Szpadla
Dołączył/a: grudzień 2018
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grał z Messim Butlandem Yaya Toure i Ikerem Casiliasem
6
Byłbym neutralny ale jak słyszę że LFC niby najlepszy klub na świece gdzie nie pójdę to mnie swiezbi XD nawet żadnego trofeum jeszcze nie wygrali a gadają ich kibice jak po 5lm z rzędu vamos spurs
2
@FLYP chyba chciales parno ale automatyczna klawiatura poprawiła zboczusku
0
@virtualny00 kto będzie występował
0
Letʼs go Ajax boys na otracie łez
0
Trzeba tym potrzasnac i to ostro i w może w następnym roku VEB
0
WTF.
1
Leo uderz
0
X i D.
2
Na plus Suarez Alba na lekki minus Rakitić jest dobrze a zachowujecie się jakby było 0-3
0
Nie jest źle spokojnie
0
O kurde VVD ma już 28 lat
0
Tak XD.
1
I ten Malcolm na trybunach i ten świetny Langlet
0
Wie ktoś jak się na twichu nazywają się profile piłkarzy np Kane Czy Aliiego bo wydają mi się że streamuja jak Roberto wczoraj
0
Też tak uważam ale mówię o tych niedzielnych kibicach którzy słysząc El Clasico myśleliby najlpeszy klub w historii gra z Realem czy może na odwrót
3
Tak czysto teoretycznie myślicie że 2 nasze tryplety pod rząd przycmilyby 3 ligi mistrzów Realu?
0
I to pokazuje że nigdy nie osiągnie poziomu Messiego i Ronaldo to również oznacza że kupno Dembele było lepsza opcja
0
Aha.
1
SoundCloud Spotify tylko że za darmo
0
Strajkuja.
0
Strone by wywaliło
27
Polecam zobaczyć co wrzucił Eric Cantona na instagramie wolę nie podawac linku
0
Będziesz miał z nazwa problem XD
3
I wyobrazić sobie ze jest z tej perspektywy taka mała a leżą tam takie metopolie jak Londyn czy Manchester
0
PS plus jest potrzebny do sezonow w fifie?
0
Ja też ja też
0
Tego również mi potrzeba
0
Gdy będę szukał na tym full matches coś tam po meczu to po jakim czasie to będzie i czy w tytule będzie podany wynik bo nie chce znać przed oglądaniem powtórki
0
Piwoszu kochany ja też