0

@Encore Szkoda tylko że Marcus Rashford i forma to słowa która są od siebie bardzo odległe. Niemal niespotykane. Jeszcze jego etyka pracy i zaangażowanie w klub który rzekomo kocha są na niesamowitym poziomie. Patrząc na poziom zaufania i liczbę meczów to te statystyki nie są tak zachwycające.

0

@Kwiatek1899 Mnie wyskakuje.

0

@pioz123 Ja akurat tego nie mam ale na zakupach parkuje auto w tym samym miejscu jak nie mogę to się denerwuję. Mam też obsesję mycia zębów. Robię to nawet w nocy jak idę do łazienki tylko się odlać.

1

@KobeFR Mam różne dziwacta jak to że przedmioty w domu muszą być ustawione w odpowiednią stronę. Przykładowo butelka z wodą musi być zwrócona przednią etykietą do mnie kiedy siedzę na kanapie. Jeszcze kilka innych dziwact ale raczej są one nieszkodliwe dla innych.

0

@HypeR Nareszcie! Od razu dla mnie ten film zyskuje na znaczeniu. Ciekawe jak Samuel L Jackson pogodzi rolę Fury’ego i T’Chalii ale spoko.

0

@HypeR No i spoko. Mutanci nadchodzą!

0

@MesQueUnClub96 Tak bo ja z moją kobietą przy pierwszym spojrzeniu wiedzieliśmy że chcemy być ze sobą.

1

@Popitek12 Niech czekają aż strzeli mu baniak.

1

@emeu Nie piłką a piłką angielską. Inna mnie nie interesuje.

0

@HypeR To ja tak średnio:) zupełnie nie moja gra. Nie lubię takich i nie gram w nie.

1

@Peniu Rozumiem ale nadal uważam że będąc kierowcą wypada być skrupulatnym.

3

@Peniu Oczywiście że tak. Wulkanizacja ma wszystko żeby to zrobić lepiej ode mnie. Sam robiłeś dziadostwo a się śmiejesz że ktoś robił to porządnie więc wiele to o Tobie mówi.

14

@insp1re Podchodzę do tego że wyśmiewanie kogoś za niepotrafienie czegoś jest idiotyczne. Każdy z nas jest inny i każdy może być dobry lub gorszy w czymś innym. Dla ludzi starszych komputer to narzędzie którego mogli nigdy wcześniej nie widzieć nawet. Z drugiej strony czy każdy miał okazję zmieniać koło w samochodzie? Jeżdżę autem od 2008 roku i zdarzyło mi się to tylko raz. Najlepiej niech się każdy zajmie sobą a nie zwraca uwagę na innych.

4

@Filipem Ja stawiam na Diablo 2 i Heroes 3. Gry które definiują swoje gatunki i stały się ikonami.

0

@MesQueUnClub_87 Pewnie tak bo Tolkiem stworzyłby piękny świat a nie tylko bohaterów jak Sapkowski. Sapek ma w tyłku światotwórstwo i Wiedźmin jest super tylko ze względu na bohaterów.

2

@Kgorecki2500 Gwiezdne Wojny

0

@HypeR Z mojego punktu widzenia to po reboocie Marvel będzie dla mnie ciekawszy. W tej chwili niemal nie mam hypu na nic.

0

@HypeR Teraz czekam na reakcję tych którzy tak byli zachwyceni że Denzel nigdy nie wystąpi w filmie Disneya bo woke. Jak łatwo dzisiaj walnąć fake news dla poklasku. Co do samej roli to spoko ale ja zupełnie nie czekam na ten film. Dla mnie brak recastu Tchali to był błąd i zupełnie mi lata ta historia.

3

@Rastafarnianin Czyli debile?

4

@A4ron Jak dużo bzdur można napisać w jednym tak krótkim komentarzu to jest aż niesamowite.

1

@HypeR Chłop jest po prostu urodzony do tej roli. Ciężko o bardziej oczywisty wybór ale też spoko bo Momoa potrafi się wcieliś w postać i świetnie się nią bawić.

2

@HypeR Lubię Momoe więc z mojego punktu widzenia spoko wybór. No i wiadomo jak mocno ludzie to nakręcali i podoba mi się podejście Gunna do takich spraw.

0

@draxidox W Anglii niestety jest to samo.

3

@blakkudium Ludzie w West Hamu byli sądzeni za nielegalne umowy a przy ich transferach z WHU wyciekło wiele brudów. Oczywiście były to umowy z jakimiś lewymi agencjami które miały prawa do ich kontraktów itd.

3

@Astad
1. Bardzo lubię Ostatnie Życzenie za ładunek emocjonalny.
2. Aksji.
3. Książę zaklęty w żabę.

0

@partymaker Pewnie że tak. Tylko że wiele klubów bez sukcesów ma pełne stadiony a City tego nie miało.

0

@partymaker Poczekaj jak głośne będzie to Etihad jak wyniki przestaną się zgadzać. Widać było jak ich kibice są super przed erą szejków.

1

@Criss18Barca McKenna jest urodzony w Anglii ale jest Irlandczykiem z północy. Poza tym tak w Premier League tylko Eddie Howe i Sean Dyche są Anglikami reszta to obcokrajowcy.

0

@Herato Jeżeli tempo zostanie utrzymane to United zleci z ligi.

0

@Walker Gwiezdne Wojny. Zawsze w okresie świątecznym oglądam oryginalną trylogię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?