Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 siłownia jest dla każdego. Ktoś nowy może powiedzieć że już się boi tych tłumów koksów którzy więcej czasu na silce spędzają niż w domu i ciągle zajmują najlepszy sprzęt. Mnie tłumy również zniechęcają mocno, przez to odechciało mi się w zeszłym roku chodzić. Dopuścili u mnie wiek od 16 lat i tak zasypało cała siłkę ze sie ruszyć nie dało. Odechciewa się strasznie powinny być jakieś limity No ale pieniądz panie xd
1
@Deviler PiS ma na jesień wprowadzić program dla ludzi nieposiadających mieszkań kredyty tylko 2% chyba mnie przekonali :D
2
@kryhaa zaczynam druga dobę. Dzisiaj wyciąganie tamponów z nosa koło południa, a do domu jutro. Nocka nieprzespana, uciążliwe to jest ze nos zatkany. Spuchnięty jestem, ale bólu jako takiego nie ma, liczę że się nie pojawi.
1
@MesQueUnClub_87 wiem o czym mówisz. Ja kupiłem rok temu 55 (wcześniej 2 lata też co prawda miałem 55 i byłem zadowolony stwierdziłem że taki wystarczy) i zaluje jednak ze nie wziąłem 65 :p
3
@bartekvisca wg mnie raz to hajs, a dwa poczucie dowartościowania się. Ostatnio na fb fotkę wrzuciła znajoma dalsza. 5zl byś za nią nie dał, ale przeprowadziła się do Krk i szukała bogatego sponsora. W końcu znalazła, chlop byle jaki starszy kilkanaście lat, ale pieniążków nie brakuje. Szybko na dzieciaka go złapała i zaraz się chwaliła ze prezent dostała nowe porsche SUV w złotym kolorze zamówiony dla niej. Do tego gość jej otworzył salon kosmetyczny, bo co innego tempakowi bez zawodówki skończonej xd Dzieciaka urodziła patrzę wczoraj na tablice, ta z dzieckiem foto ze świat dodaje. Pomijam ze cała zrobiona laska nie do poznania, ale zdjęcie jak siedzi z dzieckiem rozkrakiem na podłodze w samej bieliźnie seksowniej, poza też wypięta jak 150 XD No niesamowite takiego czegoś jeszcze nie widziałem xd
1
@malicinho No nie zatkana kichawa takimi bolcami i opatrunkami. Na zewnątrz pod dziurkami jeszcze gazik który się co chwilę zmienia jak nasiąknie krwią. Tylko przez buzię oddycham. Samo w sobie to jeszcze byłoby git, alw gardlo też jest trochę podrażnione przez rurkę intubacyjna po zabiegu o czym wcześniej nie pomyślałem. Jak nockę przetrwa to powinno być już git :p trochę się obawiam wyciągania opatrunku, ale to w sumie 2min bólu i 10min z miska jak się będzie krew lac i po krzyku :p
1
@malicinho Nie ma czego zazdrościć, bo sam zabieg to nic a teraz najgorsze przede mną :D ale 24h czy trochę dłużej to szybko zleci później będzie lepiej. Sam się zastanawiam jak dzisiaj będę spać w nocy :P
0
@gumaz tak, podobno wyjmowanie tego boli, a później leje się z Ciebie jak z prosiaka ze miskę podstawiają :D
0
@Lola120 już po, dzięki za dobre słowa. Bywlao lepiej ale żyje nie ma tragedi
0
@kamar24 ja jestem w prywatnej klinice ale na nfz robię. Już po. Pielęgniarka mówiła że dzien może dwa potrzymają pewnie
1
@clyde ja nie oglądałem, ale słyszałem opinie znajomego który ogląda dużo seriali że bardzo kiepski był.
0
@Lola120 hmm ciekawe co to za praktyki że dzien wcześniej trzeba. Podpytalbym pielęgniarki jak to ma wyglądać, ale jak o 8 rano mnie zostawiła w biegu rzuciła tylko fartuch operacyjny i kazała się raz raz szybko przebierać bo zaraz po mnie przyjdzie tak do teraz jej nie ma xd
0
@Lola120 hmm szczerze to wolałbym przespać chyba o ile dam rady oddychając przez buzię spać. Kroplówkę przez cały pobyt miałaś czy tylko 1 dzien? W sumie to chyba nie takie złe, bo jeść nie trzeba wszystko podkładają. Ciekawe czy się ruszyć do kibla będę mógł na luzie xd
0
@Lola120 nie wiem ile osób jest, ani o której zabieg. Przyjechałem do rejestracji jak kazali na otwarcie kliniki czyli 7 rano. Po 8 cały proces przyjęcia się zakończył i od tego czasu leze gotowy w pokoju i czekam aż mnie wezmą. Powoli zaczyna ssać ale mam nadzieję że popołudniu już będę mógł coś zjeść :D
8
@Comentateiro że się tak wtrącę odnośnie tego co odpowiedziałeś do survivera. Po części tak, ale na szczęście my jesteśmy istota rozumna i bardziej rozwinięta niż lew. Powiedziałbym że jesteśmy najbardziej dominującym gatunkiem na ziemi i od nas bardzo dużo zależy. Zdajemy sobie sprawę na co mamy wpływ i co możemy zrobić żeby ratować planetę. Lew tego nie ogarnie. Gatunki wśród zwierząt stety lub nie, ale będą co jakiś czas na wyginięciu, ale to my w głównej mierze jako ludzie przyczyniamy się do dalszych losów planety i całego ekosystemu.
1
@Lola120 ups, to żebym im nie nawbijal za bardzo nieświadomie :D na szczęście jest zima, chłodno, a na sali póki co jestem sam. Pokój dwuosobowy fajnie jakby nikt nie doszedł do spokój mieć będę :P
1
@tadzik447 miałem kiedyś raz głupiego Jasia ciekawe przeżycie hah. Ale to miałeś przygody powiem Ci.
0
@masq teraz czy tam że ten rawor to pomniejszenie małżowin. Mi na przekroju 3d wyszło że mam przerośnięta jedna więc ma mi ją zmniejszyć od razu teraz prostując przegrodę.
0
@DonCarletto haha to nie wiem czy bym się pisał na coś takiego bez narkozy, chyba bym musiał nie mieć wyjścia xd
0
@DonCarletto ja lecę w narkozę, nie dałbym rady na żywca, bo wiem co robią krok po kroku :D
1
@Lola120 mocno skrzywiona przegroda i przerośnięta jedna małżowina przez co kanalik był bardzo wąski i krzywy i nie oddychałem w pełni dobrze tylko oddech jakby taki płytki. Dzięki za miłe słowo też liczę że będzie git i skończy się bezboleśnie na śmiechu :)
0
@gumaz ok, fajnie ze Ci ostatecznie bardzo pomogło. Liczę też że mi się jakość oddychania poprawi.
0
@kamar24 wziąłem stopery alw faktycznie słuszna uwaga, zapytam czy można. Dobrze że zwróciłeś uwagę, dzięki. Ja w szpitalu, a w zasadzie klinice chirurgi plastycznej w Bielsku. Dość nowy budynek podobno spoko jest. Sale mamy dwuosobowe, na ten moment jestem sam ale pewnie kogos z czasem dołożą. Słyszałem też że tutaj ściągają po 24h opatrunek, ale może to zależy od indywidualnego przypadku.
0
@masq długo w szpitalu leżałeś? Zastanawiam się czy skoro zabieg mam mieć za chwilę czyli przed południem to czy jest szansa że jutro po ściągnieciu opatrunku koło południa mnie już wypisza.
1
@Tomo1989 ja wybrałem podobno jednego z lepszych specjalistów, więc mam nadzieję że obędzie się bez komplikacji.
0
@bartekvisca o to ciekawe. Czytałem wcześniej opinii że jedynie mało komfortowo pierwsze 24h dopóki nie wyciągną opatrunku z nosa bo trzeba buzia oddychać, a tak podobno spoko.
2
@Recha_0684 pewnie tak, z dystansem do tego podchodzę :)
@gumaz a jak po zabiegu? Spoko dość, bez jakiś perypetii? Mam na myśli to czy mogłeś normalnie funkcjonować, czy spałeś w nocy i czułeś się dość ok? :)
31
@gumaz aha to mnie uspokoiłeś hahah niepotrzebnie odczytałem jeszcze teraz jak czekam xd
29
Nie znoszę szpitali. Czekam od rana na zabieg. Nic wielkiego, a raczej głupota, bo tylko przegroda nosowa. Człowiek niby wie, że to pryszcz i lada moment będzie po wszystkim, jeden dzień się pomęczy, ale mimo wszystko jest stres i nerwy niewiadomo skąd i dlaczego. Eh, zdrówka wszystkim w nowym roku ;)
0
@Ls0811 nie, jeśli pracodawca nas dyma (a tak jest w większości przypadków) to pensje nasze nie idą tak szybko do góry. Te zawody które bezpośrednio ściągają hajs od konsumentów (np właśnie lekarze lub inni przedsiębiorcy którzy ponoszą koszty lokali, mediów itd oni mogą szybko bezpośrednio podnosić ceny). Jesli chodzi o zwykłych pracowników w większych firmach to Ci sami się dają dymać. Mogliby teoretycznie wszyscy zastrajkować wtedy pracodawcy nie mieliby wyjścia i musieliby dać wyższe podwyżki. Niektórym się pewnie to udaje, ale jednak większość się boi i siedzi cicho, a pracodawca doi ile może. Często jedynym wyjściem jest zmiana pracy mimo iż często się nie chce tego robić, ale czysto materialnie to popłaca. Dla przykladu miałem ostatnio rozmowę na stanowisko podobne jakie mam obecne. Potencjalny pracodawca zaproponował mi 50% wyższa pensje niż mam obecnie. Niestety znaleźli lepszego kandydata i nie mogłem skorzystać, więc szukam dalej. U mnie w firmie oczywisice twierdzą że i tak mam dobrą kasę i więcej nie chcą dać, a ja wiem ze rynek proponuję więcej :)