0

Komentarz usunięty

7

Valverde jak ja cie nienawidzę

2

Ja już nie jestem wkurzony mi jest po prostu po ludzku smutno

0

@Danny Gaucho dziewiątym* Messi otrzymał 2 razy
EDIT jednak nie zwracam honor w zestawiemiu nie ma Gnabriego

0

Bez szans przy takim naporze nie utrzymają tego pół godziny

0

@Rewolucja123 dzięki kolego xd

1

@Lamora ja byłem w Selous w Tanzanii polecan

0

Jesttt wrócił oby na dłużej

0

No nie leos to się nie dzieje

1

@Kris_Barca nie mówię że źle

0

Pomijają trochę Leo

0

Arthurrrrrrrrrr

0

Teraz pewnie znowu lanie u siebie a wyjazd dramat

0

Jaka to jest gala, złotej piłki?

0

Dziwne czasy nastały że Barca nie wygrywa z Granada a jedyny piłkarz o którego jako kibic Barcy się obawiam to Benzema

1

0

@Grzesior667 chińska

0

@czółkovsky to jest paczka z 7,5 k?

2

@th@les i 9 bramek na młodzieżowym Euro z Izraelem

0

@Patriskos skoro o tym nie wiesz to znaczy że i tutaj cię dawno nie było

1

@Kapitan hawk kartkówkę z pszyrki

0

Słabo gra ten Gana szkoda że nie gra Herrera

0

@Veb1233 trafiłem Goretzke niewymiennego spk do starteru

0

@Veb1233 ja nie mg wejść i wraca mnie do ekranu z van dijkiem serwery zapchane?
EDIT jest

0

@Mesi12 ty byś postawił na Napoli a wszyscy wiemy że Napoli Napoli

2

@Phatro ja w swojej głowie też mogę być najlpeszy ale wiemy jaka jest prawda głupie gadanie grzmota

0

@Oskar00 licze na Falcao

0

Postanowiłem 5 dych na to że Real nie wyjdzie z grupy, mam fantazje xd

0

@karci0 Di Maria Icardi Sarabia

0

@Suzu dziękuję dobry człowieku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?