Szreko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Manchester
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR Najlepszym pająkiem ale najgorszym Peterem. Do tego jego filmy są najgorsze.
2
@HypeR Oby to przeszło bo najgorsze co może być to żeby Spider-Man utknął jedynie w wielkich filmach. Niech zrobią prostą historię z dzielnicy taką za jaką ludzie pokochali Spider-Mana. Co do reżysera to spoko ale bez jakiejś wielkiej podjarki.
0
@HypeR Bo ludzie znają Batmana jedynie z filmów i grafik jak siedzi na gargulcu w deszczu. Batman bez rodziny jest fajny ale do pewnego momentu. Ja bardzo lubię w Batmanie to jak on musi radzić sobie z synem. To jest najlepsze. Tak samo uważam że on powinien dostać prawdziwy ślub z Seliną i mieć pełną rodzinę bo wtedy Bruce jest ciekawy. Dla mnie też jest ważne jak to zostanie pokazane ale wiem że Gunn łapie o co chodzi w komiksach i oby zatrudniał ludzi którzy też to mają.
1
@HypeR W Justice League trochę brakuje Aquamana. W ogóle widzę idealnie Charliego Hunnama jako Green Arrowa. Dla mnie to byłby casting idealny. No a Titans skład mi się podoba. Najlepsze jest to że dostaniemy dwóch Flashów i oczywiście Damiana Wayne’a i Connora Kenta. Czekam na te filmy od DC dużo bardziej niż na cokolwiek od Marvela.
1
@Arden Van Nistelrooy też strzelił tylko jedną bramkę z poza pola karnego. Na 150 bramek tylko raz to zrobił. Też gruba statystyka.
0
@sen Nie. Wielokrotnie czekam na sen i na to co tam się pojawi. Ostatnio też coraz częściej zaczynam mieć świadome sny i próbuje to opanować w pełni.
1
@HypeR Bardzo możliwy jest drugi scenariusz ale ja nie wykluczałbym pierwszego. 3 jest najmniej prawdopodobny.
1
@HypeR Ja przede wszystkim chciałbym żeby to było dobre. Wiadomo że lepiej żeby Richard był bohaterem ale najważniejsze żeby był na to dobry pomysł i sensowny plan.
@xvcWinterSoldier Taki mega przeciętny gość który zyskał moc Nova Corps. Potrafi latać jest silny szybki i absorbuje energię a także miota silnymi ładunkami energi.
0
@HypeR Taki casting nadaje produckji dużo większą wartość.
0
@Lucyfffer Gra o Tron, Breaking Bad, Synowie Anarchii, Upadek Królestwa i Daredevil.
0
@Prorokk Pewnie że różnica mieszkać w jednym z najlepszych miast na świecie a na pustyni.
0
@Arkon To tak jak ja.
1
@Arkon Zwykła ludzka chciwość. Tak było od zawsze i niestety będzie takich ludzi coraz więcej. Ludziom jest wiecznie mało i żeby zarabiali setki milionów to zawsze będą chcieć jeszcze więcej.
0
@HypeR
- bez podjarki
- zażenowanie
- To jest najlepsza wiadomość ze wszystkich
- oby to był prawdziwy Ultron
1
@HypeR Tyle lat i tyle niesamowitych historii ze wspaniaymi bohaterami. Do tego uniwersum filmowe jakiego nie zrobił nikt wcześniej.
0
@DLFCB Niesamowita różnorodność. Totalnie beznadziejne rozgrywki.
0
@HypeR No i mam nadzieję że to stanie się normą w Marvelu. Miała swój czas i jej historia miała zakończenie więc dla mnie spoko decyzja. Może Downey Jr zagra Wande w jakimś nowym filmie.
0
@TheCule Ja przez niemal całe swoje życie słucham rapu więc takie pozycje to obowiązek.
4
@FanKFC
Jay-Z - Blueprint
Ghostface - Supreme Clientele
Nas - Ilmatic
1
@FCB_dimiC Najwięcej z angielskich klubów.
@Arkon Bo Zirkzee ma być wprowadzany powoli jak wszyscy nowi piłkarze a Garnacho dlatego że Rashford może odpali...
0
@partymaker Emo poważne i mroczne tylko z wizualnego puntku widzenia przez okropny styl Snydera.
2
@HypeR No to z racji obecności Daredevila i Fiska jest na co czekać.
0
@HypeR Nadal nie zmienia to mojego nastawienia do 4 części. Bardziej czekam na doniesienia fabularne.
1
@JohnA Jak na razie to prędzej Leicester może im strzelić jak się nie wezmą za grę.
0
@HypeR Niewiele fani oczekują zatem od filmów. No ale to było dla mnie niemal pewne że to sporo zarobi.
0
@HypeR No i pięknie. Czekam na mojego Wally'ego Westa. Mam nadzieję że będzie rudy ale chciałbym żeby często pojawiał się też Bart Allen.
1
@kuz Dużo wiatru robi ale mało konkretów daje. Moi znajomi kibice Live nie płakaliby po nim.
0
@Lola120 Małogorzata Ostrowska, Beata Kozidrak czy Edyta Górniak to są najlepsze wokalistki moim zdaniem.
1
@HypeR To byłoby kozackie o ile to nie będzie pojawienie się na chwilę jako zwykłe cameo. Niech będzie z pomysłem bo chciałbym go zobaczyć jako prawdziwego Punishera a nie to co w serialu.
0
@HypeR Ja poczekam i liczę przynajmniej na poziom przynajmniej sezonu 3 a najlepiej niech to będzie najlepszy z seriali jaki dostaliśmy. Jeśli chodzi o kostiumy to ja chyba też skłaniałbym się do tego że czarny z czerwonymi dodatkami to mój ulubiony kostium Daredevila. Jeśli nie pojawi się DD na klacie to będę bardzo rozczarowany. Dla mnie to jest esencjonalne jak majty u Supermana.