5

Jeśli jeszcze za Rakitica wejdzie Alena to osobiscie jadę do Barcelony sprawdzić czy nam Coacha nie podmienili XDDD

2

Ernesto pijany

0

Bardzo pilne XD wiecie gdzie w Krakowie na 100% będzie odsniezony orlik?

0

Ostanie 14 minut naszego życia

1

To robię XD Trafiłem Laudrupa Schevchenko Desailiego i Van Der Sara

1

Gruby Ronaldo.

0

Dalej są.

0

O co chodzi z tymi ikonami prime w 18

0

Którym piłkarzem

0

Do opchniecia?

0

Sprzedać Messiego

1

Też wam interenty z Orange nie działają okorpna sieć jaka jest lepsza?

5

Chopy spokojnie na 2 mecz wejdzie messi Luis i pojedziemy ich jak Celte rok temu

0

Zabka Żabcia Żabunia

0

Uciekaj z kraju

0

20.

0

Przewrotu XD Jaki spust ja pamiętam tylko 1

0

Szkoda ze u nas nie został fajny chłopok byl

0

Ten mały DUPEK XD.

0

Będzie jakiś stream na reddit?

0

O co chodzi z tym salt bae w Dubaju że wszyscy tam idą Messi pogba lewy ribery

1

Bardzo możliwe ale jeżeli drużyna B nie potrafi wykonać ani jednej dobrej akcji to te szansę że drużyna A straci prowadzenie jest o wiele mniejsza

1

Do tych co oglądają Real jest jakaś szansa że zgubiła pkt czy kontroluja mecz?

1

Jesteś pewien?

0

Ryz po prostu kurla ryż XD

2

Jacek i Daniel to 2 kolegów Pan już chyba porobiony

0

1991 był wspaniały czas na lepszy 1930

3

Od sympatycznego Pana Wiesia do sympatycznej pani Halinki z 3 turnusu. Pucio Pucio

0

Czemu nie słyszałem o tym

0

Ile bramek mieli najlepsi strzelcy Barcy w 2018
To był chyba Messi Suarez Cou Dembele i Pique

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?