Szulc091
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
ul.Popiołka 3/19, 43-400 Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludzie, porażka, dobrze, wierności trochę. To nie koniec sezonu. Zespół zajebisty, niestety nie bardzo wyszła druga połowa, pewnie sami sobie pluli w brodę. Trzeba się także liczyć z tym, że z sezonu na sezon drużyny ligi hiszpańskiej są coraz lepsze, liga małymi krokami mierzy się tak samo. Więcej wiary!
0
Xavi jak i Puyol zapewne mają w zanadrzu chrapkę na objecie funkcji trenerów(ofensywny i defensywny) na Camp Nou :-D
0
Jak już się zgodzą to szkoda będzie. Niemniej jednak "klub" to nie tylko piłkarze i murawa (o czym wspominano wiele razy na łamach artykułów z fcbarca.com), lecz także ekonomia, reklama, sztab i wiele innych pracowników. Cules zapewne nie poprą pomysłu choć pieniądze się przydadzą Barcelonie. Co do nazwy...zbyt angażująca, za bardzo burząca prostą do oswojenia nazwę stadionu a jakże piękną za razem. Mój pomysł :-D "QCamp Nou"
0
Po pierwsze. To reporterzy do tego dotarli...;-)
0
Lewandowski na klasycznej 9 wywierał by duże wrażenie. Dobrze wykorzystuje podania, gra inteligentnie, ma pomysły by zmylić bramkarzy. Po prostu genialny wysunięty napadzior:-)
0
Już drugi, najpierw Thuram a teraz Eric nasz kochany. Życzę mu zdrowia i jeszcze raz zdrowia!
0
richman.
moim zdaniem powinno to wyglądać tak:
VV- 5, Abidal - 6, Pique - 7, Puyol - 8, Busquets - 7, Xavi - 8, Iniesta 9, Fabregas - 8, Dani Alves- 8, Alexis -8, Messi - 7,
0
Ale euforia!! 1:3 dla Barcy!! Mecz marzenie, a chciałem już 10 postawić na stsie!!
0
Ja już mam zawał!! Nie mam gdzie oglądać !!
0
Że takiego meczu nie ma masowo w telewizji polskiej...hmmm
0
Czego od niego chcecie, FM daje trenerskiego doświadczenia ;).
Co do składu na mecz z BATE... Napawam optymizmem, dadzą chłopaki rade, szkolą styl gry Barcy już długie lata:). Ciekawy mecz się zapowiada.
0
krzysiek-fcb-17
Nie było 3 zmiany :)
0
Po minie Messiego dopatrzyłem się coś takiego jak braku czegoś...może sytuacje prywatne...bądź brak bramek/bramki strzelonej...niestety spekulacje tak czy siak nie pomogą, on sam jedynie wie o co w tym wszystkim chodzi :). Do ogólnej gry Barcy nie mam zastrzeżeń...choć pare głupich strat było, ale to ludzie, nie maszyny;]. Piękne klepki, gra w dziadka (z czego to słyną nasi kochani ulubieńcy). Victoria, choć mało miała sytuacji podbramkowych, to i tak napędzili, myślę, że małego stracha obrońcą :P.
Jak nie inaczej, z czego się bardzo cieszymy 2:0 i Barca przesunęła się o jedno miejsce w przód w tabeli Ligi Mistrzów :D
0
Barca! Barca! Baaarca!!
I się zaczeło :)
0
Wróci. To pewne!!
Lecz najpierw rozegra pare niesamowitych sezonów w nowym klubie, kto wie...może Puchary Europy także zgarnie z Romą ;)
0
Ma taki realowską twarz ;) Nie wiem dlaczego, ale jakoś mi się tak kojarzy ;) xD
0
yoli
Wiesz, może masz rację co do "marketingu" i promowania Made in Barcelona, ponieważ nasz drogi i nowy, zarombisty prezes narobił znów długów...heh...chyba 150 mln Euro, lub troche mniej. Więc muszą się promować, lecz z drugiej strony jest to okres przygotowawczy... Moim zdaniem Pep i spółka wiedzą co robią :D:D.
0
ja już dostałem 3 dni temu...ale dzisiaj przeczytałem wiadomość bo przez moją pracę nie miałem dużo czasu...praca spać i praca...heh... Ale dostałem ;) xD
0
No o dupa....też nie będę miał...:(:(:(. Moze znajdą się dwie jeszcze, redaktorzy prosze!!:):)
0
Choć Mascherano jest bardzo dobrym i profesjonalnym defensywnym pomocnikiem na dodatek młodym dość...ale jak na razie nie widze nikogo kto by mógł zastąpić dawnego Barcelońskiego "Pająka".... Strasznie brakować dla mnie będzie Toure'go. Życze mu powodzenia w City!
Niech nowy prezes nie zawali pierwszego transferu...i pokaże że Barca leży w jego sercu:)
0
Teraz będziecie mówić że dzielą się na barcelonistów, realistów itd. itd....obudźcie się!! To było na tle EUFORIA!! "Euforia - stan nienaturalnie dobrego samopoczucia z tendencją do śmiechu, radości, płytkiej wesołości i dowcipkowania, doznawany nawet pomimo rzeczywistych niedomagań organizmu" --- x wikipedi, więc prosze nie gadajcie, znaczy nie piszcie że kare za mecze...
A co do Puyola, to może jest "dziadkiem" co do tematu "piłkarz", lecz jest zaj....rombistym obrońcą na Świecie, jednym z najlepszych!!
Moim zdaniem wszyscy zachowali się jak należy... Bo zdobyć pierwsze MŚ...brak słów...po prostu chciałbym móc poczuć tej euforii, jaką raczyli mieć WIELCY piłkarze Hiszpani:)
0
Co do BUSQUETS'a to kiedy trzeba było to wiedział co robi. Mecz całkiem, całkiem, ale nie potrzebne oddanie inicjatywy na ostatnie 20 minut...za tydzień bedzie MEGA mecz:)
VEEEEB!!
0
Aż nie mogę uwierzyć że moje oczekiwania na ten ćwierć finał...Mówiłem sobie' gdyby był mecz z Arsenalem, było by bardzo ciekawie...' i się spełniło. Wiem że Barca ma wiele atutów żeby pokazać w dwu meczu zęby:) . Viscal!!
0
I jak można było rzec przed meczem...Amen...no i tak się stało;). Piękny mecz, piękne gole ;]... Tylko troche martwie się o formę Henrego...miał pare dobrych sytuacji podbramkowych ale szkoda że nie udało mu się ich wykorzystać, może po jakiejś bramce pewność siebie by mu podskoczyła :). W takim bądź w innym razie ja w niego wierze:). VEB!!
0
Ale do przyzwyczajenia, przepraszam, do aklimatyzacji potrzeba czasu i wysiłku co pokazują: Ibracadabra i Czarna Perła. Na razie mamy pół roku, czy 7 msc po transferach. Do końca sezonu jeszcze kupa czasu:). Ja w Ibre wierze:)...jako wysunięty napastnik ma baardzo duzo asyst (nie pamiętam ile ;p), ale wiem że ma dość:P
0
Ale ten Palop jest "kochany". Real do 1 połowy przegrywa 0:1....:). Ja jestem bardzo zadowolony, co nie zmienia faktu że Real może doprowadzić do wyrównania...co świadczy o dręczeniu "twierdzy" Palopa przez drużyne z Madrytu...
0
Mi tam nic nie wyskakuje
0
Mnie się temat newsa podoba:D.
0
O chu chodzi z Robinho?? Ja go nigdzie na zdjęciu nie widze...może duzo Marychy XDD... Pozdro ziomy z dołu ;)
0
No i z burty naszej Barcy wypada kryzys !! Wypadki przy pracie nie zjawią się przez kolejne pół sezonu:D:D a może i dłużej!!
Vamos Barca! Vamos!!