Szpadla
Dołączył/a: grudzień 2018
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Penalty dla siti
0
Kurła dobry ten Ramos
7
Kto by się spodziewał
0
Dawuaj Aguero i Sterlinga
8
Rudy huknij coś z dystansu
9
Jak City nie strzeli nic dzisiaj to cienko to widzę w rewanżu
4
@messi564 wolę żeby zrobił to Mendy niż 11 Mend
0
Jezu jak on to uderzył
4
@Olgierd_von_Everec Madzia Gesler do kuchni mistrzów też by była niezła
1
@Danger204 nie oglądam City stąd to zdziwienie tzn o Sterlingu coś tam widziałem że uraz ale Aguero myślałem że zagra. Pep jest na pewno większym „znafcom” niż ja i wie co robi.
0
Czemu Sterling i Aguero na ławie kurła Pep
1
Cienko to widzę z kadrą
Na rewanż jak dobrze pójdzie to
Ter Stegen Semedo Lenglet Umtiti Firpo Arthur FDJ Rakitić Ansu Griezmann Messi
0
@LuisSalvano ale co to dało że nie da sobie w kasze dmuchać jak to piszesz. To tylko pomogło Napoli
0
Vidal strasznie by się przydał w rewanżu
8
Chłopie zamknij ryj
1
Ładne zachowanie Leo
1
@Croocers właśnie nie gadali nic
1
Ależ radość riquiego na rozgrzewce
2
Niemiec to je Niemiec ja nie wytrzymam z tym komentarzem
1
@Kompletny czyli mecz na poziome dobrego spotkania Leo. Tu mamy duża przewagę
33
Tylko żeby Zielowi się nic nie przestawilo
0
@Messiah10 gdzie pracujesz
EDIT już widze
3
@BartqRKO pominąłem wczorajsze pytanie więc odp na 2
Niedoceniany -Adriano
Przeceniany - Dembele
0
@viscajasiek co paliles?
5
@Hiacynk ja tez,dlatego napisałem może a nie będzie
6
Ależ ten tydzień może być piękny
11
@norbi77 pożycz piszczele na kupony
0
Mamy szanse na 5 pkt przewagi po klasyku. Ale to się szybko obróciło
0
5 minut za co kuzwa
0
Najlpeszego bramkarza la liga xddd