0

Eric i Christensen nasza najlepsza aktualnie para stoperów

0

Jutro wyczuwam Erica na LO

2

@Eto'o9 R10 nie no gdzie Rashford zbyt dobrze gra

0

Ciekawe czy Toni dostanie szanse za niedługo bo w presezonie bardzo mi się podobał

0

@Andi18 wątpię Garcia mało trochę grał na LO

0

@Beztroskii myślę że Yamal nie będzie musiał tyle wracać co Rashford bo Kounde ogarnie ale Martin? Tego się obawiam że lewa strona nie da rady

1

@bart_azz to Kounde sam zrobił co trzeba

1

@VinDiesel o teraz gościa pokręcił xd

1

Frenkiego dzisiaj do przodu ciągnie

1

@Arden dlatego musi przejść do nas i wtedy wygra

0

Bellingham to gra wgl

11

@Oster273727 wypluj to

0

@Xxxbarca4ever no też mi się zdaje że zagra bo coś mi nie pasuje że tylko on takie info dał nikt inny

1

Gerard Romero pisze ze Raphinhia nje zagra z PSG

1

Mam przeczucie ze na PSG Eric Zagra na LO

0

@Goralkov Pedri przecież dobrze gra

0

Cubarsi znowu ma na kolanie bandaż jakis

0

Araujo poszedł w drybling i od razu bramka

0

Daj Kounde i Eric na LO

0

@barcelonaLM on lepiej jak gra niż nie gra

0

O której gala złotej piłki?

0

@Tridente2015 Casado

0

Co z Cubarsim? Wczoraj jakieś problemy miał z tego co kojarzę

0

Kocham Żula Koundeeeee

2

Marc Bernalllllll

0

Poprosze jeszcze Marka Bernala

0

@Dawidfcb1998 co tu ryzykować mecz pod kontrolą idealny mecz żeby zaczął wchodzić

0

Nie patrzac na obrone ale nasza gra w defensywie wyglądała dużo lepiej jeśli był Casado A nie FDJ okej De Jong dużo więcej daje w rozegraniu ale czy nie lepiej poświęcić trochę jakości w rozegraniu i zyskać jakość w obronie?

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Araujo również może wypaść.

2

@DJ6 jak se popatrzysz go w sprintach to też jest mega szybki jak na obrońcę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?