1

Tym samym obrażajac Viniscusa

0

Zrobi to przy pierwszej XD

0

No szto taka prawda XD

8

Śmieszy mnie to że jak Real zremisuje z nami 1-1 bez Messiego i Dembele to uważają to za swietny wynik najlepszy mecz w sezonie to pokazuje „wielkosc” tego klubu

1

Wyciszasz tv i na yt odpalasz Hiszpanski kom

0

Ja to jeszcze szkoła studia dokładniej

0

Stary bardzo dobrze poszlo

0

Akurat w tv Anna Maria Wesołowska czekam aż wejdziesz XD

2

Najgorzej 39 stopni gorączki katar że się oddychać nie da a tu dzisiaj El classico a mialem iść do pubu z ziomeczkami XD pozostaje oglądanie nafaszerowanym lekami żeby mnie na meczu nie rozłożyło

3

Nawet gdyby to ten odskok miska jak przed petarda to trochę nie naturalny

18

Największą beka są te cepy z Realu mówiące nie rozmowiajmy o sędziach itd a jak przegraja to jest ze wina sędziego

1

Najlpeszym przykładem chamstwa jest ostatni mecz białych z Atletico

0

Jestem dumny z naszego klubu że mimo tych „przypadków” Real nie jest wcale lepszy bo czasem to oni tej pomocy sędziów nie potrafią wykorzystać

2

Spokojnie spokojnie oni też widzieli ale nie chcieli zobaczyć

0

Nic się nie dzieje przypadkiem XD a tak serio to jest prawdopodobieństwo 1 do miliarda (nie pytać jak obliczylem) te wszytkie zp te wszytkie LM i inne ustawione gówna

1

Nie mogę się tego doczekać

1

Jakbym wymieniał wszytko to by nocy zabrakło

14

Jestesmy tylko pionkami w tym całym mechanizmie bądźmy szczerzy Real wspomagany jest już od paru lat. Gol ze spalonego Ramosa finał LM 2016 2 gole że spalonego i czerwona dla Vidala LM 2017 cały poprzedni sezon w LM teraz liga wiele goli ze spalonego wiele karnych z pupy i jeszcze do tego „bledy” na naszą nie korzyść jak gole widmo lub wczoraj 2 nie podyktowane karne i wiele więcej. Smutne to że podczas każdego ich meczu (lub czasem naszego) czuje zwykle wk****enie i to nie ze względu sportowego

0

Smutne jest to że właśnie świat nie widzi

2

Osobiscie ci Pep przyniesie

0

To ku*wa nieźle jaja

0

Nie oglądam meczu karne dla Realu zasłużone?

0

Poza fortnite chyba

0

Los chce z nami grać w pokera raz nam daje raz zabiera XD

0

Często bywam.

0

Nie widzialem powtrtoki był tam spalony?

0

Taki seba syn Małgosi z bloku obok jesteś

0

Co zrobił Di Maria

1

Nostradamus.

0

Yeray to był so

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?