Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ranger3120 To nawilżaj skórę i kup sobie jakiś dermatologiczny płyn do mycia, żeby nie walić zwykłym mydłem, nic więcej nie zrobisz poza jajecznicą.
3
@ranger3120 Iść do dermatologa bo to może być objaw łuszczycy, zapalenia skóry albo innych uciążliwych chorób. Ewentualnie jak się brandzlujesz to lepiej celuj.
5
@Nazio87 W sumie zazdroszczę, też bym chciał móc to obejrzeć dopiero po raz pierwszy.
0
I tak się tworzy kontrowersje sędziowskie. Najpierw sędzia sypie za cokolwiek kartki jak np. w przypadku Depaya. Oczywiście nikogo to nie interesuje, ale potem sędzia pominie sytuacje na kartkę i jest afera, sędzia przepycha Barcelonę!
0
@zaiks Tak, La Liga, najpierw sypią kartki za gówno jak dla Depaya a potem w oczywistych sytuacjach już nie i potem będzie escalando.
0
@SkilledHydra16 Na CDR się liczy, ale my gramy w SPH z Realem, a tam to nie wiem czy się liczy ale pewnie tak skoro Messi za kartkę w SPH nie mogł w lidze grać.
0
Ahh szkoda szkoda, chłopak ma talent, ale to ten typ zawodnika co dostaje przydomek "Czerwony". Musi swoje czerwonych wyłapać, może to go ogarnie.
2
Jaka to jest kompromitacja, że wchodzi na boisko stuletni Alves i w dwa mecze notuje lepsze statystyki niż dowolny inny młodzik jaki grał na tej pozycji w ciągu ostatnich 6 lat.
2
Barca wyłapuje kartki za cokolwiek ale po meczu jak zwykle ktoś z przeciwnej drużyny powie, że sędzia był przeciwko nim bo może gdzieś była ręka a tam nasz napastnik się potknął i nie było karnego.
0
Depay zasłużona żółta, ja bym się jeszcze na czerwoną pokusił i ze 2 mecze zawieszenia.
0
Spalony ale dwie godziny wcześniej.
2
@MESSIah16 Mogą robić co im się podoba, ale co najlepsze nie zrobili "co im się podoba". Profil Konfy notorycznie łamał regulamin, był wielokrotnie ostrzegany to i doczekał się bana zgodnie z tym na co Konfederacja się w pełni zgodziła zakładając tam konto (warunki użytkownia). A teraz kręcą aferę i smutnym jest, w jak durnym kraju żyjemy, że tak wiele osób ich popiera bandę zgniłych hipokrytów i populistów. Bo kręcą kompletnie niesłuszną aferę i to w temacie, który przecież jest ich głównym postulatem, najgłośniej darli japy, że drukarz w swojej własnej firmie ma prawo nie obsługiwać LGBT a nagle prywatna firma jaką jest Facebook (w sumie teraz to Meta) nie ma prawa egzekwować swojego własnego regulaminu.
0
Dembele -5 mln kontraktu za to
4
Jakby Dembele miał mózg zamiast gąbki, to byśmy z PSG wygrali w zeszłorocznym rewanżu. Z daleka to próbuje technicznie a jest metr od bramki sam na sam to zamiast wyczuć i lekką przyłożyć nogę to napieprza z całej siły jakby chciał piłkę z bramkarzem w siatkę załadować.
0
No kurła, fizycznie widać że niedomaga choć może się to zmieni pod treningiem, ale te piłki jakie Alves przerzuca to jak to mawiają piz*e lizać.
0
Neto co to za typ nieogarnięty... Prawie mu okienko wsadzili a ten nawet nie drgnął jak amator z okręgówki.
2
Alves rano odprowadzi wnuczki do przedszkola, potem odwiedzi geriatrę, wróci do domu, obejrzy operę mydlaną, zje mus jabłkowy, zdrzemnie się trochę a wieczorem pojedzie zagrać mecz i daje lepsze przerzuty za obronę niż wszystkie dzieciaki które się przewinęły przez tą pozycję razem wzięte. Szkoda, że jest taki stary.
4
Dobra, ale sędziowie powinni bardziej stanowczo z kartkami. Te wszystkie drużyny z niższych lig nadrabiają braki techniczne i taktyczne brutalną siłą i powinni być za to surowo karani, bo już któreś wejście prosto w naszego zawodnika bez chęci odbioru a z chęcią skasowania, to po pierwszym powinna być kartka, żeby ostudzili głowy chłopaki.
2
Jak tam pućowcy? Gdzie się pochowaliście? Skąd to zwątpienie? Xavi out bo też się nie poznał? Czy może Puć i Xaviemu córkę bałamucił jak Koemanowi, bo przecież to był jedyny powód dla którego nie grał?
Chłopa od dwóch sezonów nie powinno tu być, bo to bez sensu.
1
Jak na skład godny Barcy B nie było źle, nerwówka jak zawsze i byle do przodu, nie straciliśmy na tych problemach.
Plusem to, że Ter Stegen coraz częściej notuje swoje standardowe interwencji czyli coś z formą się rusza, minusem Riki Puż. Co chłop robi w klubie to nie wiem, on teraz by się nie odnalazł nawet w juniorach skoro każdy junior potrafi wnieść więcej od niego.
0
@Woland10 Dokładnie, pamięć niektórych jest krótka. Gość nam kilka mistrzostw uratował a już go sprzedawać chcą bo po kontuzji nie może złapać formy w zespole, gdzie nikt nie może złapać formy.
1
Majorka powinna zastanowić się nad obsadą swojej 9. Jak chłop przegrywa biegowo z Pique to może kończyć karierę.
0
W ataku gra wygląda jak poziom jakaś Segunda, w pomocy całkiem całkiem jak La Liga ale nasza obrona to jest ku**a ekstraklasa, każdy atak na naszą bramkę to totalny chaos i kopanina, że jestem pewniejszy defensywy Majorki niż naszej własnej...
0
@Nhyz Powinny być przy każdym zalogowaniu takie testy typu 6*9=?
Odsiałoby to wielu, którzy nie akceptują prostych faktów.
16
Statystyki strzeleckie 2022
Ronaldo: 0
Messi: 0
Mbappe: 0
Lewandowski: 0
Haaland: 0
Vinicius: 0
Morata: 0
Benzema: 0
Luuk De Jong: 1
Fakt nie opinia.
1
Obiektywnie, było dużo wstrzymań gry w drugiej połowie, że 7 minut doliczyli? Oglądam od 65 minuty i jakoś nie bardzo widziałem.
0
@Piernik Liverpool nie ma kasy z ropy.
2
@Nhyz Odpowiedź jest prosta: większość ludzi nie używa mózgu tylko kieruje się emocjami. Stąd takie zmiany decyzji i krzywa ocena.
Idealny przykład Messiego, który nie miał zbyt udanej końcówki w klubie, często irytował, marnował sytuacje na potęgę, tracił piłkę wiążąc się w niepotrzebne dryblingi które mu nie wychodziły. Ale Messi to bóg o którym nic powiedzieć nie można było i bez żadnych wartościowych argumentów. Pamiętam, jak zanotował ładny przerzut do Dembele w zeszłym sezonie, co zaowocowało bramką i dopisali mu asystę. Co z tego, że to był zwykł (acz ładny) przerzut gdzieś w okolicach 45 metra, co z tego że bramka padła fartem bo Dembele walnął kapcia z dystansu i szczęśliwie odbiło się od obrońcy. Już był Messi TOP i na temat jego meczu nie można było tu mieć żadnej innej opinii niż MVP, pomijając że zanotował 20 strat a z 5 sytuacji strzeleckich nie wyciągnął nawet jednego celnego strzału. Za napisanie o słabym występie i podparciu tego statystykami byłeś wyzywany od idiotów i ci pokazywali asystę (ale tylko na niektórych portalach, bo LaLiga tego za asystę nie uznała).
Tak działają emocje, brak racjonalnego myślenia i złość, gdy ktoś tych emocji nie podziela.
0
@hayek Nie romantyzm tylko godność i przyzwoitość. Nie prawdą jest, że każdy idzie za hajsem, ludzie kierują się też innymi czynnikami.
To, że jakieś zachowanie jest typowe nie oznacza, że jest prawidłowe.
I Dembele akurat zrobił wiele złego, od siebie nic nie dał, nawet starań a mimo to klub w niego wierzył i wypłacał mu sowitą pensje za granie do późna na konsoli, spóźnianie się na treningi i wieczne L4. To jest właśnie godność i przyzwoitość, skoro ktoś ci dał tak wiele, jesteś bydlęciem a nie człowiekiem, jeżeli od siebie nie potrafisz dołożyć nawet grama uczciwości i chociażby wcześniejszego oznajmienia, że odchodzisz a nie bawienie się w kotka i myszkę, wiedząc ile ktoś ci dał i w jakiej jest obecnie sytuacji.
0
@Nhyz Podpowiem ci: tak jest wszędzie. Wejdź na notatnik i cofnij się do lat 2017-2019. Praktycznie po każdym meczu w lidze było, że sprzedać wszystkich i kupić wszystkich a trener do wora by potem całować stópki Modriću złoty.