiego grzyba XD porównywać piłkarza który nawet nie grał w tym meczu tak samo w 2 strone

0

Bez tego mamy, Leo

0

Gdzie oglądnąć Ajax dzisiaj?

0

Busqets.

0

Jezu ale to jest ciemnica ten redaktor i komentarze

0

Będzie niedługo

0

Ok dzięki właśnie się zdziwiłem czy coś mnie ominęło XD

0

O co chodzi z tym że ludzie pisza że trafimy na Atleti w LM jakas drabinka jest?

0

Skąd wiesz że z Atleti?

4

Roma w końcu spuchla

1

Lojj franki.

2

On mówi że ew Realu

0

Oj Ajax zaczyna nie wykorzystywac sytuacji

1

Ten Vini to szczerze tylko drybling ma

0

Neresssss.

0

Szkoda tego meczu w Amsterdamie mogli to spokojnie wygrać jak zagrają tak samo ale skutecznie to jestem pewien awansu tylko żeby nie obsrali gaci przed tak wielkim stadionem

0

Ale przy 1-0 Ajax nie przechodzi

1

Frankie pokaż że zagrasz dla Barcy

0

No debul i tyle

2

To prawda

3

Czuję że dzisiaj 2-0 dla Ajaxu i Real odpada ach trzeba przyznać że w LM w ostatnich latach idzie im bardzo dobrze i odpadniecie będzie przyjemniejsze razy 10 i do tego jeden z moich ulubionych klubów Ajax

0

45 Messiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?