Szreko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Manchester
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 No widzisz kolega @heniusss wykazał że liczba kradzieży wzrosła do niemal 10500 paczek. Jednak według Parcel and postal technology w UK rocznie w obiegu jest ponad 5 miliarda przesyłek. Czyli jednak to że w ogromnej większości paczki docierają do ludzi ma pokrycie a jak wspomniałem tu nagminne jest zostawianie przesyłek przed drzwiami.
0
@MesQueUnClub_87 W Anglii też kurierzy zostawiają paczki przed drzwiami i w ogromnej większości nie znikają one.
1
@Worny Anglia - Hiszpania. No i wygrana Anglii.
0
@Khajio @Zoker Właśnie doczytałem i faktycznie ona już wygasła. Dziękuje za wyjaśnienie.
0
@Zoker Ponoć on ma taką klauzulę w kontrakcie.
1
@Kgorecki2500 Są gusta i guściki.
0
@TankerHunter Nie będę im kibicował ale chciałbym żeby się utrzymali. Liczę że McKenna potwierdzi że jest wielkim talentem trenerskim i w przyszłości poprowadzi jakiś większy klub. Do tego będę obserwował Leifa Davisa bo ostatni sezon miał bardzo dobry.
1
@macio_944 Możesz sobie usunąć z tego wpisu słowa wydaje i piłkarskich. Oni tacy są.
0
@Faro Portugalia.
1
@NeroTFP1 Dla mnie Krwawy Sport następnie Kickboxer i Podwójne Uderzenie.
1
@don'T.R.I.P.e Ja w niepamiętnych czasach zadałem pytanie na jakimś forum o Barcelonę. Ktoś mi powiedział żebym wszedł na Visca el Barca i tam mi lepiej pomogą. Nie wiedziałem co i jak i wpisałem w google to wyrażenie i trafiłem tutaj.
7
@Borneo ,,Treści są kompletnie nie czytalne" To powinieneś się czuć z tym swojsko.
0
@fur_Deutschland Żeby rozjaśnić możliwe że poszło trochę lasera. No a czarny wystarczy poprawić żeby zrobił się wyraźny. Nic skomplikowanego.
1
@Sulimo Ja raczej też. Wiele animacji jest ostatnio na wysokim poziomie i oby to podtrzymało trend. Oby to stało na własnych nogach i niech twórcy mają ciekawy pomysł na przedstawienie historii.
1
@Sulimo Na pokazie Batman vs Superman też były wielkie owacje a wyszedł kupsztal. Niemniej bardzo chciałbym żeby to się udało. Rohan to moja ulubiona frakcja że się tak wyrażę i chętnie obejrzę coś o nich.
1
@Sulimo Skoro był plan na 5 sezonów to bardzo dobrze. Nie można na siłę przedłużać tylko żeby było. Lepiej mieć lekki niedosyt niż przesyt.
0
@Kazragore Dla mnie Diablo 4 jest gniecione przez Last Epoch. Jak masz szansę zagraj bo jest świetny. PoE nadal jest królem HnS ale liczę że 2 przejmię koronę. Ja raczej zacznę najemnikiem albo mnichem.
0
@priest9999 Ten Hag chciał swoich ludzi do przygotowanie fizycznego ale United ich nie zatrudniło. Zostawili swoich na których poprzednicy ten Haga narzekali. On nie ma wiele na swoją obronę po tym sezonie ale też nie do końca odpowiada za liczbę kontuzji.
@krol211 Z braku laku niech będzie. Nie bardzo było na kogo go zamienić. No a może udowdoni że coś jednak potrafi.
0
@Kazragore Diablo już od dawna jest tylko wielką nazwą. Path of Exile czy Last Epoch miażdżą gry Blizzarda. No a na PoE 2 czekam z wielkimi nadziejami.
0
@Barcasub Praktyki Chelsea zostały ukrócone przez zabronienie przez ligę podpisywania długich kontraktów. Manchester United jest jednym z najlepiej zarabiających klubów świata od jakiś 40 lat.Wszystko co wydają mieści się w limitach ligowych i wydają oni pieniądze klubu zgodne ze wszystkimi wytycznymi. City natomiast wydaje pieniądze które pochodzą z kontraktów firm należących do szejka które nie mają adekwatnego pokrycia. Dodatkowo City również przekroczyli warunki zrównoważonego rozwoju tak samo jak Everton Nottingham Forest czy teraz Aston Villa.
0
@Barcasub Manchester City.
0
@patrykzmc2000 Kolejny klub musi sprzedawać piłkarza żeby zmieścić się w limicie zrównoważonego rozwoju. Jeden tylko jest nietykalny w Anglii reszta musi się stosować do przepisów i na tym tracić.
0
@Aragorn33 No na YT powiedział o nim że to młodziutki piłkarz.
0
@Arkon No oni sobie życzą wpłacenia klauzuli 120 milionów co jest absurdem dla mnie. Ja na pewno bym się nie zgodził na taki układ.
0
@Arkon No ale United złożyli jedną ofertę ale zbyt niską. Mają wrócić z kolejną.
1
@Arkon O Panie przecież to ja mógłbym wymieniać przez cały dzień jeśli chodzi o kluby które śledzę:) Jeśli jednak tylko ulubiony to oczywiście defensywny pomocnik a z realnych opcji to na pewno Bruno Guimarães. Jednak on nie jest łączony z United więc może ten cały Joao Neves. Młody talent z Benfiki za 100 milionów więc co może pójść nie tak?
1
@HypeR Bardzo dobrze. Przede wszystkim ważne żeby oddali to kim on się stał. Niech pokażą jak bardzo nie jest on Brucem Waynem.
0
@draxidox Z ciekawości zapytam dlaczego jechałeś taki kawał żeby zagłosować. Nie dało się zrobić tego gdzieś bliżej?
0
@Proxi Akurat ja lubię ich serię AC więc tak bardzo mnie to nie przeraża. Obawiam się odtwórczości i płaskiej gry.
0
@4drian0 Chciałbym żeby to była dobra gra. Chciałbym żeby to były dobre Gwiezdne Wojny. Jednak nie liczę na wiele bo Gwiezdne Wojny umierają z każdą jedną rzeczą która się przytrafia temu uniwersum.