Szulc091
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
ul.Popiołka 3/19, 43-400 Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sory z Numancią xD:P
0
Słuchajcie elo_kolo. Ma racje...przecież piłkarze Barcy to nie maszyny, to ludzie, którzy mają prawo się zmęczyć, mieć słabszy dzień... a poza tym to początek sezonu, sezon temu nie byliście przekonani co do Guardioli i jeszcze pierwsza porażka z Almerią 0:1...a tu miesiące po tym 3 puchary wzniesione przez Puyola :)hehe... Będzie dobrze chłopy i dziewczyny :). Visca el Barca!!
0
dandi84 o tym już tu trąbili, tylko że wtedy domagał się 15% z transferu czyli 3mln...Masakra...
A co do dzisiejszego meczu. To nie bd łatwy mecz dla Barcy, ale Kazań dostanie kopniaka, moim skromnym zdaniem zadecyduje skuteczność Barcy, 2:0 dla naszych!!:)
0
Po prostu nie mają zgrania i mentalności zespołu, licze na takie coś w meczu Barca - Real, ponieważ kocham jak Barca rozwala dobrze zgrany Real :D:D.
blaugranacule19, napisze tak, większym hitem jest Barca - Valencia niż Valladolid - Real, Katalończycy i Królewscy są gigantami na arenie Hiszpańskiej, a ich przeciwnicy Valencia i Valladolid różnią się tym że Valencia jest lepsza niż Valladolid :D:D. I chyba mi się zdaje że noobiarsko to napisałem, ale cóż, każdy ma swe zdanie:)
0
Szkoda mi go troche, opuścił klub bo tak jakby musiał... Ja jestem nadal z Eto'o i kibicuje mu nawet wtedy kiedy bd grał z naszą kochaną Blaugraną :)
0
Puyol to znakomity wręcz zajerombisty obrońca na tej kuli ziemskiej:D. Niski, skoczny, silny, doświadczony, nieustępliwy, rządny wygrywania:D:D....dużo wypowiadać się :). Po prostu Barca!Barca!Baaarca!! :)
0
Z drugiej strony to chciałby zobaczyć jak sobie poradzi nasz młody drugi "Messi" :P, mówie o Gai:D
0
O mecz z Almerią się nie boję, zespół da sobie radę bez Czyhrynskiego, mamy dobrych obrońców :).
0
Bo podania z tkz. "głową" pozwalają otworzyć drogę do bramki ;p...
0
Benhakera(nie wiem jak się pisze) ;-p XDD oczywiście to ironiczny żart:D:D
0
Coś czułem że Henry bd miał jakąś kontuzje w najbliższym czasie, spadek formy i teraz kontuzja... Coś przeczuwam teraz ze nasz wielki boczny napastnik po kontuzji pokaże na co go stać :D.
0
No to kurde nie zobacze... ;p
0
Jep, już ban...xD Co za ludzie... xD. A co do Gudiego to go bardzo cenie. Co pokazywał w Londyńskiej Chelsea, później jak dostawał szansę w Barsie na grę, po prostu mi sie podoba (jako gracz, napastnik xDD)
0
choć uważam*
0
luki22
"a messiemu to gwizdza za najmniejsze dotkniecie on to jest dopiero boiskowa panienaka nawet guardiola apelowal aby upominac oprzeciwnikow i chronic nozki messiego to ma byc unikalny zawodnik??? ze trzeba go chronic???"
Słuchaj, Messi... Po pierwsze on jest młodszy od Ronaldo, a po drugie to Ronaldo jest bardziej doświadczony ponieważ starszy wiek przyczynił się do tego że zaczął wcześniej grać o wyższe stawki i w grupie seniorów. Jak to napisałeś, że Guardiola "apelował" jak sama nazwa wskazuje apelował, czas przeszły, teraz Messi zapiernicza, a innym sposobem niż faul nie da się go powstrzymać i tyle :D.
Choć nie uważam że Ronaldo to też niezły apierniczacz jest, nawet być może lepszy pod względem dryblingu i być może szybkości, jak już pisałem, wiek robi swoje :).
0
puyol99 przyznam Ci w tym racje!! Zaaklimatyzuje się i wystrzeli chłopak jak z procy !! :) Będzie z niego czołowy napastnik FCB, razem z Bojanem :)
0
Dla mnie Barca jest jedna!! Nawet jak wygrywa i nawet jak przegrywa, po prostu mam ją w sercu zawsze i wszędzie... (wiem że nie w temat co do postów ale żeby się nie kłócić :P)
0
No i pięknie, następne wielkie zwyciestwo, tylko szkoda tych kontuzji. Coś czuje że się wygrzebią do następnego meczu ;p.
0
Kurcze, boję sie o naszego magicznego Henrego, niech dostanie wreszcie przebłysku, niech się pozbiera. A jak już to zrobi to będzie znów magiczna trójkowa miazga haaa :D:D
0
No nareszcie, ale na prawdę chwale go, nie odpuścił choc ok półtora roku nie grał i nie gra nadal, widać że psychicznie jest silny:). Szybkiego powrotu do zdrowia życze mu ;p:)
0
Kolano trzymaj się:)
Uwierz w naszą Barcę:) Będzie lepiej:) Musi być lepiej!!:)
0
Co do Ibry, to nie mam zbyt dużych wyżutów...tylko ten wolej dawał wiele do życzenia, reszta mi sie podobała
A co do Eto'o, moim zdaniem zagrał wczoraj dobry mecz, pokazywał się, ukazywał swoją nienaganną zwinność (chodź Pique dał se rady ;p).
0
To będzie zacięty mecz... Chyba się spoce przy nim xD (to tylko taki marny żarcik xD)
0
Słuchaj...teraz mają 2 razy więcej obowiązków, czyli ObRONIĆ tytuły, aż 3, to jest trudne do osiągnięcia i z pewnością każdy o tym wie, piłkarze o tym też dobrze wiedzą i w tym z pewnością muszą nabrać pewności siebie:);p. A co tu dużo pisać... i tak Barca ma 90% szans (wg. mnie) że obronią 3 tytuły chociaż Liga Mistrzów będzie jak zawsze na największym poziomie. Wierze w Barce i zawsze będę wierzył ;]
0
Marco87, dobrze rozumiem:). To tylko były moje myśli, znaczy się nocne xD... Nie ważne, ważne że Ibrcadabra zaczyna porozumiewać się coraz lepiej z zespołem:)
0
Co za ludzie!! Spokój! Cisza! To tylko jak pisze w powyższym tekście "Betfair będzie rozszerzał swoja działalność w środowisku Barcelony, m. in. na oficjalnej stronie klubowej, na TABLICACH OKALAJĄCYCH BOISKO czy W OKOLICACH STADIONU.". Rozumiecie już?? xDD
0
No właśnie...może mu chodziło o te taktyke tworzenie "trójkątów" na boisku, ale to nie zmienia faktu iż cała drużyna Katalonii jest światowa, wręcz Bardziej GALAKTYCZNA niż Real Madryt i jej C.Ronaldo (przepraszam że pisze na tak porządnej stronie tą nazwe i nazwisko;pp) ;). A kiedy czytałem wers "Na temat jego współpracy z Messim i Iniestą...", to pomyślałem że o "naszym" nienagannym technicznie pomocnikiem Xavim.... to tylko moja myśl nachodząca mnie w czytaniu tego odcinka zdania
0
O bosz... Nie mają o czym gazety już pisać?? xD
0
Co do Toure to chłop się spręża na treningach i na boisku, z meczu na mecz, z sezonu na sezon coraz lepsszy:D:D
0
I dołączam się do m_brionic :D:D