Szymemdymek
Dołączył/a: sierpień 2024
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale Pedri dał mu pile brawo Yamal za hattricka
3
Rashford i Cancelo poproszę
6
@mati15d Erica i dać Araujo na So
0
Chcialbym Rashforda na 9 zobaczyc
0
@Chudini123 Cancelo i tak nie zagrs gorzej od Balde
1
@Hadim jak Lewy jest na boisku to i tak Raphinhia niech strzela
0
@Dawiddd1213 Kounde na prawej se nie radzi A co dopiero na środku
11
Zacznijmy od tego że powinien podejść do niego Raphinhia bo jako jedyny rozumie że karny powinien być uderzony mocno blisko słupka bez kombinowania
1
Eric musi wrócić na pomoc za De Jonga i jak Pedri wrócić to grać z nim
0
@Rupert_Haubica obojętnie każdy będzie lepszy z pensji się dużo zwolni
1
Sprzedać Ferrana i Lewego i ściągnąć za to dobrego napadziora
0
@maciek1992a Garcia zawieszony
1
@Karol145 nie miej nigdy do siebie pretensji że chciałeś się wygadać każdy z nas jest człowiekiem i każdy to rozumie. Wszystkiego dobrego
0
@rocky5 no wiadomo wróci Pedri Rapha to poukładaja to jeszcze Rashford który się bardzo przyda A najlepiej przetestować to na 9 bo patrzę na płotke albo Lewego któremu wiek nie pomaga to wolę testować inne opcje
0
@Filipem od początku tego sezonu wniosek jest ten sam ze obrona jest do wywalenia
0
@rocky5 stracimy 4 strzelimy 0
0
@Azi nas Hansi Flick on lubi Remontady i specjalnie dał sobie strzelić Atletico 4 gole żeby w rewanżu spucic im większy łomot
1
@July_6_BcN dokładnie ja tak samo
3
Oni nam strzelili 4 my możemy im 6
0
@Technik A najlepiej to nie grać jak piz#y i wygrać
2
Mam nadzieję że w rewanżu nie będzie De Jonga jak Pedri będzie gotowy to bym chciał zobaczyć obok niego Bernala
0
Pedri będzie gotowy na rewanż?
0
Czerwo i Araujo na rewanż xd
0
Jezzcze Sorloth.....
2
Araujo na 9 niech wejdzie
3
Ten spalony nie ma sensu Lewy później dotknął jeszcze piłkę
1
Przecież Lewy dotknął ja jeszcze raz więc co to jest za sens xd
0
Hahahahaha nieźle nieźle gdybyście chociaż ta czerwona sprawdzili
3
Nie ma gdzie tu być spalony
0
No dobrze się zaczyna ale jakim cudem tam nie było czerwonej