Szpadla
Dołączył/a: grudzień 2018
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I właśnie tacy ludzie powinni całować ten herb
1
Lo matko bosko co to się stanęło
1
Ka ku ka racza ka ku ka racza
7
@Wittgenstein jak busi wymiatal to Ansu Fati chodził do przedszkola
1
Busqueeeeetttttssss
15
Kufa jak w fifie my 10 strzałów oni jeden i gol
1
Kurde jest fajnie narazie
EDIT CO ZA AKCJA
2
Wygramy
Oby
Griezmann pierwsza bramka na Camp Nou dzisiaj
Oby
0
Real to jednak ma pecha do Guardiolów
0
@Ghandi bez treningów chyba 85 a z trenigami coraz więcej max do 94
0
@Mazi żegnaj ale myślę że po miesiącu będziesz z powrotem
2
@FafitFCB sam syrek
0
@arcziFCB pozna godzina była ciii
1
@bartoszekkk golfik szybciej odpala od naszego bombelka
0
Okocha to wujek Iwobiego
Nani to kuzyn Gomesa tego młodego z United
A James szwagrem Ospiny
0
Wiedzieliscie że w pierwszej połowie sezonu 17/18 grało u nas dwóch braci Digne i Deulofeu tak też nie wiedzialem są to half brothers każdy już chyba ogranie jaki mają poziom spokrewniania
1
@szkutnik91 ter Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Rakitić Busquets de Jong
Roberto Griezmann Rafinha
0
Neymar musi przyjść z 5 napastnikow miesiac temu zrobił się 1 Dembele jak zwykle Suarez kontuzja Messi kontuzja Malcom w Rosji a Cou w Niemczech i został nam tylko Griezmann który rozegrał raptem parę spotkan u nas
3
@fajny_football dembele left chat
0
@Blomqvist widać to dobitnie z odległości kilkunastu kilkudziesięciu metrów
0
@blaugrana1980 porównuję do innych meczy
0
Byłem na meczu szkoda porażki ale ten krzyk kibiców Athleticu po bramce Aduriza coś pięknego a propos nas ta gra wygląda jeszcze gorzej niż w tv
2
Ter Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Rakitić Busquets de Jong
Dembele Suarez Griezmann
Róbcie ss
0
@MichalZZZ City bo Guardiola
Milan bo Piąteczek xd
Borussia bo nie lubię Bayernu
Lyon bo nie lubię PSG
Benfica fajni zawodnicy wychodzą z tamtąd
Ajax że względu na styl
Wisła Kraków bo z Krk jestem
0
@4drian0 nie wiem jaki miałeś ale masz zielonego pepe
1
@adi7adi8 wczoraj mi nie pyklo z zouma bo to co odwalal było przerażajace
1
@Danger204 dobry zawodnik
0
Które miejsce zajmujecie w naszej lidze fantasy ja 6 a jest to mój pierwszy raz z fpl zawsze na farcie :)
0
Nie mam w zwyczaju zalic się w internetach jak jest źle i okropnie
0
@Vxb93 ja w pierwszej to nic nie napisalem XD