0

Chłopajta nie ograniam w ea access place pobieram i gram nie muszę mieć do tego płyty?

0

@FC1899Barca przecież grał w lipcu na copa america

0

@kuz ślepy jestem

0

Godzina gry my dalej bez dobrej sytuacji

0

Brawo Mats kocham cię

3

Gdy Hajto spuszcza się nad jakimś zawodnikiem i nie jest to Lewandowski to wiedz że coś się dzieje

0

@Kaperan1357 Arthur?

0

Na na conajmiej klasę światowa jest jakaś wyższa? Śmieszne że mówi o 12 letnim chłopaku o którym w tym wieku nie można póki co mówić o karierze

1

Juz mnie bolą uszy od Hajto

1

@msmsms na cieszynki przyjdzie czas

1

@Transu96 kolega nieponimaju

2

@Transu96 wyślij kolega chce zobaczyć

0

@Cvzx pozdro dla kumatych

1

Brawo grubasku kochamy cię i twój brzuch

1

@Batys de Jong to samo

1

@JoseArkadioMorales pakuj walizy i wyjeżdżaj z kraju antypatrioto xd

1

@misiek12319 nie znasz się na piłce*

1

Pjoter ale ty mi teraz zaimponowales

0

@gumaz jestem tu

0

@Commando do tego samego co ta FF

0

@gorn88 666@gorn88 666 zdecydowanie

0

@MesQueUnClub96@MesQueUnClub96 tak się składa że nie ten :)

1

@Kuczek spodziewalem się takich smieszkowXD

11

Ile bym dał żeby tym transferem był Guardiola

0

@kuz myślę że nie

0

@MaTt_BarcaFan kontuzja

0

@Jacu327 kurła kurła

0

@Explode możliwe

4

Szykuje się nieźle El clasico XD

59

Od razu lepiej na serduszku jak somsiad przegrywa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?