Szymemdymek
Dołączył/a: sierpień 2024
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Czerwo to jest przecież
0
Już lepiej sobie PH obejrzeć tam nie ma takich mocnych treści jak tutaj
1
@DariaFCB nic dzisiaj nje istnieje
2
Laporty nie ma i się od razu sypie... Lapcio wróć i poukładaj ta drużynę
0
@Tigana ten mecz pokazuje jak każdy jest słaby
0
@Kubajnos345 tu liczyć chociaż że nie dostaniemy 6
0
Ja bym Cancelo dał na drugą na skrzydło coś może pokręci i Bernala za Casado
0
@Kozinho. Tylko ze dzisiaj nic nie gramy i nie ma Pedriego i Raphinhi ani nawet Rashforda którzy potrafili coś zmienić w grze bo Yamal dzisiaj oddaje piłki Atletico tu trzeba się modlić żeby nie dostać manity
0
Myślałem że zmieni na czerwo ale Casado powinien już do zmiany Bernal niech się grzeje i Yamal też dramat
1
W poprzednim sezonie bym był spokojniejszy mimo takiego wyniku ale tutaj bez Pedriego i Raphy nic nie zrobimy niech się cofną i autobus żeby nie strzelili kolejnych i w rewanżu liczyć na coś
0
@RAFI9 jak z Chelsea?
1
Lewy/Ferran
Fermin Olmo Yamal
De Jong Casado/Bernal
Balde Eric Cucu Kounde
Joan
Tak to widzę
1
Jakim składem na Atletico według was
0
Ale fart xdddd na kuponie mecz over 1,5 ja już byłem pewny że nie wejdzie xdd
3
Mam over 1,5 niech to trafi xd
3
@snupson ta co teraz mial to chyba nie było podczas meczu tylko mial na jeden mecz przerwę bo czuł coś tam z niby z ostrożności nie zagrał A później się okazało że musi dłużej pauzować A ta pierwsza to z Gruzja dokładnie
0
@Walker niemiecka jakość czyli najlepsza
4
Ten Tommy ma ruchy jak De Jong
0
Czemu Frenkie nie gra?
0
Czemu Franek nie gra
0
Jak zagrał wczoraj Bernal?
7
Fajnie ze ten mecz pokazał że raczej Raphinhia jest pierwszym do karnych bo najbardziej podoba mi się jego sposób wykonywania karnych mocno blisko słupka i bramkarz nie ma szans
1
-4 A Eric i Joan w krótkim rękawku xd
2
Pedri ma gumowe kości
15
U Erica podoba mi się to że jak doskoczy i odbierze piłkę to ja umie mega dobrze wyprowadzić i szybko do przodu.
0
@Natalia12345 De Jong jest
0
Juz było dobrze
0
@MiloszFCB1899 co wyczuł skubany
1
Jak można trenować codziennie i nie potrafić trafić wolnego od kilku lat...
2
@Czarny_ck psucie atmosfery w szatni? Skąd ty to wziąłeś