Szulc091
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
ul.Popiołka 3/19, 43-400 Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No na brak ofert to by nie narzekał, ale po co mu to jak zarząd i tak bd chciał go zostawić w swym gronie:). Bless dla wszystkich Barcelonistów i dla naszej wspaniałej drużyny!! Visca el Barca!!:)
0
Nigdy nie zapomnę tego co zrobił Eto'0 przez te wszystkie lata spędzone z Barcą:) Vamos Eto'o:))
0
Może się przyzwyczaili do swych numerów... a tak poza tym to mają skrzyżnie ;).
0
Oj kidza...widze że nadpobudliwość Ci dolega xDD...
0
Ja niestety na sobote jestem w szkole... kurde...ale z pewnością na tą wystawe będę musiał się kiedyś wybrać(o ile fundusze pozwolą):) Viscal El Barca. Jeszcze trzeba poczekać na polską szkółkę FCB:)
0
Y2M po 1. To Messi i tak zostaje w klubie, więc nie ma mowy żeby on tam przechodził... po 2. Robinho nie jest wart tyle co rzekomo żąda Man City, a po 3. To tylko tak piszą gazety...;). i chyba wszystko jasne...;]
0
A po drugie to nie ma się co sprzeczać bo 6 co do 10 to jest dobrze jak na sportowca:D. To jest jak u nas -4 czy 4... No!!;]
Wyjaśnione? xD
0
Coś nie chce wejść, pisze "Nieprawidłowa nazwa użytkownika "...
0
TO jest off top ;) ale byłbym za...tylko żeby to było realne spotkanie a nie na jakiejś plaży w Gańsku xD...hehehe...
0
Trafna uwaga Marco87.
DJ Pique... Obrońca z niego będzie za 2 lub 3 sezony...jak on osiągnie ok. 23-24 lata... Teraz obrońców trzeba... a niestety nikogo nie chcą puścić z innych klubów... :)
0
Niech Bóg ma go w swej opiece...[*].
Będzie na pewno spoczywał nad swym ukochanym klubem jakim jest Espanyol.
0
JaSko_Barça Sama prawda!! Przykładam się do tego bracie co napisałeś...!!. Viscal el Barca...
i zapomniałeś że to Barca zapoczątkowała przeciwagresje na stadionach!!:D.
0
geronimo...sama racja!! FC Barcelona ma najbardziej opłacany i najlepszy zarząd pod słońcem, nie boje się użyć stwierdzenia że najlepszy jakikolwiek istniał w przeszłości jak i w przyszłości;).
0
Przemo...szczerze to jestem wkurzony...;p nie no żartuje...normalnie zazdroszcze Ci...Oglądać live mecz Barcy...o w mordiczke... Pięknie:)
0
pulga, tak to już jest...zniszczyć najlepszego który na dodatek rzekomo brał doping dawno dawno, ale wygrał sprawe, więc myśle że i teraz wygra!!:D:D
0
A słyszałem ostatnio że rzekomo Hleb jest włączony do transferu Maxwella... heh...ale dobrze że mamy Ibre ;) hehe...
(Prosze wykasować poniższego komentarza. Z góry dziękuje)
0
A słyszałem ostatnio że Hleb jest włączony do transferu Maxwella... heh...ale dobrze że mamy Ibre ;) hehe...
0
Coś nie chce chodzić plik...
0
No i Michael ma kompletną rację:). Wiemy że do transferu najprawdopodobniej dojdzie ale nie znamy jego szczegółów, m.in. kwoty transferowej ;). Poczekamy, zobaczymy.
A tak w ogóle, to jakby te 40 banki zapłacili to mieliby z czego :). Dawali przecież za Ville ok 45 ;](to tak na marginesie).
0
Chociaż niej est wart tyle kasy to sam Villa chce pomóc Barcelonie na swój sposób który mi bardzo imponuje. Zmniejszyć swoje zarobki by przejść do wielbianego przez niego klub :)
0
Na razie w żaden transfer barcy nie wierze, znaczy oczekue tego transferu ale jak sie gadało o Ibrahamovicu to szybciej znikło to z ekranów tej strony... Barca ma wielkiego pecha co do transferów w tym sezonie...:) Ale z drugiej strony nadal mamy dobrą szkółkę:D:D i dobrych zawodników :)
0
Mam nadzieje że nie skończy jak Dos Santos, ale że skończy jak Bojan Krikic oraz Busquets ;]. To będzie drugi Messi w zespole!! (jak wszystko dobrze pójdzie), ale ja ufam katalońskiej szkółce juniorskiej oraz całemu sztabu szkoleniowemu:). VEB!!
0
Cesc jak i Ribery to wyśmienite pomysły, oby dwaj się pokrywają ze sobą. Jeden jak i drugi są zainteresowani Barceloną, nie ukrywają chęci grania w jednej z najlepszych drużyn świata. Ribery sam powiedział po meczu ćwierćfinałowym że gra technicznie i przydałby sie pod tym względem w Barcelonie.
Szczerze to poczekamy zobaczymy co zrobi zarząd i ciekawe czy Perez kupi za swoje magiczne sumy Francka Ribery'iego.
0
Niestety wyświetla mi Trojana...lipa...nie zobacze... Ale i tak Villa bd u nas. Tylko jest jedno ALE, zarząd klubu Valecii musi się zgodzić za rozsądną cenę go sprzedać:)
0
Ciekawe jak długo Perez znowu będzie prezesem klubu... Znowu wydaje duże pieniądze i jest duże prawdopodobieństwo że stanie się z nim jak przed laty...
Dla mnie Barca była potęgą i zawsze będzie :)
0
Przepraszam pomyłka...Roni nie był w szkółce młodzieżowej Barcy ;p. Ale i tak wyrósł na wielkiego gracza :)
0
Cała prawda dante19. Barca i ich system szkoleniowy jest jednym z najlepszych na świecie, a na dodatek do drużyny młodzieżowej można wstąpić za darmo, z czego wyrastają z biedniejszych rodzin wielkie gwiazdy, jak np. wspomniany w tym artykule Ronaldinho