3

@MesQueUnClub96 Żeby moje dziecko było samodzielne w przyszłości.

0

@bartekvisca 2 razy miałem kolizję. Oba razy nie z mojej winy zakończone bez szwanku dla obu stron. Za pierwszym szarpnięcie było mocne bo i uderzenie było dość konkretne. Wyprzedzałem i gość postanowił skręcić więc było mocne bum aż mój pas się wyrwał i luźno zwisał.

@FCB_dimiC Mnie policja powiedziała że jeśli prawidłowo wyprzadzasz to ten wyprzedzany musi Cię przepuścić. Jednak to było ponad 10 lat temu więc nie wiem jak się przepisy zmieniły.

0

@Pedri16Future Ja Kryptona nie oglądałem. Dla mnie te wybory są obojętne bo nie znam tych ludzi.

0

@HypeR Kolejny gość dla mnie nieznany. Ja byłem za Brolinem.

0

@HypeR Fajnie ale nie mam pojęcia kto to jest. W sensie aktor nie bohater:)

0

@HypeR Ja porzuciłem jakiś czas temu. Może kiedyś nadrobię.

0

@Michael24 Świetna drużyna i ma świetnie osiągnięcia. Jeśli ich oszustwa zostaną potwierdzone to wszystko to będzie gówno warte.

0

@FCKubanczyk89 Mandalorian 1 sezon i częściowo drugi jest ok. Obi Wan jest beznadziejny. Obejrzałem wszystkie dlatego uważam że najlepiej obejrzeć Andora a resztę lepiej sobie odpuścić.

1

@FCKubanczyk89 Akurat Andor to jest jedyny serial live action który warto obejrzeć. Reszta jest przeciętna albo słaba i szkoda czasu. Rogue One jest świetny i mimo że ja nie lubię jak historia jest dopowiadana i cofamy się w czasie to akurat to się jako tako broni.

0

@HypeR No i spoko. Ja wolałbym żeby to była osobna historia. Nie chcę żeby to wszystko było połączone zanim jeszcze na dobre się to zacznie. Niech łączą to później albo niech nie łączą wcale i po prostu robią dobre rzeczy.

1

@emeu Ja nagrywałem krótkie podcasty na temat historii klubów angielskich i Preston było jedną z nich. Były fascynujące bo to wszystko się dopiero zaczynało i powoli budowała się niesamowita historia.

0

@emeu Piękne czasy początku ligowej piłki. Dla mnie są mega fascynujące.

2

@emeu Preston North End. Pierwszy sezon ligowy do tego wygrana bez porażki a puchar bez straty gola.

3

@Kgorecki2500 Mistrz Yoda był żydem! Wystarczy posłuchać Brauna. Zawsze mówiłem że Jedi i ten cały zakon to szemrana ekipa.

0

@xvcWinterSoldier To by było absurdalne. Oni muszą zacząć kreować nowych ciekawych bohaterów a Sentry może dać masę fajnych historii.

1

@xvcWinterSoldier O tak to też jest ktoś kogo chcę zobaczyć i to jak wypadnie.

1

@xvcWinterSoldier Przyznam że czekam na takie poboczne filmy Marvela. Liczę tam na więcej wolności kreatywnej ale przez ich ostatnie popisy nie spodziwam się rewelacji. Lubię Sebastiana Stana jako Bucky’ego i Wyatta Russela jako Johna Walkera więc sprawdzę.

0

@marcin62 Ja uważam że powinni go wieszać na kablu, bić, rzucać o podłogę i przypalać. No i obcięcie profilaktyczne jak coś z niego zostanie też zastosować.

0

@krycha2201 Nie opłaca się w ogóle w to mieszać tak szczerze. Bardzo kiepsko jest ten wątek poprowadzony i jest on dużym rozczarowaniem.

0

@HypeR Ja bym uznał że to tylko guilty. Im dłużej myślę o nich to przyjemności w tym wiele nie ma.

1

@HypeR Ja Agathe obejrzę jak wyjdzie całość. O ile opinie będą dobre bo jak to będzie średnie albo słabe to oleje.

Pingwina jeszcze nie widziałem ale ja uważam że lepszy krótszy serial niż za długi. Lepiej mieć skoncentrowaną fabułę niż pełno dłużyzn .

0

@Marian_Pazdzioch Shadow Gambit The Cursed Crew.

0

@DragonxNF Bo pewnie ten film nie obchodzi już nawet twórców.

0

@DragonxNF Dla mnie to szczegół tak szczerze. Venom 3 zapowiada się dla mnie średnio więc mnie to nie bardzo rusza. Nie żeby pozostałe części mnie zachwycały. Dla mnie całe uniwersum Sony jest do kosza.

2

@kubix05 Jak dla mnie najlepszy polski wokalista. Noc Komety to jest taki sztos że za każdym razem jak słucham mam ciarki.

0

@ObiwanKenobi W plastikowe worki i na śmietnik wszystkich.

0

@HypeR Ma to sens. Chciałem Clayface'a i mi nie przeszkadzałoby jakieś przekształcenie tego bardziej znanego. Jednak Basilo bo pewnie takiego zobaczymy też jest fajnym motywem.

1

@Kgorecki2500 Lucas uważa że jego dzieło jest bardziej fantasy niż sci-fi. Zamień statki na smoki i masz fantasy pełną gębą.

1

@HypeR W sumie on nawet charakteryzacji nie potrzebuje.

0

@HypeR Ja akurat najbardziej lubię Hollanda jako Petera. Tobey ma przede wszystkim ten minus że to stary chłop udający nastolatka. Mnie to nie odpowiada. Spider-Man i Peter zachowują się całkowicie inaczej. Peter zakładając kostium staje się pewny siebie dużo gada i żartuje a Peter jest zamknięty i nieśmiały. Peter Garfielda zachowuje się jak Spider-Man cały czas. Dla mnie on jest najmniej Peterem z nich trzech.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?