Szpadla
Dołączył/a: grudzień 2018
Kraków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Jeśli jeszcze za Rakitica wejdzie Alena to osobiscie jadę do Barcelony sprawdzić czy nam Coacha nie podmienili XDDD
2
Ernesto pijany
0
Bardzo pilne XD wiecie gdzie w Krakowie na 100% będzie odsniezony orlik?
0
Ostanie 14 minut naszego życia
1
To robię XD Trafiłem Laudrupa Schevchenko Desailiego i Van Der Sara
1
Gruby Ronaldo.
0
Dalej są.
0
O co chodzi z tymi ikonami prime w 18
0
Którym piłkarzem
0
Do opchniecia?
0
Sprzedać Messiego
1
Też wam interenty z Orange nie działają okorpna sieć jaka jest lepsza?
5
Chopy spokojnie na 2 mecz wejdzie messi Luis i pojedziemy ich jak Celte rok temu
0
Zabka Żabcia Żabunia
0
Uciekaj z kraju
0
20.
0
Przewrotu XD Jaki spust ja pamiętam tylko 1
0
Szkoda ze u nas nie został fajny chłopok byl
0
Ten mały DUPEK XD.
0
Będzie jakiś stream na reddit?
0
O co chodzi z tym salt bae w Dubaju że wszyscy tam idą Messi pogba lewy ribery
1
Bardzo możliwe ale jeżeli drużyna B nie potrafi wykonać ani jednej dobrej akcji to te szansę że drużyna A straci prowadzenie jest o wiele mniejsza
1
Do tych co oglądają Real jest jakaś szansa że zgubiła pkt czy kontroluja mecz?
1
Jesteś pewien?
0
Ryz po prostu kurla ryż XD
2
Jacek i Daniel to 2 kolegów Pan już chyba porobiony
0
1991 był wspaniały czas na lepszy 1930
3
Od sympatycznego Pana Wiesia do sympatycznej pani Halinki z 3 turnusu. Pucio Pucio
0
Czemu nie słyszałem o tym
0
Ile bramek mieli najlepsi strzelcy Barcy w 2018
To był chyba Messi Suarez Cou Dembele i Pique