0

Penalty dla siti

0

Kurła dobry ten Ramos

7

Kto by się spodziewał

0

Dawuaj Aguero i Sterlinga

8

Rudy huknij coś z dystansu

9

Jak City nie strzeli nic dzisiaj to cienko to widzę w rewanżu

4

@messi564 wolę żeby zrobił to Mendy niż 11 Mend

0

Jezu jak on to uderzył

4

@Olgierd_von_Everec Madzia Gesler do kuchni mistrzów też by była niezła

1

@Danger204 nie oglądam City stąd to zdziwienie tzn o Sterlingu coś tam widziałem że uraz ale Aguero myślałem że zagra. Pep jest na pewno większym „znafcom” niż ja i wie co robi.

0

Czemu Sterling i Aguero na ławie kurła Pep

1

Cienko to widzę z kadrą
Na rewanż jak dobrze pójdzie to
Ter Stegen Semedo Lenglet Umtiti Firpo Arthur FDJ Rakitić Ansu Griezmann Messi

0

@LuisSalvano ale co to dało że nie da sobie w kasze dmuchać jak to piszesz. To tylko pomogło Napoli

0

Vidal strasznie by się przydał w rewanżu

8

Chłopie zamknij ryj

1

Ładne zachowanie Leo

1

@Croocers właśnie nie gadali nic

1

Ależ radość riquiego na rozgrzewce

2

Niemiec to je Niemiec ja nie wytrzymam z tym komentarzem

1

@Kompletny czyli mecz na poziome dobrego spotkania Leo. Tu mamy duża przewagę

33

Tylko żeby Zielowi się nic nie przestawilo

0

@Messiah10 gdzie pracujesz
EDIT już widze

3

@BartqRKO pominąłem wczorajsze pytanie więc odp na 2
Niedoceniany -Adriano
Przeceniany - Dembele

0

@viscajasiek co paliles?

5

@Hiacynk ja tez,dlatego napisałem może a nie będzie

6

Ależ ten tydzień może być piękny

11

@norbi77 pożycz piszczele na kupony

0

Mamy szanse na 5 pkt przewagi po klasyku. Ale to się szybko obróciło

0

5 minut za co kuzwa

0

Najlpeszego bramkarza la liga xddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?