1

@BezglutenowyPedri Oglądałem i tu nawet nie ma o czym bardzo dyskutować. Diablo które było królem hack and slashy stało się grą która przeczy wszystkiemu na czym te gry powinny bazować. Path of Exile 1 było już grą która wybiła się ponad inne. Część druga jest natomiast wejściem jeszcze wyżej i mimo bycia we wczesnym dostępie jest dużo lepsza niż pozostałe hack and slashe na rynku.

0

@Kazragore Ja zazwyczaj czekam na coś co mnie ciekawi. Nie kupuje wszystkiego i zazwyczaj jeśli to robię to jak są jakieś promocje. Nie biorę wszystkiego bo na TW mam ochotę od czasu do czasu a więcej gram w inne gry.

0

@Kazragore Dobrze niech robią bo mnie nie ciekawią nowi lordowie z istniejących już frakcji. Wolałbym całkowite nowości.

0

@Kazragore Ja czekam ale pewnie się nie doczekam na Hinterlands of Khuresh. Bardzo chciałbym żeby CA stworzyło ich bo miejsce na mapie jest niewykorzystane.

1

@Kgorecki2500 Ja odpadłem od tego serialu. Czuje że to jest nie do mnie kierowane i nie bawię się dobrze. Lubię bardzo teen dramy ale nie przygody dzieci. Jeśli te małolaty byłyby bardziej w wieku 15-17 to spoko. Jednak ciężko jest mi przejść przez ich przygody jak są aż tak młodzi. Rozumiem umowność historii jak i całych SW ale po prostu ta historia jest dla mnie totalnie niewiarygodna.

1

@HypeR Strój Supermana bez majtów jest beznadziejny więc mnie to cieszy że owy element się pojawi. Majty były bardzo fundamentalne dla bohaterów DC żeby upodobnić ich do siłaczy a nawet sam aktor przyznał że chciałby żeby był podobnie ubrany do wrestlerów. Mnie wiadomość o majtach ucieszyła jak się tylko pojawiły pierwsze doniesienia a takie podejście samego Corensweta utwierdza mnie że zarówno on jak i Gunn wiedzą o co chodzi.

1

@Pawlak1992 Grudniowe bo mam więcej wolnego w pracy.

5

@Krzysztof1987 https://zapodaj.net/plik-jpc68835HD# Moja ukochana Shera. Niestety to był mój ostatni pies i obecnie nie mam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@HypeR Gra roku wyszła tego samego dnia ale jest królem gatunku. Path of Exile 2 to jest grą roku mimo że jest we wczesnym dostępie i będzie grą roku jak wyjdzie w całości. No ale doceniam że dobrze się bawiłeś. Ta gra jest zupełnie nie dla mnie i dodatkowo wygląd postaci jest okropny.

0

@HypeR Ja jak już mówiłem wcześniej Creature Commandos nie oglądam. Nie interesuje mnie ten projekt mimo że jest od Gunna to po prostu nie mam na to ochoty. Nie sądzę żeby Batman miał się mocno od tego różnić. Myślę że dlatego zostaje Batman robiony przez Matta Reevesa żebyśmy mieli dwa zupełnie inne podejścia do tej postaci.

0

@HypeR Nie przekonało mnie to bardziej do filmu głównie dlatego że Gunn ma moje pełne zaufanie. To jest jeden z nielicznych artystów w branży filmowej który ma u mnie wielki kredyt zaufania i wiem że nie zawiedzie. Do tego po wszystkim co mówi o swoim uniwersum tylko utwierdza mnie w przekonaniu że wie co robi i że robi dobrze. David Corneswet wygląda super zarówno jako Clark i Superman. Nie jestem przekonany co do ilości bohaterów ale jak pisałem ufan Gunnowi i liczę po prostu na kolejny dobry film od niego.

0

@Encore Zupełnie nie pasujący piłkarz do gry Guardioli. Piłkarz w typie Eze który potrzebuje swobody grania. Uważam że w wielu innych klubach w lidze wyglądałby lepiej niż w City.

0

@tomek8756 Kobieta top aktorka flop.

1

@Rust_Cohle Pozdro.

0

@gumaz Wątróbka obrzydliwa ale flaki lubię bardzo. Ostatnio jadłem ze dwa miesiące temu.

0

@Rastafarnianin Do Anglii zapraszam tu wciąż są całodobowe Tesco.

0

@Ojciec5tkidzieci Marek Citko i Dawid Janczyk.

1

@Krystian1588 Ja tego zupełnie nie rozumiem jak może komuś przeszkadzać granie kobietą. Może mają jakiś uraz?

0

@Krystian1588 Mnie cieszy taki wybór. Nie miałbym nic przeciwko jakby była inna ale Ciri jest ok. Przynajmniej zacznę grę z jakimś przywiązaniem do postaci. Dodatkowo mnie nie interesuje jak ona została Wiedźminką itd. Nie musi mi nikt niczego wyjaśniać o próbie traw i innych pierdołach. Dla mnie ważne żeby była dobra to dobra gra. Niech będzie lepsza niż 3 pod względem mechanik walki i trudności. Niech będzie bardziej rozbudowany system rozwoju pozwalający na różne buildy. Do tego niech narracja i fabuła stoją na jeszcze wyższym poziomie niż w części poprzedniej.

0

@HypeR Dobrze bo te filmy to były crapy. Ciekawe jak wyjdzie Kraven bo z tego całego chłamu ma najlepszych ludzi od scenariusza i reżysera ale nadal to raczej nie będzie super film. Nie sądzę że Sony sprzeda prawa do Spider Mana. Zbyt duże zyski na nim mają.

0

@FcPortoFan1999 Zapowiadał się dobrze ale koniec końców jest wielkim rozczarowaniem. Niech idzie i niech przestanie być już częścią United. Na tym zakończy się moje zainteresowanie jego osobą.

0

@FcPortoFan1999 Może robić cokolwiek tylko mu się zechce.

0

@FcPortoFan1999 Jak odejdzie to mi będzie obojętne.

0

@FcPortoFan1999 W United będzie lepiej więc nie widzę minusów.

0

@FcPortoFan1999 Szkoda to tego że nie potrafi się wziąć za siebie. Takich lojalnych nie potrzeba którzy nie są w stanie skupić się na karierze.

0

@LambiPL Za wczesny dostęp trzeba zapłacić. Dopiero jak gra wyjdzie oficjalnie jako pełna to będzie dostępna za darmo.

2

Path of Exile 2 - jaka to jest piękna gra choć to dopiero early access. GGG dali nam kolejną grę na tysiące godzin z ogromnymi możliwościami do eksperymentowania. Każdy kto choć trochę lubi gry hack and slash powinien tego spróbować.

0

@Marian_Pazdzioch Godzinę.

0

@esem91 Diablo to zmiotło się samo i nie trzeba dotykać. PoE zamyka temat hack and slashy na długi czas. Kolejna gra która przez dekadę będzie niedościgniona dla innych z gatunkue.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?