1

@Chaoss Patrz co kacapy robią, jak nie potrafią niczego ogarnąć, jak mają zły plan tej wojny. Połącz to z Putinem który się odkleił, żadne zabezpieczenie nie zadziałało i kraj upada a on sam siedzi zamknięty w bunkrze i nawet z najbliższymi współpracownikami nie zbliży się na więcej niż kilkanaście metrów. Oni nie bardzo panują nad czymkolwiek a tu jest Baćka, gość z mózgiem wielkości kury, typem który jest po prostu głupi jak but. Szanse, że niechcący mu się coś ulało bo nie pomyślał są wysokie, oczywiście nikt tego na poważnie nie bierze ale szansa, że jest to prawda są nieracjonalnie spore.

0

@Azi Ciekawe to jest to, że jedna z tych strzałek prowadzi bezpośrednio na Mołdawie.

3

@AssisMoreira Ale zdajesz sobie sprawę, że te głowice przy granicy to tylko pokazówka? Mamy XXI wiek, te bomby wystrzelone z Moskwy mogą zmieść Madryt w kilka minut. Ukrainy do NATO nie dało się dołączyć bo nie mogą być zaangażowani w żadne konflikty militarne a od 2013 trwa tam wojna.
A izolacja Rosji zadziała lepiej niż jakikolwiek karabin.

0

@Seledynowy Ale ty czaisz, że białoruskie trepy NIC nie mają? Bez ruskiej ochrony te ich całe wojsko jest do odstrzału dla dronów? Rosja ze swoimi ponoć zaawansowanymi systemami AA nie jest w stanie pilnować własnych linii zaopatrzenia, Białorusini jeżeli cokolwiek puszczą na front to bez systemów dowodzenia i namierzania jest bezbronne i równie dobrze mogłoby ich tam nie być?

0

@Seledynowy Ty się za to orientujesz fest. Jeżeli mają upaść to upadną, Białoruś niczego nie przyspieszy bo nie jest w stanie rywalizować nawet z bronią partyzancką.

1

@NaFazieHitman I dają im jeszcze więcej, a białoruskie trepy jadą tam eksponatami muzealnymi. Oni zginą od cywilnych ataków.

1

@Seledynowy xD Chłopie, oni sobie radzą z ruską armią a białorusini mają raptem 45 tysięcy osób, z czego większość i tak nie może opuścić kraju, więc tam jeżeli pójdzie to jakaś garstka trepów bez żadnego wyszkolenia, morale i sprzętu bo 98% ich wyposażenia ma minimum 30 lat.

0

@Mati90fcb Chłopie, oni 5 dni intensywnie rozmyślali nad wywaleniem ich z rozgrywek, daj im odpocząć po tym trudzie.

1

Ukraina pewnie będzie chciała zrobić won ruskim, ewentualnie może uznać Krym ale nie mogą dopuścić do utraty choć kawałka ziemi z Ukrainy. Putin zapewne się na to nie zgodzi i tyle z tego będzie, wojna trwa dalej.

1

@jakub1906 Dużo chętnych ale chyba Auba powinien dostać. 4 bramki w 4 meczach lutego.

0

To jest niewytłumaczalne, Barca w Lutym 2022 strzeliła 19 bramek nie mając nikogo, kto mógłby się nazwać gwiazdorem (poza Dembele, ale tak to on sam siebie najwyżej nazywa).

1

Torres jest niezwykły. Z wielkim wyczuciem potrafi się znaleźć w idealnej sytuacji i idealnie to zepsuć strzałem.

10

@kuz Przecież Polska czy USA dostarcza broń na Ukrainę już od kilku miesięcy. Teraz będziemy po prostu HUBem, zamiast indywidualnych transportów.

0

@Kusco15 Liczy się skuteczna armia a nie mięso armatnie, które może zginąć albo zdezerterować zanim dotrze na miejsce operacji.

0

Ale mnie ten rerający typ irytuje, wszystko na nie, wszystko źle, wszędzie kompromitacja, ciągle narzeka i krytykuje... Kto w ogóle zatrudnia gościa z wadą wymowy na stanowisko komentatora

0

@Kusco15 Może być i prawda, nie ma to większego znaczenia bo te białoruskie trepy to gorszy sort wojsk niż to co Ukraincy na codzień rozwalają. Zero umiejętności, zero obycia, zero morale i zero sprzętu, bo praktycznie cały sprzęt jaki posiadają ma jeszcze znaczki Made in ZSRR

0

Pedri dobrze wszedł, geny Iniesty, wywalił większego i cięższego piłkarza prostym balansem.

0

@agrad0 Przerażające jest to, że ludzie mogą siedzieć w domu i jak jakiś film oglądać jak ludzie się zabijają. Oczywiście, że to jest przydatne ale dalej przerażające.

7

W sumie to przerażające, że teraz pół świata siedzi jak przed jakimiś igrzyskami i dopinguje Ukraine w wojnie online. XXI wiek idzie na całego, ciekawe co będzie następne.

0

@dzagos Powinni mu tego zabronić a Chelsea znacjonalizować i sprzedać na aukcji.

0

Kontuzja Kurtuła to będzie koniec Realu.

0

@Katalończyk 99 Białoruś już nie istnieje. Ich generałowie raportują już prosto do Moskwy.

2

@tobiasson92 Szwajcaria przyłączając się do sankcji zrobiła już więcej niż przez ostatnie kilka wieków.

0

@BombowiecKrawczyk Zawsze łatwiej się jest bronić i to na każdym szczeblu operacyjnym. Na poziomie zwykłego żołnierza jesteś we własnych umocnieniach i nie musisz się ruszać gdy atakujący musi wyjść na wolne pole, żeby zaatakować pozycje.
Na poziomie taktycznym obrońcy mają większe rozeznanie terenu, a na poziomie strategicznym atakując rozciągasz linie zaopatrzenia, musisz przesuwać pozycje tracąc mobilizację i zdolności bojowe, stajesz się bardziej podatny na ataki i rozrzedzasz swoje siły, a to powoduje to, na co obecnie cierpią Rosjanie, czyli brak paliwa, brak jedzenia i rosnące zmęczenie żołnierzy, którzy nie mają kiedy odpoczywać bo ciągle muszą się przemieszczać.

1

@barcelonaLM Jedna prorosyjska partia, której struktura otwarcie uniemożliwia im sprawowanie jakiejkolwiek władzy natomiast jedyne co im się udaje to skłócić naród. Nie ma miejsca dla tych ludzi w życiu publicznym Polski a samodzielne rządy PiSu są lepsze, niż jakby mieli być w koalicji z tymi kacapskimi mordami.

0

@Roobo Dokładnie, pod presją hajsu z Gazpromu. Oni nie taką krytykę już znosili a przez to, że mają usankcjonowany monopol to gówno można im zrobić.

1

@LambiPL Mogą ich rozstrzelać na miejscu. W przypadku przebrania się taka osoba traktowana jest jak szpieg i w pełni legalnie można ją zabić nawet jeżeli się poddała.
I Ukraińcy powinni to wykorzystać, żeby odstraszyć naśladowców.

1

@bartekvisca Putin może fakać, jego gospodarka jest żywym trupem od 8 lat, teraz upadnie jeszcze bardziej a jak cokolwiek zrobi to mu zablokują wszystko wraz ze SWIFTem i ruskie zdechną z głodu, bo nawet się rozliczyć nie będą mogli.

1

@Commandement Rosja ma bana od WADA więc w ramach FIFA nie może występować pod swoją flagą i grać swojego hymnu, będą występować jako neutralni.
Tak wyglądało odegranie "hymnu" neutralnej Rosji w ostatnim GP Rosji w F1 bo tam też mają bana


0

@Commandement W meczu z Rosją nie będzie odgrywany ich hymn.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?