Szpadla
Dołączył/a: grudzień 2018
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn chyba w 17/18
1
@Barcelismo to chyba inny kumbek oglądałeś
11
Ten Real jest tragiczny wystaczy nie poślizgnac się na piasku do końca sezonu i mamy mistrza.
2
To jest ten wielki Real z tego sezonu z niesamowitym młodym Vinicjusem najlpesza 9 świata Benzema czy przebojowym Valverde w środku pola co nie może najgorszej Barcelony od lat odstawić na 2 miejsce chociaż na parę kolejek?
0
Widzicie a jednak uderzył haha
0
Leos oddaj może tego karniaczka komuś.
2
@xerter o ty zberezniku autokerka z gole na gołe ci poprawia
0
Ty jaki on szybki jest
1
@Katalonbar Tomasz Hajto
0
@Transu96 tak wogule to na czym grasz? Może jakiś sparing huehue
0
@Transu96 dzisiaj tak a tak ogólnie to chciałbym xd
16
Jeżeli ktoś z was gra w fife to zna mój ból. Trafiłem Di marie
1
Do góry łeb mówi się trudno. Wyobraźcie sobie co mogli czuć kibice Realu po ciągłym wpi*rdolu. To tylko 1 pkt straty.
4
Już zapomniałem jak to jesr przegrać klasyk.
0
Będę tak wk*rwiony że nie zasnę jak to przegramy
0
Zmiany zmiany zmiany
0
Cholera zaraz stracimy
0
Scenariusz podobny do tego z przed roku w pk 0-0 po podobnym meczu oby 2 połowa też była szybką trójka
1
De jong out Braitwhaite in
70
Nie czuję stresu jak kiedyś przed klasykami teraz czuję nabuzowanie do tego stopnia że bym się tam na to lewe skrzydło sam wpi*rdolil.
0
@BarcaInfo smutne trochę z ich perspektywy. Grasz 3 klasyki u siebie i nie strzelasz żadnej bramki xd
1
@Hiacynk bardzo fajna koncepcja. Vidal i Fati przydadzą się na końcówkę
7
@beznicku1000 podejrzane to 21 37 koło siebie
0
@Mario96w Sancho
1
@maroon kuźwa ale ochydnie ta pizza wygląda xd
0
@BarcaInfo miejmy nadzieję że kolejny już w następnym sezonie
3
Można było wcisnąć więcej
0
Jeszcze jedna strzelcie
0
Czerwony Ramos Czerwony Ramos
4
O kurde dobry smaczek bo KDB jakąś spine ma z Kurtula