0

I właśnie tacy ludzie powinni całować ten herb

1

Lo matko bosko co to się stanęło

1

Ka ku ka racza ka ku ka racza

7

@Wittgenstein jak busi wymiatal to Ansu Fati chodził do przedszkola

1

Busqueeeeetttttssss

15

Kufa jak w fifie my 10 strzałów oni jeden i gol

1

Kurde jest fajnie narazie

EDIT CO ZA AKCJA

2

Wygramy


Oby
Griezmann pierwsza bramka na Camp Nou dzisiaj


Oby

0

Real to jednak ma pecha do Guardiolów

0

@Ghandi bez treningów chyba 85 a z trenigami coraz więcej max do 94

0

@Mazi żegnaj ale myślę że po miesiącu będziesz z powrotem

2

@FafitFCB sam syrek

0

@arcziFCB pozna godzina była ciii

1

@bartoszekkk golfik szybciej odpala od naszego bombelka

0

Okocha to wujek Iwobiego
Nani to kuzyn Gomesa tego młodego z United
A James szwagrem Ospiny

0

Wiedzieliscie że w pierwszej połowie sezonu 17/18 grało u nas dwóch braci Digne i Deulofeu tak też nie wiedzialem są to half brothers każdy już chyba ogranie jaki mają poziom spokrewniania

1

@szkutnik91 ter Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Rakitić Busquets de Jong
Roberto Griezmann Rafinha

0

Neymar musi przyjść z 5 napastnikow miesiac temu zrobił się 1 Dembele jak zwykle Suarez kontuzja Messi kontuzja Malcom w Rosji a Cou w Niemczech i został nam tylko Griezmann który rozegrał raptem parę spotkan u nas

3

@fajny_football dembele left chat

0

@Blomqvist widać to dobitnie z odległości kilkunastu kilkudziesięciu metrów

0

@blaugrana1980 porównuję do innych meczy

0

Byłem na meczu szkoda porażki ale ten krzyk kibiców Athleticu po bramce Aduriza coś pięknego a propos nas ta gra wygląda jeszcze gorzej niż w tv

2

Ter Stegen
Semedo Pique Lenglet Alba
Rakitić Busquets de Jong
Dembele Suarez Griezmann
Róbcie ss

0

@MichalZZZ City bo Guardiola
Milan bo Piąteczek xd
Borussia bo nie lubię Bayernu
Lyon bo nie lubię PSG
Benfica fajni zawodnicy wychodzą z tamtąd
Ajax że względu na styl
Wisła Kraków bo z Krk jestem

0

@4drian0 nie wiem jaki miałeś ale masz zielonego pepe

1

@adi7adi8 wczoraj mi nie pyklo z zouma bo to co odwalal było przerażajace

1

@Danger204 dobry zawodnik

0

Które miejsce zajmujecie w naszej lidze fantasy ja 6 a jest to mój pierwszy raz z fpl zawsze na farcie :)

0

Nie mam w zwyczaju zalic się w internetach jak jest źle i okropnie

0

@Vxb93 ja w pierwszej to nic nie napisalem XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?