0

@Bykunn chyba w 17/18

1

@Barcelismo to chyba inny kumbek oglądałeś

11

Ten Real jest tragiczny wystaczy nie poślizgnac się na piasku do końca sezonu i mamy mistrza.

2

To jest ten wielki Real z tego sezonu z niesamowitym młodym Vinicjusem najlpesza 9 świata Benzema czy przebojowym Valverde w środku pola co nie może najgorszej Barcelony od lat odstawić na 2 miejsce chociaż na parę kolejek?

0

Widzicie a jednak uderzył haha

0

Leos oddaj może tego karniaczka komuś.

2

@xerter o ty zberezniku autokerka z gole na gołe ci poprawia

0

Ty jaki on szybki jest

1

@Katalonbar Tomasz Hajto

0

@Transu96 tak wogule to na czym grasz? Może jakiś sparing huehue

0

@Transu96 dzisiaj tak a tak ogólnie to chciałbym xd

16

Jeżeli ktoś z was gra w fife to zna mój ból. Trafiłem Di marie

1

Do góry łeb mówi się trudno. Wyobraźcie sobie co mogli czuć kibice Realu po ciągłym wpi*rdolu. To tylko 1 pkt straty.

4

Już zapomniałem jak to jesr przegrać klasyk.

0

Będę tak wk*rwiony że nie zasnę jak to przegramy

0

Zmiany zmiany zmiany

0

Cholera zaraz stracimy

0

Scenariusz podobny do tego z przed roku w pk 0-0 po podobnym meczu oby 2 połowa też była szybką trójka

1

De jong out Braitwhaite in

70

Nie czuję stresu jak kiedyś przed klasykami teraz czuję nabuzowanie do tego stopnia że bym się tam na to lewe skrzydło sam wpi*rdolil.

0

@BarcaInfo smutne trochę z ich perspektywy. Grasz 3 klasyki u siebie i nie strzelasz żadnej bramki xd

1

@Hiacynk bardzo fajna koncepcja. Vidal i Fati przydadzą się na końcówkę

7

@beznicku1000 podejrzane to 21 37 koło siebie

0

@Mario96w Sancho

1

@maroon kuźwa ale ochydnie ta pizza wygląda xd

0

@BarcaInfo miejmy nadzieję że kolejny już w następnym sezonie

3

Można było wcisnąć więcej

0

Jeszcze jedna strzelcie

0

Czerwony Ramos Czerwony Ramos

4

O kurde dobry smaczek bo KDB jakąś spine ma z Kurtula

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?