Szreko
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Manchester
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HypeR Ja doskonale wiem że nie jest wielkości Hulka ale tutaj on jest po prostu mały. Zupełnie nie robi wrażenia.
0
@HypeR Mnie nie zachwyca nic póki co. Może poza obsadą która pewnie będzie ciągnąć ten film a Vanessa jako Sue ma szansę zostać ikoną. Ben dla mnie wygląda dość dziwnie a przede wszystkim jest trochę za mały. No i Galactus też trochę większy mógły być ale nie chce się źle nastawiać. Liczyłem że wreszcie MCU pokaże nam bardziej żywe filmy a nie z tymi spranymi kolorami. No ale tego już chyba nie zmienią nigdy. Ogólnie liczę że będzie sztos ale wydaje mi się że głównie przez obsadę.
0
@HypeR Bardzo fajna ekipa. Cieszy mnie Ice Man i Morph bo reszta to pewniaki.
0
@HypeR O tym nie wiedziałem. Szkoda bo dla mnie on idealnie by pasował. Jego charyzma i taki zawadiacki sposób grania pasowałby idealnie do zagrania Arrowa.
0
@HypeR Moim wymarzonym castingiem do roli Olivera był Charlie Hunnam. Dla mnie to by był super wybór no ale spoko ten też może być.
0
@HypeR To jest nieistotne kto co i kiedy. Oni nie mają przenosić komiksów 1 do 1 tylko pokazać nam ciekawą historię stojącą na własnych nogach. Utrata możliwości chodzenia po załóżmy kilku filmach byłaby czymś wstrząsającym dla widzów.
0
@HypeR Bardzo mi się podoba że będą od razu w takiej ilości. Batman jest najciekawszy właśnie na tle swojej rodzinki a że Gunn wie o co chodzi w komiksach to można się spodziewać czegoś dobrego. Może Barbra będzie przed i pokażą nam jak Joker ją postrzeli żeby co byłoby mocne i potem dostanie Oracle. Ogólnie jednak to wierzę w to co robią i czekam na projekty.
4
@Kgorecki2500 Mieszana mieszana proszę
1
@Marian_Pazdzioch Musimy wzajemnie się pocieszać
1
@Marian_Pazdzioch Nie bo mam narzeczoną fankę Man United i lepiej być nie może.
0
@HypeR Spoko. Dla mnie to świeże i nowe nazwiska więc jestem na tak.
1
@HypeR X-Men coraz bliżej więc nic tylko się cieszyć.
0
@HypeR Bez szału. Wolałbym Cavilla:)
0
@HypeR Czekam na X-Men jak na nic innego z MCU(poza Daredevilem) to muszę przyznać że mam mieszane uczucia. O ile nie można im zarzucić niczego jeśli chodzi o Marvela bo robili sztosy to ja jednak mam bardzo duże wątpliwości co do ich kolejnych dzieł. Po odejściu z Marvela robili syf i ja jednak chciałbym żeby Marvel próbował nowych rzeczy a nie w kółko robił to samo. No ale poczekam na efekty i mam nadzieje że moje wątpliwości zostaną rozwiane.
1
@MesQueUnClub96 Mój kumpel ze względu na raka stracił oba i nie przeszkadza mu to.
1
@CriminalFCB Bo jacyś idioci uznali że zanim będą premiery to wydawca wrzuci sobie to na platformy striningowe i kina próbują zarobić choć trochę.
3
@MichalZZZ Ja nie wiem jak wygląda Ansu obecnie ale Rashford to jest piłkarz w pełni ukształtowany który potrzebuje zmian w swoim życiu. Fati to jest piłkarz który miał dobry moment i się skończył szybciej niż zaczął. Marcus musi znaleźć motywację do grania i może jeszcze sie wznieść na swój poziom ale obecnie to jest piłkarz wypalony. Łącznie miał około 13 kontuzji w United na przestrzeni całej kariery. Dwie trwające ponad 100 dni a reszta sporo krótsza.
2
@MichalZZZ Jak jest w formie to jest bardzo szybki i przebojowy. Potrafi mijać rywali i ma mocne uderzenie. Na środku ataku nie jest zbyt dobry ale z lewej strony potrafi zrobić wiele zamieszania. Nie jest zbyt zaangażowany w pressing i w grę obronną. Ani z niego lis ani rozgrywający. Boczny napastnik lubiący się rozpędzić.
0
@D10SLEO Przecież jedynym piłkarzem który tam powinien się pojawić to Harry Maguire.
0
@HypeR Ja go kojarzę z Invisible Man. Spoko wybór i to już dawno powinno się stać.
1
@Pawlak1992 Ja nie przepadam za wygłaszaniem takich opinii. Wygrałby ten kto miałby według scenariusza a ogólnie to Batman zawsze wygrywa. Jeśli chodzi jednak o samych bohaterów to ci z DC są bogami w stosunku do Marvela. Ja uważam że Superman i Kapitan Ameryka zostaliby najlepszymi kumplami. Batman i Iron Man by udowadniali sobie kto jest lepszy a Thor podrywałby Wonder Woman.
3
@LOPEZ16 Peaky Blinders. Obejrzałem pierwszy sezon i nie mam ochoty na dalsze oglądanie.
2
@HypeR Jeden z projektów na który czekam najbardziej. Uwielbiam całym sobą postać Daredevila i nie mogę się doczekać wszystkiego co jest związane z nim. Trailer mi się podoba bo chemia między Coxem a D'Onofrio jest niesamowita i super zabiegiem jest że cały trailer oparty jest właśnie o to. Wracają postacie z poprzednich sezonów i pojawiają się nowe więc to super sprawa. Liczę na mocne sceny i konkretne problemy natury egzystencjonalnej jakie są z Mattem związane. Ogólnie jaram się jak małe dziecko mam jednak jedno ale. Chciałbym trochę inny kostium bardziej klasyczny i oczywiście DD na klacie ale poczekam jak to wypadnie w dłuższym materiale niż trailer.
Bardzo liczę że Matt nie zostanie zamknięty jedynie do seriali ale że doczekam się wreszcie poważnego filmu o diable z HK.
2
@MOLESTA Elegancko. Niedługo wszystkie kluby w lidze zostaną ukarane poza jedynym nieskazitelnie uczciwym. Błękitnym i wspaniałym z drugiej części mojego miasta.
3
@NeroTFP1 Jeśli mam założyć że po śmierci coś jest to najbliżej mi jest do wiary w reinkarnację. Dusza udaje się do miejsca gdzie są istoty wyższe i tam decydujemy w jaką kolejną podróż uda się moja dusza aby dalej się doskonalić.
1
@Ojciec5tkidzieci Niech Ci będzie:)
0
@Ojciec5tkidzieci Skoro cash to powinno być raczej kasz niż kesz ale to szczegół.
1
@MichalZZZ Tak.
0
@tomek8756 Na ty bo w Anglii każdy jest ze sobą na ty. To całe panowanie jest strasznie żenujące i dla mnie totalnie niezrozumiałe. Jak można nie życzyć sobie żeby ktoś mówił drugiemu po imieniu przecież to idiotyczne.
0
@RoberDzik Rashforda za 60 milionów.