Szymemdymek
Dołączył/a: sierpień 2024
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
A może wprowadza przepis że trener może poprosić o sprawdzenie danej sytuacji przy pomocy varu?
0
Ja na miejscu Flicka dzisiaj Joanowi dałbym i tak odpocząć
5
@Barcelonista94 w ofensywnie też daje wiecej
2
Tak wracając do wczorajszego meczu to Yamal często schodzil na 10 i moim zdaniem mega dobrze to wychodziło przez to padła też pierwsza bramka
0
Eric wygląda jakby proszek do nosa brał
0
Rashford oszczędzany na Newcastle?
1
Mam nadzieję że Flick będzie testować różne opcje na 9 bo z Lewym i Ferranem nic nie osiągniemy bardzo bym chciał tego Rashforda zobaczyć na 9
0
Nie będzie gola coś czuję
2
Guardiola rozwali jego Real i po meczu nie będzie dużo gadać i jedyne co potrafi powiedzieć to Moja wina
0
Czemu Pedri z opaska A nie Rapha
0
Pedri chce zostać xddd ratuj nas
1
Balde schodzi Araujo wejdzie i nas uratuje
2
Olmo ty kasztanie
1
Rashfordddddddd
2
Cancelo jest piękny
0
Rashford wejdzie i zaje#ie petardę w okno
0
@Piotrek1993 szczególnie gdy se przypomnisz że Balde gra u nas
0
Cubarsi dzisiaj dobrze mega
1
@Laminedependencia do 70minuty tu będzie już 6:0
0
Raphinhia oby trafił proszee
0
@Ogorinho1974 Rapha
0
Brawo oo Bernallllllll dawacccc
3
Dajcie Rashforda
0
Myślałem że siedzi to
0
@kamiVeB pianka na ochraniacze chyba
0
Kounde się rozwalił japier
2
@Aequlibre mówisz to jakby Balde grał lepiej w obronie
0
@partymaker mi też..
1
Pedri co zmienił cała grę niemożliwe odzyskuje nadzieję że jest szansa na comeback
1
Ale Pedri dał mu pile brawo Yamal za hattricka