1

Ale Pedri dał mu pile brawo Yamal za hattricka

3

Rashford i Cancelo poproszę

6

@mati15d Erica i dać Araujo na So

0

Chcialbym Rashforda na 9 zobaczyc

0

@Chudini123 Cancelo i tak nie zagrs gorzej od Balde

1

@Hadim jak Lewy jest na boisku to i tak Raphinhia niech strzela

0

@Dawiddd1213 Kounde na prawej se nie radzi A co dopiero na środku

11

Zacznijmy od tego że powinien podejść do niego Raphinhia bo jako jedyny rozumie że karny powinien być uderzony mocno blisko słupka bez kombinowania

1

Eric musi wrócić na pomoc za De Jonga i jak Pedri wrócić to grać z nim

0

@Rupert_Haubica obojętnie każdy będzie lepszy z pensji się dużo zwolni

1

Sprzedać Ferrana i Lewego i ściągnąć za to dobrego napadziora

0

@maciek1992a Garcia zawieszony

1

@Karol145 nie miej nigdy do siebie pretensji że chciałeś się wygadać każdy z nas jest człowiekiem i każdy to rozumie. Wszystkiego dobrego

0

@rocky5 no wiadomo wróci Pedri Rapha to poukładaja to jeszcze Rashford który się bardzo przyda A najlepiej przetestować to na 9 bo patrzę na płotke albo Lewego któremu wiek nie pomaga to wolę testować inne opcje

0

@Filipem od początku tego sezonu wniosek jest ten sam ze obrona jest do wywalenia

0

@rocky5 stracimy 4 strzelimy 0

0

@Azi nas Hansi Flick on lubi Remontady i specjalnie dał sobie strzelić Atletico 4 gole żeby w rewanżu spucic im większy łomot

1

@July_6_BcN dokładnie ja tak samo

3

Oni nam strzelili 4 my możemy im 6

0

@Technik A najlepiej to nie grać jak piz#y i wygrać

2

Mam nadzieję że w rewanżu nie będzie De Jonga jak Pedri będzie gotowy to bym chciał zobaczyć obok niego Bernala

0

Pedri będzie gotowy na rewanż?

0

Czerwo i Araujo na rewanż xd

0

Jezzcze Sorloth.....

2

Araujo na 9 niech wejdzie

3

Ten spalony nie ma sensu Lewy później dotknął jeszcze piłkę

1

Przecież Lewy dotknął ja jeszcze raz więc co to jest za sens xd

0

Hahahahaha nieźle nieźle gdybyście chociaż ta czerwona sprawdzili

3

Nie ma gdzie tu być spalony

0

No dobrze się zaczyna ale jakim cudem tam nie było czerwonej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?