Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Commandement Rosja ma bana od WADA więc w ramach FIFA nie może występować pod swoją flagą i grać swojego hymnu, będą występować jako neutralni.
Tak wyglądało odegranie "hymnu" neutralnej Rosji w ostatnim GP Rosji w F1 bo tam też mają bana
0
@Commandement W meczu z Rosją nie będzie odgrywany ich hymn.
0
Mogliby dobić manitę. Tej jednej bramki nam zawsze brakuje i pozostaje niedosyt. Napoli weź no i tak już nic nie gracie, dla Maradony dajcie piąteczke.
1
Kurła, mam ze 2 minuty opóźnienia na lewym streamie xD Nie spojlujcie
0
@AmigoBlancos Nie dodawały, morale Napoli w tym momencie byłby już w śmietniku jakby mieli wizję strzelenia 3 bramek do korzystnego wyniku. Teraz grasz na 100% gdzie nie jesteś, czy to dom czy wyjazd.
7
Ale muszę przyznać, że analizy Viaplay są na wyższym poziomie niż te gówno co serwuje Polsat czy TVP. Zwracanie uwagę na istniejące schematy czy nawet mowę ciała zawodników.
2
Gol z kontry? Tak nie wolno.
1
@Japonk kto jest tym silnym prezydentem i co mógłby zrobić lepiej, niż Biden?
1
@Azi Ta, nic nie grozi a pierwsze od czego kacapy zaczęły to ostrzał obiektów cywilnych i domów mieszkalnych.
0
@Emhyr Ale myk polega na tym, że wywiad ciągle pracuje i obserwuje a potem przez media rządowe trafia to na Twitter i to nie bez powodu. Oni chcą, żeby rosjanie wiedzieli, że oni wiedzą wszystko.
0
@barcelonaLM Aż tak się nie dogadają. Wywalenie całej dostawy gazu z EU to dla nich będzie spadek gospodarczy o 35%, Chiny tyle nie pochłoną. Do tego to będzie strategiczny strzał w głowę, bo wtedy oddadzą całą swoją gospodarkę w ręce innego imperium, które współpracuje z nimi bo ma z tego profity, ale geopolitycznie dla Rosji to Chiny są zagrożeniem a nie EU czy USA bo ze sobą graniczą.
Natomiast odcięcie Europy będzie katastrofą ale tylko krótkoterminowo, w długiej perspektywie Europa będzie zmieniać dostawców i źródła bo będzie do tego zmuszona a Rosja nigdy już Europy nie odzyska.
0
@Kitek1640 Kur... myślałem, że masz raka z tą chemią a ty o lekcjach gadasz.
2
@Huck Te czasy nic nie znaczą ani na nic nie wskazują konkretnego bo nikt tam nie kręcił czasówek tylko wykonywali różne programy.
A do tego na wyścig dochodzi dużo więcej zmiennych niż czysta prędkość bolidu i tutaj Ferrari niczego nie wygra, jeżeli ich poziom strategii czy ogarnięcia garażu będzie taki sam jak choćby w zeszłym sezonie.
0
@Naturopata Nie sądzę, żeby te uprawnienia dotyczyły tylko Polaków, w obecnym stanie prawnym te wojska nawet by nie mogły sprawdzić kto jest z Polski a kto nie.
3
@John_Doe Z jednej strony tragedia, z drugiej strony prowadzenie działań na terytorium naszego kraju bez takiego uprawnienia byłoby niemożliwe, skoro nie mogliby wykonać żadnych działań choćby względem jakichś prowokatorów czy cywilów np. z Ukrainy czy Białorusi którzy przekroczą granicę.
2
@MesQueUnClub96 Tak w sumie to Amerykańska ambasada Ukrainy w Polsce. Przeniesiono ich.
0
@POLAK12345 Fizyczność w FIFA nie oznacza umięśnienia czy siły. To statystyka odpowiedzialna za zastawianie się z piłką i walkę bark w bark. Busi sobie radzi w tym aspekcie i daje radę uciec z piłką będąc atakowanym przez przeciwnika więc i atrybut fizyczności ma wysoki.
Suarez to samo, nie jest tak umięśniony ale potrafi się z piłką zastawić.
1
@LionelM95 Wystarczy.
1
@BART97 No, samego Putina to nie interesuje. Typ ma 70 lat, być może jest terminalnie chory i to ostatnie co chce zrobić to "wielka Rosja" dlatego się odkleił i zaczął bredzić o ZSRR.
A to, że on ma to w dupie nie znaczy, że reszta Rosji ma to w dupie a to co Putin ma w chorym łbie niewiele zmienia w kwestii tego co się z ich gospodarką stanie a Putin nie jest tam bogiem, może rządzić bo ma popleczników którzy robią biznesy i mają w dupie "wielką Rosje".
1
@BART97 Oczywiście, że sra po gaciach, dlatego jeszcze nie zaatakowali a w samej Rosji poza Putinem i jego odklejonymi przydupasami nie ma woli wojny. Oni nic nie zyskają na zajęciu Doniecka a sankcje jakie zapowiedziano w przypadku agresji pogrążą i tak już zdychającą gospodarkę Rosji, która to zdycha bo sankcjach które dostali w 2014 a to nie były duże sankcje.
Już kilka miesięcy temu zapowiedziano, że jeżeli Rosja wywoła wojnę to odetną ich od SWIFTu a to oznacza, że na ich banki rzucą się miliony osób, żeby wyciągnąć kasę, bo bez tego systemu nie przeprowadzą żadnej transakcji poza jakimiś komunistycznymi republikami bananowymi czy Chinami.
0
@Azi I przed kim te głupie kacapy takie hucpy odczyniają? Takie brednie, że mikroskopijna armia Ukrainy zaatakuje 200 tysięcy armię Rosji to chyba nawet najbardziej zapijaczona morda zza Uralu nie uwierzy.
0
@emjot Typie, ale masz jakąś niepełnosprawność czy co? Barcelona to nie jest kółko różańcowe czy osiedlowy klub miłośników sportu tylko firma. Nie będzie kasy to idzie pod młotek, wszystko co da się sprzedać pójdzie na sprzedaż i gówno będziesz miał, będzie pięknie i z godnością tak jak lubisz, zdechnąć w długach pod łapą syndyka.
Radę mam dla ciebie taką, byś nie pisał niczego w internecie zanim nie skończysz przynajmniej podstawówki, może wtedy zaczniesz ogarniać jak świat działa.
0
@kamyk_23 Ale Haland jest u nas konieczny, nie jesteś w stanie grać bez egzekutora. Dzisiaj zobacz że był ładny wynik bo dobra skuteczność, ale żaden z naszych grajków to nie jest zabijaka a jak mamy myśleć o jakimkolwiek wygrywaniu to musimy też wygrywać w meczach w których nie idzie.
Przykład Napoli jest tu idealny bo to było spotkanie do pyknięcia a bez karnego byśmy już dostali w łeb bo co mieliśmy to zmarnowaliśmy.
A jeżeli Barca myśli o pucharach to nie możemy się ograniczać do przeciętnych zawodników tylko topowych.
3
@Chaoss Warto dodać, że każdy internet mobilny ma limit nawet jak mówią że bez limitu. Zależnie od operatora ale przeważnie to jest 300-500 GB na LTE i zakładają lejek który będzie ograniczał pobieranie. A tu sama aktualizacja Cyberscamu pochłania w tydzień 85 GB a nie daj boże jeszcze mieć uszkodzony plik.
0
@Chaoss Jest. Kompletny brak poszanowania dla czasu, łącza i zużycia cykli dysków, bo partacze nie potrafili ogarnąć tak prostej sprawy.
Przez to też nie mogli cykać aktualizacji na bieżąco tak jak to robią inne firmy w tym malutkie studia które potrafią wydawać po 2 aktualizacje dziennie a CDPR dało dupy po całości, od grudnia 2020 wydali 3 aktualizacje i miesiąc im zajęło poprawienie nawet krytycznej luki bezpieczeństwa, która de facto byłą literówką (moderzy to odkryli, zamiast 255 w jednym parametrze dali 225) i wymagała kilku giga patcha.
1
@Chaoss Pluć na CDPR że nie potrafią programować i zrobili wielkie archiwa przez które najmniejsza zmiana wymaga przynajmniej kilkunastu gigabajtów aktualizacji.
2
@barcelonaLM Marnowanie zasobów, mógł przecież przejść na Albicle
1
Pedri zamiast leczyć się podczas kontuzji to chyba pół roku spędził na treningach strzeleckich.
0
@Traba727 Ale nie napędzał akcji tylko ją skończył, Araujo piłkę przejął i wybił
3
Sędzia dostał przelew z Madrytu chyba. Araujo zgrał piłkę głową, wsadził rękę przed napastnika i go barkiem lekko przepchnął. Nawet jakby uznać to za faul to za co kartka?