0

@Kgorecki2500 Nie będę pisał i porównywał tego do sequeli bo mogę godzinami udowadniać i tłumaczyć dlaczego Kylo Ren jest lepszym i bardziej złożonym bohaterem niż każdy tu przedstawiony. Dodatkowo cała ta historia jest w najlepszym wypadku średnia co jest najgorsze. Wieje nudą w niemal każdym odcinku. Ja rozumiem że Gwiezdne Wojny to nie jest sztuka najwyższych lotów pod względem fabuły. Mamy już jednak tyle różnych historii że wreszcie moglibyśmy dostać coś bardziej ambitnego. Intrygi w tej chwili nie ma no i stary jak świat numer z zamianą bliźniaczek to już jest jak w pysk.

Nie zrozumiałeś z publikowaniem odcinków. Każdy odcinek powinien mieć strukturę w której zawiera się wstęp rozwinięcie i zakończenie. Tutaj natomiast mamy odcinki przerywane w zupełnie nieodpowiednich momentach. Nie jest to robione zgodnie ze sztuką serialową. Masz jeden odcinek napchany wydarzeniami a drugi gdzie kręcą się jak smród po gaciach i pieprzą jakieś bzdury. W sumie sam się sobie dziwie dlaczego ja to nadal oglądam. Chyba tylko dlatego że ja chciałbym kochać Gwiezdne Wojny ale moja miłość jest mordowana z uśmiechami na twarzy niekompetentnych ludzi zupełnie nie rozumiejących GW.

3

@Arden To jeszcze lepiej. @Zoker Tak i dlatego mnie dziwi do jakiego punktu to doszło. Znormalizowane zostało zachowywanie się jak bydło a przejaw normalności sprowadzany jest do czegoś wyjątkowego.

5

@Zoker Ciekawe jest to że posprzątanie po sobie urasta do rangi wydarzenia za jakie trzeba ludzi chwalić.

0

@Kgorecki2500 Kiepskie aktorstwo do tego średnie CGI. Lokacje są nijakie i wszystkie wyglądają tak samo. Bohaterowie tylko w teorii są interesujący. Wszystko mamy podane na tacy od samego początku. Praktycznie już na wstępie mamy wszystko jasne kto co i jak. Pojedynki wyglądają całkiem dobrze i nawet kung-fu mi się dosyć podoba. No i dialogi. Płytkie i beznadziejne rozmowy. Jak można tak pisać w ogóle. Najgorsze jest jednak to jak Disney publikuje te odcinki. Akcja jest urywana w połowie tylko po to żebyśmy dostali odcinek o określonej długości. To lepiej działałoby jako film i mam wrażenie że Disney w taki sposób robi seriale. Kręcą długi film i potem tną go na kawałki przez co całość się kiepsko ogląda.

Najbardziej jednak boli mnie to że historia próbuje nam pokazać że Jedi są źli i najgorsze to absurdalne tłumaczenie czym jest moc. Tak dla przypomnienia my już wiemy.



Kolejny serial który udowadnia że Gwiezdne Wojny zdychają na naszych oczach. Wybieranie ludzi którzy nie mają pojęcia czym są Gwiezdne Wojny do tego żeby tworzyli nam historię. Ludzi bez talentu i umiejętności którzy robią pośmiewisko z ogromnej marki jaką niegdyś były Gwiezdne Wojny.

0

@HypeR Spoko sprawa. Szanuję.

3

@Eric_Abidal_22 Proszę bardzo.


0

@Lola120 Ja lubię.

0

@sevs Brak charakteru i woli walki.

1

@Stoiczkow Tu idealnie sprawdza się powiedzenie o stadzie lwów prowadzonych przez barana.

0

@svensonFCB Fasolkę po bretońsku.

1

@joloskyy Total War Three Kingdoms

0

@tomcias10 Strzelający może robić co chce i sędziowie mają to w dupie.

1

@Rust_Cohle Prawie jak na Old Trafford.

0

@Arkon Widzisz. Mówiłem Ci że on nie jest najlepszy:)

0

@tomek8756 U mnie pada prawie cały rok więc można w tym jakieś piękno odnaleźć.

1

@Astad Za pierwszym razem. Błąd jaki popełniłem podczas jazdy czyli zbyt bliskie omijanie rowerzystów nie sprawił że mnie uwalił egzaminator. Najtrudniejsze było wytłumaczyć idiocie że przy dużym słońcu nie było widać czy włączył długie. Musiałem niemal zmusić go do wyjścia z auta i udowodnienia.

0

@HypeR Jeśli dostaniemy Supermana w sukience to będzie dupa. Jeśl dostaniemy Mary Sue też. Mam nadzieje że reżyser poprowadzi aktorkę i że scenariusz będzie czymś dobrym co da nam silną kobietę nie tylko dlatego że jest kobietą.

1

@misterio Ja lubię oglądać mecze zza bramki więc taka kamera mi pasuje.

1

@Radioactive9705 Jarrad Branthwaite ale w sumie nieistotne.

0

@HypeR Mi się oba stroje podobają. Mr Terrific wygląda bardzo dobrze. W stroju Supermana jedynie to S mi się nie podoba. Wolałbym inne. Ogólnie ja do zdjęć z planu nie przywiązuje dużej wagi. Często one wyglądają słabo a na filmie jest zupełnie inaczej.

0

@Lionel_Messi10 Napisałem nie do Ciebie to Ty wywaliłeś że piszę bzdury nie rozumiejąc kontekstu mojej wypowiedzi. Tsubasa marzył o grze w Brazylii i zagrał w lidze brazylijskiej. Nigdzie nie pisałem że Tsubasa był inspirowany Brazylijczykami a że marzył żeby w Brazylii grać.

0

@Lionel_Messi10 Czy Ty potrafisz czytać? Inspiracja autora nie ma nic do tego jak została opowiedziana historia w utworze. Tsubasa marzył o Brazylii w której występował jego mentor Roberto. Nawet w kontynuacji Tsubasa z Japonii udał się do Brazylii żeby grać dla Sao Paolo. Inspiracje piłkarzami Argentyńskimi nie zmieniają tego że bohater mangi/anime marzył o Brazylii i ją uwielbiał a nie Argentynę. To że są podobieństwa nie zmienia tego że główny bohater kocha Brazylię mimo że jest inspirowany Argentyńczykami.

0

@Lionel_Messi10 No a w komiksie nie było tak samo że Tsubasa chciał grać w Brazylii żeby spełnić swoje marzenie? Mnie nie chodziło na jakiej podstawie była manga tylko o czym marzył główny bohater a to jest różnica.

0

@Lionel_Messi10 Oglądałeś anime? Tsubasa marzył o tym żeby wyjechać do Brazylii i tam grać.

0

@Lucyfffer Który uwielbiał Brazylię i tam chciał grać:)

0

@heniusss No a w Anglii to jest zupełna norma. U mnie kiedyś pod drzwiami paczka leżała ponad tydzień bo mnie akurat nie było w domu. Szkoda że Polacy wolą normalizować zachowania nieprawidłowe. Jedyne co jest nienormalnego w sytuacji paczki ukradzionej to to że ktoś ukradł a nie że stała ona pod drzwiami.

0

@Sulimo Ja przykładowo krótkie spodenki noszę tylko w domu. Jak gdzieś wychodzę to zawsze zakładam długie spodnie.

0

@heniusss No a w Polsce raczej nie kładzie się paczek pod drzwiami:)

0

@heniusss Nawet jeśli to byłoby 10 milionów to ta liczba jest niewielka biorąc pod uwagę to ile ogólnie przesyłek jest w UK. Dodatkowo paczki zaginione to nie są jedynie ukradzione sprzed drzwi. Mój przekaz był taki że ogromna ilość paczek dociera do ludzi mimo że są regularnie zostawiane pod drzwiami czy to domków czy bloków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?