0

Grał z Messim Butlandem Yaya Toure i Ikerem Casiliasem

6

Byłbym neutralny ale jak słyszę że LFC niby najlepszy klub na świece gdzie nie pójdę to mnie swiezbi XD nawet żadnego trofeum jeszcze nie wygrali a gadają ich kibice jak po 5lm z rzędu vamos spurs

2

@FLYP chyba chciales parno ale automatyczna klawiatura poprawiła zboczusku

0

@virtualny00 kto będzie występował 

0

Letʼs go Ajax boys na otracie łez

0

Trzeba tym potrzasnac i to ostro i w może w następnym roku VEB

0

WTF.

1

Leo uderz

0

X i D.

2

Na plus Suarez Alba na lekki minus Rakitić jest dobrze a zachowujecie się jakby było 0-3

0

Nie jest źle spokojnie

0

O kurde VVD ma już 28 lat

0

Tak XD.

1

I ten Malcolm na trybunach i ten świetny Langlet

0

Wie ktoś jak się na twichu nazywają się profile piłkarzy np Kane Czy Aliiego bo wydają mi się że streamuja jak Roberto wczoraj

0

Też tak uważam ale mówię o tych niedzielnych kibicach którzy słysząc El Clasico myśleliby najlpeszy klub w historii gra z Realem czy może na odwrót

3

Tak czysto teoretycznie myślicie że 2 nasze tryplety pod rząd przycmilyby 3 ligi mistrzów Realu?

0

I to pokazuje że nigdy nie osiągnie poziomu Messiego i Ronaldo to również oznacza że kupno Dembele było lepsza opcja

0

Aha.

1

SoundCloud Spotify tylko że za darmo

0

Strajkuja.

0

Strone by wywaliło

27

Polecam zobaczyć co wrzucił Eric Cantona na instagramie wolę nie podawac linku

0

Będziesz miał z nazwa problem XD

3

I wyobrazić sobie ze jest z tej perspektywy taka mała a leżą tam takie metopolie jak Londyn czy Manchester

0

PS plus jest potrzebny do sezonow w fifie?

0

Ja też ja też

0

Tego również mi potrzeba

0

Gdy będę szukał na tym full matches coś tam po meczu to po jakim czasie to będzie i czy w tytule będzie podany wynik bo nie chce znać przed oglądaniem powtórki

0

Piwoszu kochany ja też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?