0

Hiszpańscy kibice w sumie nie mają co wykrzykiwać ;-). Może gwizdy to nowe słowa do Hymnu Hiszpani.


P.S. Ogólnie muzyka w tym hymnie mnie się podoba a mój komentarz jest w celach humorystycznych;-)

0

Ma duże znaczenie, tym bardziej dla Barcelony, całej Kayalonii. Klub od wielu lat, można nawet użyć slowa, od wieku, wspomaga Katalonie i jej sprzymierzeńców. W czasie reżimu kiedyś i dziś w sprawie stworzenia na nowo niepodległej Katalonii! Niechaj odzyskają co zdobyli przemocą hiszpanie :-)

0

W ten dzień jadę do Turcji...szkoda.
Lecz żyję dzisiejszym dniem. Zwycięstwo mojej drużyny w derbach wsi i jeszcze wygrany mecz ukochanej Blaugrany

0

Czytaj ze zrozumieniem, że Ney niby chce podwyżki 100tyś funtów. Teraz chyba zarabia ponad 150 (mogę się mylić).

0

@Edit: "Nikt nie jest niezastąpiony, prócz Messiego" :D

0

To są na tą chwilę plotki transferowe. Nie mniej, ni więcej, odpowiednie jak na ten okres czasu w sezonie:). Mam nadzieje, że Neymar nie zmieni zdania co do swego oddania klubowi, chęci grania z jego idolem, Messim :)

0

Chciałbym aby powrócili do historii i nazwali ten stadion im. Hansa Gampera!
kiedyś nie mogli tego zrobić, ze względu na politykę, lecz dziś jest to jak najbardziej wykonalne:)

0

Napiszę trochę nie w temacie.

Posiada ktoś godny skrót z wczorajszego meczu Euroligi Regal Barcy z Panathinakosem Ateny?



P.s. Coś czuje, że Messi nie zagra od początku. Luis może wykorzystać motor z ostatniego meczu Naszego hat-trick'owca.

2

Ja mialem chirurgiczne usunięcie zęba i same szwy po 3-4 dniach się ściąga. Po tygodniu do 2 wszystko sie goi do pelnego sklepienia. Jakby po 5 dniach wrócił i dostał w szczękę to byś oglądał fajny wylew z ust q nie mecz :-)

1

Szczerze to się popłakałem ze szczęścia! Força Barça!

0

2:2 ;-). Troche mam opóźnienie na neciev:-P

0

Jeeeeee 1:1. Barca!

0

Wiele drużyn Barcy miało przeciętnych, nie wyróżniających się zawodników. Jednak spójność i gra zespołowa przekładała się na wyniki. Pewnie dobrym uzupełnieniem będzie obok Iniesty i Rakitica :)

0

Sędzia podejmował decyzję raz źle a raz dobrze. Nic dziwnego w tAK odpowiedzialnej pracy. Dał zawodnikom pograć, dał upust emocjom na rozkładzie całego meczu. Nie chciałbym widzieć sytuacji ani sobie jej wyobrażać, gdyby blokował ich przy każdej możliwej reakcji, to na końcówce emocje wrzały by niczym kocioł ze wrzątkiem gotują ej się fasoli pod przykrywką. Wtedy, w moim mniemaniu nie byłoby to ośmieszanie, przepychanki, to byłaby rzeź.



P.S.: Nieźle go Neymar ograł... hehe

0

Nie pamiętam kiedy, ale coś mi świta, że o tym była mowa.
Nie ukrywam, chciałbym aby wrócił :).

0

Puchar zawsze miał drugi bramkarz. W tym przypadku trafiło na ter Steagena:). Bardzo na Niego liczę.

0

Coś czuję, że za dwie kadencje będzie kandydował na prezydenta! :)

0

Poruszając temat pt. "Rasizm do Alvesa", również, niezaprzeczalnie można stwierdzić iż kierować te słowa mogą do swojego obrońcy z reprezentacji Brazylii, mianowicie mowa moja o Marcelo... Podświadomość mówi sama przez się :|

0

Messi siedział wiele razy na ławce i w tamtych sytuacjach szanował decyzje trenera, co zawsze zaznaczał na konferencjach pytany przez media. Nie bede się wyklucal , każdy ma prawo do swego zdania. Ola, dobranoc:-)

0

0

To jest o dupe rozbić za przeproszeniem. Jakieś zakazy i nakazy....kurde, każdy młodzian chce się wybić, to ze jego rodzina i klub się zgadzają na to aby przeszedł do hiszpańskich klubów to juz nie powinna być sprawa fify...jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze...heh

0

Jeszcze jedno, nie zgodzę się co do Fabsa, grał w lidze angielskiej, gdzie siła i czyny fizyczne są w każdym meczu rozgrywek w Anglii. Ten czynnik, że Atletico jest silnym fizycznym zespołem we mnie nie trafia.
Musi poczuć się pewniej, musi dostać bardziej odpowiedzialną funkcję po Xavim.

0

Stażem nie dorównam ;p. Niezaprzeczalnie pochwalam twój tok myślenia. Choć po bokach dałbym Neymara i Messiego a w środku Alexisa. Neymar nieźle sobie radzi przy linii :)

0

Łezka w oku gwarantowana!
Polityka Barcy przeszłaby samą siebie:-)

0

Także byłbym chętny na tę koszulkę. Może redaktorzy nasi kochani coś wskorają?!:-)
Forca VV!

0

Sezonu nie pogra. Kontrak z ter Steigenem podpisany, pewnie wprowadziło by to nerwową atmosferę do szatni. Dwóch klasowych bramkarzy.

0

Jeżeli piłka nie wpadła bezpośrednio w rękę bramkarza poza polem karnym, sędzia miał do wyboru w tamtym momencie 2 decyzje, żółta lub czerwona, pod koniec meczu było zażarcie, prawie faul za faulem, arbiter miał nawał co (nie wykluczam takiej opcji) poskutkowało taką a nie inną decyzją.
Kończąc, ważne trzy punkty niepowtarzalnej drużyny :-) Vamos!

0

Także, my, polscy kibice wspierajmy Victora! Jesteś mistrzem:-)

0

Pamiętam jeszcze tak dobrze usytuowanego obrońcę kapitana. Mowa o Paolo Maldini, to był także majstersztyk!

0

W sumie gringo ma racje. Zaczął go szarpać za wszystko (prawie) przed polem karnym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?