8

@Firestone Ja czuje niedosyt za każdym razem. Brakuje tej jednej bramki do manity i nie mogą jej wbić.

2

@Mario96w Taki zabieg ma wywołać efekt szoku, dostajesz złą wiadomość i przykrywasz ją zajebistą.

0

Barca 2022: 16 bramek straconych, 34 strzelone.
Nie licząc stycznia wygląda że ruszyła maszyna, 9 straconych i 25 strzelonych, 3 remisy i 6 wygranych.

0

To wyjście Depaya jest znamienne. Pokazuje jaką klasę ma Alves, to jest coś czego brakowało wszystkim naszym bocznym obrońcom a głównie Semedo czyli absolutny brak przeglądu pola. Alaves przez pół boiska dostrzegł w ułamku sekundy wybiegającego Depaya i zagrał świetną antycypowaną piłkę, Semedo nawet patrząc prosto w oczy naszego napastnika który próbuje wbiec za linię obrony, nie potrafił takiej decyzji podjąć, nie rozumiał sytuacji ani zamiaru a jeszcze trzeba było dobrze wykonać podanie. Dlatego Semedo przez 3 sezony w Barcelonie zdobył 7 asyst.

1

Brawo Riki, będzie dodatkowy milion z transferu.

0

Czyli Barca nie strzeliła żadnej bramki między 27 a 45 minutą? Cóż za kompromitacja, Xavi OUT.

8

Sędziowanie też najwyższy poziom w tej Francji. Dwóch piłkarzy PSG faulowało na karnego, karnego nie ma xD

1

@Vebrol Ja bym powiedział, że to nie jest prawda. Po prostu Ronaldo ma lepszą rolę do zbierania pochwał i lepszy PR, dlatego się pomija jakim hamulcowym jest w meczach gdy mu nie idzie a potem zdobędzie kilka bramek i jest wychwalany.
Teraz jest bogiem bo zdobył hattricka i już nie można wspomnieć, że jest połowa marca a jeszcze dziś rano Ronaldo miał na koncie 1 bramkę w 2022 roku a na przestrzeni całego sezonu jako główna gwiazda na którą kreowana jest cała gra miał wkład w zdobycie tylko 13 punktów a United które już się odbudowywało obecnie w wirtualnej tabeli jest w Lidze Europy.

0

@SuperGamon W abonamencie Microsoftu

18

@talizmo Nie, nie graliśmy tak. My atakowaliśmy, ale trudno się atakuje drużynę, która nawet nie chce grać w piłkę tylko się broni w 11 na własnym polu karnym.

1

@talizmo Nie będzie bo ich wyniosą na noszach. Jak trzeba będzie zdjąć tarczę antyinflacyjną to wrócą z cenami do realnego poziomu, żeby nie przesadzać. W końcu ludzie zauważą, że ropa jest tańsza, dolar jest tańszy tylko te rezerwy paliwa na stacjach coś się skończyć nie chcą, gdzie jak ceny surowca rosły to potrafili po 3 razy dziennie aktualizować.

0

@AmigoBlancos Wyeliminowali najgorszą Barcę od lat a i tak w drugim meczu się zesrali i tylko indolencja naszych napastników nie zmieniła wyniku tego wydarzenia. PSG tam nie istniało, Mbappe był schowany pod butem nawet przez Firpo który grał na nie swojej pozycji, sam Dembele mógł wygrać ten mecz, gdyby wykorzystał swoje setki zamiast kopnąć w trybunę a sytuacji stuprocentowych mieliśmy 9.

2

@araevik127 Ale rozwiążą co? Liczysz sezon od sierpnia do lipca i tylko w tym okresie jesteś rozliczany, proste przesunięcie kalendarza które ułatwia sprawę bo oceniamy wyniki całej kampanii a w wakacje jest więcej czasu na głosowanie. Tyle, że jasno wskazują, że piłkarze z lig które grają systemem wiosna - jesień a nie jesień - wiosna nie wygrają tej nagrody nigdy.

0

@VanBarca Ich trener za dużo roboty to nie miał, bo to jest proste, że się murujesz i czekasz na możliwość kontry, najskuteczniejsza broń i nawet tego nie wykonali, bo napastnicy byli zbyt cofnięci do obrony, żeby skutecznie kontrować, ale udało im się wywołać typowy dla Barcy stan walenia głową w ścianę.
Na wyjeździe może być lepiej, bo grając przy swojej publice może zechcą bardziej ofensywnie podejść i otworzą dojście pod własną bramkę.

0

@Rewolucja123 Dalej wszystko się zgadza ;)

1

@Kondziubarca Xavi ich zna, może mu się uda przezwyciężyć gen frajerstwa.

6

@Rewolucja123 Uczciwie to by było jakby piłkarzem meczu został Pena. Realny wkład w wynik meczu, kilka fajnych i nie łatwych interwencji.

0

@martin3131 A sądzisz, że kosztuje 70% więcej? I uważasz, że równy miesiąc temu kosztował 30% mniej?

0

@martin3131 O czym ty gadasz? Ty rozumiesz jak działają pieniądze? Koszty produkcji czy inflacja wpływają na cenę sprzedaży. Chleb 10 lat temu kosztował 2 złote dziś kosztuje 5 złotych bo wzrosły koszty i inflacja a co ma do rzeczy koszt wydobycia ropy, skoro sprzedają ją za 115$ a 10 lat temu sprzedawali po 125$?
Inflacja zmniejsza wartość pieniądze czyli 10 lat temu za 100 złotych mogłeś kupić 50 bochenków chleba a dziś za 100 złotych kupisz 20 bochenków, bo wartość tych 100 złotych spadła, ale skąd ci przyszło do głowy, że kupno baryłki za 115$ jest droższe od kupna baryłki za 125$?

0

@Gosciuu Tyle, że niczym nie manipuluje i sam nawet na to zrobiłeś wyliczenia. Uwzględniając kurs dolara dziś paliwo jest droższe o 54% gdy koszt baryłki wzrósł o 28%.
Jeżeli weźmiesz sobie cenę standardową czyli bez tymczasowych tarcz antyinflacyjnych to ci wyjdzie wzrost ceny paliwa o niemal 100% w stosunku do 2012 roku przy wzroście ceny surowca o 28%. Widzisz różnicę?
Nie podawałem tych wyliczeń bo nie uznałem tego za konieczne, skoro jak byś danych nie przedstawił, cena urosła nieadekwatnie. A no i nie można zapomnieć, że to rząd nie zrobił niczego, by kursy tak mocno nie urosły a raczej robił wszystko, żeby złotówkę osłabić, ich polityka od lat do tego prowadziła i teraz mamy efekty spotęgowane wojną.
@martin3131 Ale co inflacja? 120 dolarów to 120 dolarów. Te 120 dolarów dziś jest mniej warte niż 10 lat temu, ale to powinno tylko ułatwiać sprawę bo chcesz 120 papierków a dziś zarabiasz dużo więcej papierków niż 10 lat temu.
Zmieniają się głównie lokalne koszty dystrybucji i sprzedaży, ale tu też inflacja nie działa w ten sposób, że między 10 luty a 10 marca cena paliw wzrośnie ci o 50%. Idealny przykład masz dzisiaj, paliwo potaniało, dolar potaniał a paliwo na stacjach podrożało, inflacja w 1 dzień? Czy znowu stacje walą w ch*ja, udając że jak drożeje to kupują drogie a jak tanieje to sprzedają te droższe bo mają zapas?

14

Marzec 2012, ropa 125$, ON na stacjach 5,5 zł
Marzec 2022, ropa 115$, ON na stacjach 8,5 zł
I to przy obniżonej akcyzie i VAT. A za kilka miesięcy Obajtek się pochwali że Orlen zarabia krocie.

0

@Arkon Messi nigdy nie miał mentalności lidera, on ma aspergera, chorobę upośledzającą kontakty społeczne, to na nim ciąży.
Inną sprawą jest, że PSG nie jest liderem, dopiero co przyszedł a kadra jest tam rozpasana i bez żadnej dyscypliny, jak miałby ich pociągnąć, skoro co drugi tam chce być gwiazdą na miarę złotej piłki?

0

@Zoker Po dwóch karnych które sam wywalczył robiąc w bambuko obrońcę, no rzeczywiście a Benzema to sam sobie podał, rozegrał, przerzucił, dośrodkował i jeszcze strzelił, w cale mu obrona PSG nie pomogła po prostu dając piłki.

4

@RobiS Boris Johnson fanem Arsenalu ewidentnie.

1

@FCB_dimiC Bez przesady, zapomniałeś chyba że La Liga ma jeszcze Luuka De Jonga.

5

Nie, żeby zajebistą informacją nie była wysiadka PSG i to na tak wczesnym etapie ale dalej nie rozumiem jak pierwszy gol mógł zostać uznany, gdzie Benzema bez żadnego pola do interpretacji sfaulował Donnarumuna. Kopnął go w kolano, jeszcze chyba stanął mu na stopie i sędzia z VAR nie uznali tego za faul? Nawet piłki nie dotknął.
Już nie mówiąc o tym, że drukarka ruszyła od początku bo Carvajal już w pierwszych minutach powinien wyłapać żółtą kartkę za łokieć na twarzy.

2

@michal26 To zapytaj o szpital i sam się dowiedz czy to prawda czy nie. Takich historii wypłynęły już dziesiątki przez te 3 tygodnie i żadna nie okazała się prawdą. Ukraińcy mają dostęp do leczenia na NFZ ale żadnego pierwszeństwa szczególnie do jakichś zabiegów, które wykonują specjaliści.

3

@Kwiatek67 Sobie mogą ruszać, Haland jak widać prowadzi swoją karierę z głową a nikt z głową kto chce zrobić karierę nie pójdzie do PSG bo tam nie ma rozwoju żadnego a i o wyniki trudno i nie da się odejść.

2

@michal26 Wiesz, że te historie to gówno prawda?

0

Patrząc na to jak grają obie drużyny, to jestem spokojny że żadna nie przejdzie dalej niż następna runda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?