Szymemdymek
Dołączył/a: sierpień 2024
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Joan
Kounde-Chris-Martin-Balde
Eric-Pedri
Roony-Rapha-Rashford
Ferran
0
Frenkie to jest dramatyczny
1
Szkoda ze Araujo nie ma... Chętnie bym zobaczył nasza pierwsza trójkę kapitanow
2
@malypuzon co ty gadasz xd wrócił po roku przerwy to logiczne że nie będzie grał tak jak wtedy a z Betisem miał mega dobre wejście
0
Pedri znowu nie został okradziony z asysty brawo Ronny
3
Ale się te kolory zlewają dziwnie
0
@fejkenq grał już tam w tym sezonie i dobrze mu szło wolę mieć Pedriego na 8
2
Ja bym chciał tak zagrać
Joan
Kounde-Christensen-Martin-Balde
Eric-Pedri
Yamal-Frenkie-Rapha
Rashford
11
@July_6_BcN jak by wypił mi piwo
2
@directedbyfcb to obniży pensje bo mu się tu podoba
14
Rashford zajebiste wejście, Pedri jest z innej planety Kounde w końcu dobry mecz
0
@domin1515 przeciągnie się do 6
2
Olmo po meczu będzie komunikat że kontuzja 100%
0
@Tomaszekkkkk Martin
4
Szkoda ze Christensena nie ma bo chciałbym to w parze z Cubarsim ale najważniejsze że nie ma Torresa fajnie też by było Rashforda na lewym skrzydle i Raphe na 10
0
Trzeba zacząć grać Christensenem i mieć nadzieje ze nie dostanie sraczki i grać Ericiem na PO
1
Moim zdaniem Hansi powinien nauczyć się im Niemieckiego A na następnym treningu zacząć wrzeszczeć po Niemiecku A jak ktoś nie zrozumie to wyjazd z drużyny
4
La Rambla na trenera!!!
0
Yamal zszedł i od razu celny strzał
0
Christensen musi wejść za Ferrana teraz
1
XD no to klasyk nie dość że Ferran gówno w ważnym meczu to jeszcze czerwona Araujo jak zawsze xd
0
@Commando problem jest ze Olminator został w poprzednim sezonie
0
Ferran chce mieć jeszcze asystę dla Chelsea?
0
XD Araujo żółta a pewnie nic nie powiedział a sędzia wcześniej zrobił błąd sędzia kalosz
0
Hehe Ferran to jest gość celnie podaje dobre wykończenie i ciągnie wszystkie akcje a nie czekaj.
0
Brawo Ferran mecz zycian
0
Rashford w przerwie
0
Rashford by trafił
0
@esem91 Eric zagrał dobry mecz przecież
2
@JanuszKorwinMikke Rashford powinien grać przeciwko Angielskiej drużynie raz już wygrał nam mecz