Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DawidekFCB Wykonywał, bo oni strzelają na zmianę.
1
I co, nie ma karnego? Militao mu zaje**ł kopa w stopę i nic xD
1
@macio_944 Oni się wymieniają karnymi
1
Rób wślizg we własnym polu karnym na gościa z przyspieszeniem jak Mbappe xD Chłop co ma łeb.
1
@Uukasz_93 Oczywiście, że wieku nie oszukasz, Messi sporo stracił z wiekiem na szybkości i mobilności, ale to nie jest problemem w jego grze obecnie. Tutaj problemem jest samo PSG i to jak idiotyczny mają skład a do tego grę pod gwiazdeczke Mbappe. PSG albo gra głęboko i sadzi lagi na Mbappe albo kompletnie bez składu tłoczą się w polu karnym. Pomoc to tam nie istnieje, napastnicy typu Mbappe pchają się koniecznie pod bramkę zamiast na skrzydło, zasadniczo to każdy gra tam sam sobie. W takim burdelu nikt się by nie odnalazł, jedynie Mbappe daje radę jak gra jest na niego i sobie pobiega, ale jak ktoś ogarnięty go wyłączy z gry jak City to ta drużyna nie działa w ogóle.
0
Jeszcze samobój na koniec, dobre to Bilbao
0
@macio_944 Wyszło w grudniu i dostaje patcha 1.5 nie dostając przy okazji patcha 1.4 i przy tak tragicznym stanie technicznym ostatnią garść poprawek która prawie nic nie naprawiła dostała 6 miesięcy temu. Czy da się bardziej napluć w ryj graczom?
0
@macio_944 Zapomniałem, że taka gra istnieje. Kiedy to wyszło? W 2020?
0
@emjot Idź do sklepu i wymień godność na chlep, stracisz godność a chleba nie dostaniesz. Bo tyle jest warta godność, bardzo dużo jej będziesz miał, jak się będziesz obijał gdzieś po 4 lidze jak klub zbankrutuje.
1
Dziadzio bredzi jak potłuczony. Piękne jest życie romantyka, tyle że zawsze jest pełne hipokryzji albo skrajnej biedy i ubóstwa. Bo tylko jedna z tych rzeczy może się romantykowi przydarzyć.
Spotify robi sobie tam coś, kogo to obchodzi? Dają kasę za reklamę, czysta usługa. A jak w tych czasach żyć bez kasy? Jak chce konkurować o najwyższe cele? Za darmo?
Xavi i młodzież... Tej młodzieży zaraz nie będzie jak nie będzie kasy. Barcelona to klub z historią, ale nikt się historią nie naje. Te chłopaczki poświęcają całe życie czemuś tak niepewnemu jak sport, często nie kończą szkół albo robią to po łebkach, nie wychowują się w naturalnym środowisku tylko pod ścisłym rygorem. Zamiast szaleć za młodu z kolegami to muszą rano przychodzić na treningi w świetnej formie. Czy można poświęcić życie tylko za to, że sobie potem powiesić zdjęcie w trykocie? Nie, chcą za to pieniędzy, które ich ustawią do końca życia, bo tyle go poświęcili żeby być tu gdzie są.
Więc jeżeli się cenią, to pójdą tam gdzie ktoś im godnie zapłaci a takich znajdzie się masa, więc i Barcelona musi mieć kasę żeby ich u siebie zatrzymać. A kasa to nie do końca romantyczne umowy.
Tylko tyle i aż tyle.
0
@pomi11 Ale ja nie o młodym mówię bo on powinien wylecieć. Mówię o tym, że sędzia dał drugą żółtą Pique z czapy. Coś go tam smyrnął a ten Melamed najpierw wywalił mu z bara a potem jeszcze go szturchał i łbem zaczął szturchać i za to Pique też kartkę dostał.
0
@Cvzx Strzelił.
0
HA TFU NA ESZPANIOL
3
Ale w sumie za co kartka Pique? On go nie uderzył, położył mu rękę na plecach za co został znowu skasowany z bara a potem jeszcze był zaczepiany. Za takie rzeczy kartki w derbach...
0
Dembele to gdzie wrzuca? Czy on w ogóle rozróżnia kolory i wie, że nasi są w żółtych strojach?
1
Garcia to dziś poziom jakby jakiegoś młodziaka ze Znicza Pruszków wpuścili.
0
@KrwawiaceoczyVEB No, by nie poszła jakby Dembele wbiegł po tym jak podał do Busiego, tylko zamiast wbiegać to Dembele się zatrzymał przed polem karnym i się gapił.
0
W 11 gramy dziś gorzej niż w 10 z Atletico...
0
@KrwawiaceoczyVEB Chodzi o Busiego? Zagrał świetnie i by była groźna akcja, gdyby tylko te debile się ruszały po boisku, bo piłka przeszła między obrońcami a Dembele sobie przed polem karnym łazi zamiast wbiegać.
0
@Firestone Busquets dobrze zagrał, na pamięć ale tak się powinno grać żeby zaskakiwać obronę. Nie wiadomo tylko czemu nikt nie próbuje wbiegać pod bramkę, tylko jest piłka na 20 metrze a oni sobie łażą.
1
Kiedy Bembele wszedł? Pierwszy raz go widzę na boisku.
0
@Momals11 Skutki tego, że jeden zawodnik tłucze wszystko. Nikt nie miał nawet możliwości się w tym aspekcie rozwinąć gdzieś poza treningiem.
0
@masq Gdyby stał gdzieś indziej to piłka by wyleciała za linie a nie Gaviemu pod nogi.
1
Ciekawe jak to będzie wyglądało w PL, czy wycofają się z Caraboa Cup? Przy takim natężeniu spotkań, gdzie już teraz pojawiają się konflikty terminów z takim KMŚ to dołożenie kolejnych spotkań w LM będzie zabójstwem.
Ogólnie spadnie poziom piłkarski, bo zarobki nie będą dużo większe, by utrzymać wysoki poziom ławki rezerwowej a ilość spotkań nie pozwoli gwizdom grać od dechy do dechy.
0
@mat3o Nie, nie będą odgrywały żadnej istotnej roli, bo kryptowaluta jest cokolwiek warta tylko ze względu na spekulacje. Jako środek płatniczy nie jest i nigdy nie będzie warte czegokolwiek, nie jest poparte żadnym autorytetem a do tego trwają pracę nad komputerami kwantowymi. Nie wiesz czy za pół roku czy za rok taki nie powstanie, a wiesz ile wtedy będzie warte takie BTC? 0$, bo komputer kwantowy zaora cały algorytm
0
@Pilka_jest_okragla Pytanie ile my będziemy w stanie wycisnąć z Auby czy Traore w bardziej typowym meczu niż radosny futbol z Atletico. Szybkość i technika mało się przydadzą gdy będziemy przez 90 minut stali w polu karnym rywala próbując złamać autobus, Adama ma jeszcze tą przewagę, że on tą obronę może po prostu podnieść i wyrzucić na trybunę ale kluczowa będzie idealna kontrola nad piłką, krótkie trzymanie jej przy nodze, precyzyjne podania z pierwszej piłki i zwrotność.
Czy Auba da radę grać na małych przestrzeniach?
2
@Neutral Zmuszać do gry kogoś z potencjalnym urazem to już totalna odklejka. Cholo chyba jest już na wykończeniu jeżeli się do takich rzeczy posuwa.
1
@dzagos Why not both?
1
Jednakowo widzę duży problem w zestawieniu naszego ataku. Auba i Traore, do tego jeszcze Dembele na pół roku i wygląda to ładnie ale w meczu z takim Atletico, które nie stawiało autobusów. Przyjdzie mecz z jakimiś ogórkami które przez 90 minut będą trzymały 10 zawodników we własnym polu karnym, my zaczniemy nasze standardowe oblężenia i na ile wtedy przydadzą nam się umiejętności naszego nowego napadu?
Tu będzie powrót do przeszłości jeżeli Xavi nie ogarnie taktyki, aby wyciągać autobusy i tworzyć przestrzenie.
0
I co tu się stało? Czemu rzut wolny skoro Herrera dostał kartkę za faul?