Szpadla
Dołączył/a: grudzień 2018
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Tym samym obrażajac Viniscusa
0
Zrobi to przy pierwszej XD
0
No szto taka prawda XD
8
Śmieszy mnie to że jak Real zremisuje z nami 1-1 bez Messiego i Dembele to uważają to za swietny wynik najlepszy mecz w sezonie to pokazuje „wielkosc” tego klubu
1
Wyciszasz tv i na yt odpalasz Hiszpanski kom
0
Ja to jeszcze szkoła studia dokładniej
0
Stary bardzo dobrze poszlo
0
Akurat w tv Anna Maria Wesołowska czekam aż wejdziesz XD
2
Najgorzej 39 stopni gorączki katar że się oddychać nie da a tu dzisiaj El classico a mialem iść do pubu z ziomeczkami XD pozostaje oglądanie nafaszerowanym lekami żeby mnie na meczu nie rozłożyło
3
Nawet gdyby to ten odskok miska jak przed petarda to trochę nie naturalny
18
Największą beka są te cepy z Realu mówiące nie rozmowiajmy o sędziach itd a jak przegraja to jest ze wina sędziego
1
Najlpeszym przykładem chamstwa jest ostatni mecz białych z Atletico
0
Jestem dumny z naszego klubu że mimo tych „przypadków” Real nie jest wcale lepszy bo czasem to oni tej pomocy sędziów nie potrafią wykorzystać
2
Spokojnie spokojnie oni też widzieli ale nie chcieli zobaczyć
0
Nic się nie dzieje przypadkiem XD a tak serio to jest prawdopodobieństwo 1 do miliarda (nie pytać jak obliczylem) te wszytkie zp te wszytkie LM i inne ustawione gówna
1
Nie mogę się tego doczekać
1
Jakbym wymieniał wszytko to by nocy zabrakło
14
Jestesmy tylko pionkami w tym całym mechanizmie bądźmy szczerzy Real wspomagany jest już od paru lat. Gol ze spalonego Ramosa finał LM 2016 2 gole że spalonego i czerwona dla Vidala LM 2017 cały poprzedni sezon w LM teraz liga wiele goli ze spalonego wiele karnych z pupy i jeszcze do tego „bledy” na naszą nie korzyść jak gole widmo lub wczoraj 2 nie podyktowane karne i wiele więcej. Smutne to że podczas każdego ich meczu (lub czasem naszego) czuje zwykle wk****enie i to nie ze względu sportowego
0
Smutne jest to że właśnie świat nie widzi
2
Osobiscie ci Pep przyniesie
0
To ku*wa nieźle jaja
0
Nie oglądam meczu karne dla Realu zasłużone?
0
Poza fortnite chyba
0
Los chce z nami grać w pokera raz nam daje raz zabiera XD
0
Często bywam.
0
Nie widzialem powtrtoki był tam spalony?
0
Taki seba syn Małgosi z bloku obok jesteś
0
Co zrobił Di Maria
1
Nostradamus.
0
Yeray to był so