5

A może wprowadza przepis że trener może poprosić o sprawdzenie danej sytuacji przy pomocy varu?

0

Ja na miejscu Flicka dzisiaj Joanowi dałbym i tak odpocząć

5

@Barcelonista94 w ofensywnie też daje wiecej

2

Tak wracając do wczorajszego meczu to Yamal często schodzil na 10 i moim zdaniem mega dobrze to wychodziło przez to padła też pierwsza bramka

0

Eric wygląda jakby proszek do nosa brał

0

Rashford oszczędzany na Newcastle?

1

Mam nadzieję że Flick będzie testować różne opcje na 9 bo z Lewym i Ferranem nic nie osiągniemy bardzo bym chciał tego Rashforda zobaczyć na 9

0

Nie będzie gola coś czuję

2

Guardiola rozwali jego Real i po meczu nie będzie dużo gadać i jedyne co potrafi powiedzieć to Moja wina

0

Czemu Pedri z opaska A nie Rapha

0

Pedri chce zostać xddd ratuj nas

1

Balde schodzi Araujo wejdzie i nas uratuje

2

Olmo ty kasztanie

1

Rashfordddddddd

2

Cancelo jest piękny

0

Rashford wejdzie i zaje#ie petardę w okno

0

@Piotrek1993 szczególnie gdy se przypomnisz że Balde gra u nas

0

Cubarsi dzisiaj dobrze mega

1

@Laminedependencia do 70minuty tu będzie już 6:0

0

Raphinhia oby trafił proszee

0

0

Brawo oo Bernallllllll dawacccc

3

Dajcie Rashforda

0

Myślałem że siedzi to

0

@kamiVeB pianka na ochraniacze chyba

0

Kounde się rozwalił japier

2

@Aequlibre mówisz to jakby Balde grał lepiej w obronie

0

@partymaker mi też..

1

Pedri co zmienił cała grę niemożliwe odzyskuje nadzieję że jest szansa na comeback

1

Ale Pedri dał mu pile brawo Yamal za hattricka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?