Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Czy jakaś lala cyce pokazała? Kolega pyta czy macie foty :D
5
Ta piła Otamendiego była tak prosta, że wiedziałem że on odje***e bo nie można było podać z pierwszej do bramkarza lub wybić bo po co. Jeden komiczny błąd i papa. Francuzi robią to
1
@MesQueUnClub_87 nie wiem jak dokładnie robiłeś, ale możesz spróbować też rozbić surowe jajko do miseczki, wymieszać białko z żółtkiem i wymoczyć w tym tosta, a następnie włożyć do tostera. Wtedy masz tosta obłożonego w całości równomiernie jajkiem
0
@MESSIah16 pięknie rozegrany wolny. Zdecydowanie brakuje takiego kombinacyjnego rozegrania obecnie.
3
@MesQueUnClub_87 o chłopie, Ty jesteś rocznik 87 i dopiero teraz tego spróbowałeś?! Tyle życia straconego.... :D
0
@Antimadridista~ No pewno dla mnie lekko 8/10 :)
1
Ale ładna dziewczyna w Postaw na Milion.
Kanał tvp rozrywka jakby ktoś chciał rzucić okiem :D
0
@draxidox odkąd przyjelismy Ukraine to tak to w pkp wygląda :) jeżdżą cały czas z zachodu zazwyczaj Niemcy na wschód do siebie i z powrotem.
0
@takisobiektos tak myślałem, nie czaje co odwaliło DC w takim razie. Pierwsze się dogadują, a później mu odmawiają? Coś tu jest nie tak. Umowy nie mogły być podpisane, może takiego tematu nie było, a sam Cavil zrezygnował z wiedzmina z innych powodów.
0
@Peciak tytułowy Vegeta jest totalnym przeciwieństwem Ramblowego Vegety :D szkoda że naszemu nie idzie, mimo że tyle osób tutaj stara się mu doradzić i pomoc :)
0
@takisobiektos hmm, no z tym black Adamem to jest jakiś argument :) może w takim układzie wróci do Wieśka? ^^ czy tam już mosty spalone?
3
@barcanawieki No to o ch.. chodzi. Czyli to musiały być plotki i wygląda póki co na konkretny konflikt z Netflixem (może faktycznie zbyt duża rozbieżność fabuły i nie chciał dalej tworzyć takiego wizerunku Wieśka czyli kwestia przekonań) lub jakas nowa inna rola mocna się szykuje? Tylko kto ma taką kasę. Tak jak ktoś wyżej wspomniał agent 007?xd
3
@barcanawieki yyy, a czasem nie chodziły ploty ze rezygnuje z wiedzmina na rzecz roli Supermana jaka mu dc zaproponowało?
0
@LionelM95 jeszcze nie grałem, ale oglądam stream live na yt i nie wygląda to dobrze. Masakra.. Strasznie zawiedzeni wszyscy fpsami.. Ciekawe czy coś z tym zrobią jeszcze
0
@VegetaPolska to tak nie działa.
2
@VegetaPolska jesteś mily dla osoby która robi z Ciebie za przeproszeniem debila? :P ja też jestem osobą miła, ale trzeba mieć własne zdanie i potrafić je powiedzieć. Zauważ, że sam poprawnie rozczytałes jej zamiary ze coś jest nie tak i zachowuje się jak wariatka, ale zamiast być szczerym i jej to wprost napisać to zacząłeś jakieś podchody niewiadomo po co.
1
@VegetaPolska ale wydajesz się bardziej nieogarniety od niej. Widziałeś jak się zachowuje i zdecydowałeś się napisać do niej żeby to wyjaśnić. To było jak najbardziej ok. Szanuje, natomiast treść wiadomości była żałosna. W tej sytuacji powinieneś ja z góry na dół zje**ać. Mocno i dosadnie powiedzieć że nie ogarniasz tego zachowania i najwyraźniej ma jakiś problem ze sobą i się pozegnac.
2
@FCB24 nie wiem czy lakierki to odpowiednie buty na zimie, ale wnioskuję że innych eleganckich nie masz lub stanowisko wymaga wręcz pełnego rynsztunku czyli lakierek i garniaka chociaż jeszcze się z tym nie spotkałem osobiście :P
0
@VegetaPolska ja sam nie wiem czy bardziej nie ogarniam zachowania tej osoby czy Twojego xD oboje jesteście po jednych pieniądzach jak to się mówi :D
0
@Joe_Pesci myślę że trzeba 16stke i 17stke dla emerytów wprowadzić, podnieść od lutego minimalne o kolejne 500zl, a 500+ zwaloryzować do 800+ jak najszybciej. To powinno pomóc.
0
@AnnaMarianna pełna zgoda. Dobre wymiary ogólnikowo i powierzchownie mówiąc to wzrost minus 110 powinno dać dobra wagę. Czyli np kobieta przy wzroście 175 - 110=65 kg. 165cm - 110=55kg i tak dalej :) powinno być zdrowo :D
2
@TR3YWAY skoro siedzi w domu to polecam spodnie dresowe :D była ostatnio promka na spodnie nike z jordana przecenione z 230 na 140 jakoś. Kupiłem sobie, przyszły dwie pary więc druga daje właśnie bratu^^ a spodnie na prawdę bardzo dobre. Grube, porządne, głębokie kieszenie w sam raz na siedzenie na dupie :)
3
@P33ck@ dla mnie wybór prosty. Modric, Brozovic, Griezmann. Innego zestawienia nie widzę. Ewentualnie na 4tego Amrabat
5
@Lionel_Messi10 zgadzam się, zawodnicy sami sobie w stopę strzelają chociaż nigdy nie znamy szczegółów. Może dzięki takiej klauzuli dostał dużo lepsze wynagrodzenie.
1
@Kinginiesta pytanie dla kogo, na ile osób i jaki typ lubisz
0
@Ojciec5tkidzieci @Aragorn33 to niszczyciel dobrej zabawy. Polecam wyłączyć tvny i inne tego typu cuda. Najlepiej w ogóle nie słuchać dziennikarzy to będzie się zdrowszym i szczęśliwszym. Zarabiają na tym żeby skutecznie obrzydzac codzienność. Wieczne narzekania, źle, niedobrze co by się nie działo. Wielkie rzeczy, bo śnieg spadł a mankontelstwo takie że śmiechu warte :D
1
@Herato tak to było coś co kolejkę praktycznie strzelali hat-tricki i wyścig niesamowity. Jeden strzelił 2, a za chwilę drugi poprawił na 3 w tej samej kolejce.
0
@Rust_Cohle tak, są też liderami swoich kadr. Inna sytuacja jeśli wygrać Chorwacja wtedy duże szanse będzie miec Modric. Real może dorzucic trofea też. W przypadku Maroka tak jasnego lidera nie ma chyba że ktoś strzeli ważne bramki jeszcze. Może Zyiech? Z tym że reszta piłkarzy kilka poziomów niżej od swoich rywali i z klubami też ciężko będzie o coś więcej, więc tutaj prędzej ktoś kto nawet przegrałby finał z Maroko.
2
@pinasmeister dlatego tych co ciągle grają nie muszą zachęcać, oni poświęcają więcej czasu. Im gierka mniej oddaje więc tacy ludzie z założenia częściej będą kupować fifa pointsy. Lepszymi trafami wynagradzają tych co mniej i słabiej grają, aby ich wkręcić w gierke bardziej, bo jak się wkręca to jest większa szansa że oni później kupia fifa pointsy ;) ja w tym roku kupiłem fife 23, ale po 4 tyg przestałem grac, bo mam to co Ty..
2
@pinasmeister tak jest. Również gram z kumplem w futa od 13stki (do 16tki graliśmy tylko u niego bo ja konsoli nie miałem, ale od 16stki już ja swoje on swoje). On konsoli już nie używa od 3 lat więc kupuje fife na PC. Meczów praktycznie nie rozgrywa, bo pełno bugów, botów itd. Traktuje fife tylko do budowy składu i robienia sbc, a jak chce pograc meczyk to u mnie. W związku z tym rangi żadnej nie ma, weekendowych fut nie gra od dobrych 3 lat. Otwiera zwykła paczkę za 5k (tak to nawet nie paczka premium za 7,5k tylko ta zwykła z jedną poblyszczana karta) i na start fify trafia w niej Ruuda Guillita :) nie muszę pisać że ja jeszcze nigdy nie trafiłem kart pokroju Messi czy Ronaldo, a paczek otwierałem 10x tyle co on. On oczywiście Messi, Ronaldo już trafione dawno. Teraz przez web appa otwierał na start Fify powitalne paczki i leciały mu Lewandowskie i Kante ;) generalnie co roku to samo. Ja mucilem weekend w weekend fut champions, a on nie ale jeszcze nie było sytuacji żebym ja miał mocniejszy skład od niego. Jego trafy na początku Fify są takie, że na start ma już setki tysięcy lub miliony coinsow i później handluje w 2 tygodniu na ikonach i najlepszych kartach :)