Szreko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Manchester
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ACMaldini3 Nie do końca to podcast ale The Overlap który prowadzi Neville jest spoko.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No to pora żeby futbol wrócił do domu. Do boju Anglio!
2
@Popitek12 Ronaldo Nazario.
0
@Jonyx Ja jestem za Anglią. To mój dom od 10 lat więc niech wygrają.
0
@xvcWinterSoldier Dobrze bo Stan jest świetny jako Bucky. Chciałbym żeby kiedyś to on musiał się stać kapitanem. Bardzo lubię komiksy z nim w roli kapa.
0
@Arkon Mówiłem Ci:)
1
@xvcWinterSoldier Anthony Mackie powiedział że Bucky'ego nie będzie w tym filmie. Ja bardzo go lubię i dodatkowo ich banter jest kozacki.
1
@HypeR Czekam na ten film. Nie jestem fanem Sama jako Kapitana ale chcę żeby MCU wróciło do formy i dało nam dobry film. Niech będzie na poziomie Winter Soldiera i będzie super. Żałuje że nie pojawi się Bucky ale z drugiej strony niech to będzie skupione na Samie.
0
@sidi12843 Oczywiście że alkohol jest gorszy. Wystarczy spojrzeć ile życiorysów alkohol zniszczył.
0
@KonopaaEagle Może jakby Ronaldinho nie grał w Nike Tiempo to byłby jednym z najlepszych.
1
@ranger3120 Heroes 3, Wiedźmin 3, Diablo 2 i seria Devil May Cry ma świetną muzykę.
1
@HypeR Jest jeden właściwy klub w tym mieście i Zirkzee do niego idzie.
0
@Arden Grecji do dzisiaj wypomina się styl w jakim wygrali.
0
@skubi99 Nie widzisz różnicy między powiedzeniem pokój z tobą a szczęść boże?
0
@skubi99 Salam alejkum to znaczy pokój z wami więc jest lekka różnica niż szczęść boże. Poza tym płatku śniegu do faceta który dla większości tutaj mógłby być ojcem to lekko nie pasuje.
1
@dmcteam Ja chcę Anglię bo im kibicuje.
0
@tristan87 Giggs nie jest Sirem. On ma OBE co nie uprawnia do używania tytułu Sir.
0
@andrzejek_yamal Nie wydaje mi się ale mam taką nadzieję.
1
@Encore Fatalne działania klubów z Premier League że pozwolili mu odejść z ligi. Niesamowity piłkarz i to nie od wczoraj. Już dawno myślałem że to on powinien być PS w United.
0
@fur_Deutschland Już 10 lat. Pod wieloma względami nawet bardzo spoko. Jednak minusów też jest wiele.
0
@fur_Deutschland Lubię duże miasta i jak miałbym wracać do Polski to bardzo chętnie zamieszkałbym w Warszawie.
0
No i pięknie. Po tytuł!
0
@adamek20151 Saka zaczynał karierę jako lewy obrońca.
0
@HypeR Deathstroke ma cool wygląd i jest totalnym kozakiem więc każdy twórca Batmana chciał go mieć u siebie. Nawet Affleck który ogarnia Batmana miał mieć Slade'a w swoim filmie jako głównego przeciwnika. No a Nightwing mimo bycia jedną z najlepszych postaci w komiksach jest jednak mało znany szerokiej widowni. Ja od siebie dodam że chcę żeby powstały dobre filmy a czy one będą zgodne czy nie z komiksami to mnie mniej interesuje.
15
@Rust_Cohle Czyli kibice Barcelony którzy tu głównie siedzą mają nie cisnąć chłopa który im połamał piłkarza bo ten jak powiedziałeś zdaje się być jednym z fajniejszych zawodników?
0
@FCB24 Nesta, Cannavaro, Ferdinand, Puyol, Pique, Ramos, Terry. No i jeszcze są tacy którzy nie grali w XXI wieku 10 lat jak choćby Maldini.
0
@FCB24 Można znaleźć lepszych. Z samej Iatlii można pewnie znaleźć 5 czy 6 lepszych. Mimo że grali ledwie kilka lat w XXI wieku.
0
@HypeR Ja póki co mam do obejrzenia wiele rzeczy więc spokojnie poczekam. Zresztą ja pewnie i tak obejrzę całość za jednym razem. Nawet Invincible jeszcze nie obejrzałem w całości.
1
@HypeR Właśnie to daje mi wielką nadzieję że wreszcie zobaczymy prawdziwego Supermana.
Cavill grał wersję Snydera czyli de facto jakąś skrzywioną odmianę Batmana z mocami Supermana. Z Supermanem ani Clarkiem to nie miało nic wspólnego.