Toretto
Dołączył/a: marzec 2015
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Atencjuszek sam lot 10k to nie jest jakaś wygórowana kwota biorąc pod uwagę łączny koszt wyjazdu tj zakwaterowanie i życie na miejscu, bo pobyt pewnie przynajmniej 2 tyg. W każdym kraju masz setki tysięcy albo miliony ludzi bogatych których stać na takie rzeczy, więc jeśli z tych kilkuset tysięcy chociaż 1% zdecyduje Ci się na taki wyjazd to już masz grupę kilku tysięcy kibiców z danego kraju na trybunach
0
@maroon aaa faktycznie jeszcze bezpośredni. W nim musiałby być remis wcześniej zgadza się :)
0
Hmm chwila, wcześniej ktoś pisał że bekowa by była sytuacja gdyby ktoś w grupie miał równo pkt i bilans bramek i strzelając w ostatnim meczu bramkę napastnik ściągnął koszulkę dostał żółtą i kartki by zadecydowały o tym żeby nie awansował. Czy taka sytuacja omal nie trafiła się dzisiaj? Napastnik Kamerunu po bramce dostał żółtko (pewnie za celebrację chociaż nie wiem, bo nie oglądałem), a Kamerun ostatecznie miał te 1 kartkę więcej od Szwajcarii. Przy czym mecz Szwajcarów trwał dłużej i gdyby dostali bramkę od Serbii w końcówce to mieliby ten sam bilans i pkt co Kamerun tak? :D
0
Czy Wasze drugie połówki mają kimona jedwabne? Zastanawiam się czy zakupić swojej coś takiego jako prezent na święta. Nada się czy raczej nie jest praktyczne?
0
@Benz to jest pilka wszystko się może zdarzyć w każdym meczu. Niemniej Niemcy grały dobra piłkę i stwarzali sobie mnóstwo sytuacji. Belgia już gorzej, ale mieli bardzo trudną grupę. Równie dobrze zapytać możesz jakim cudem my awansowaliśmy grając taki pazdzierz, a mamy całkiem dobry zespół.
0
@Encore fajnie się ta drabinka układa. Super ze Hiszpania ostatecznie na drugą stronę trafiła do Francji, a nie na Argentyne Brazylię
0
@AlphaNumeric tak, albo oni 2
1
@kuz mają szansę. J muszą wygrać i Hiszpania jak strzeli 1 to awansuja
0
Śmiejecie się z Niemców i przypisujecie Maroko do Hiszpanii, ale jak Kostaryka zaraz dorzuci i wygra to nie tylko Niemcy out ale Hiszpania też :D
0
@DonMatteo901 i co to ma do rzeczy? To jest kadra. Musi to gra. U nas jak będzie niezadowolony to może chciec zmienić klub, kadry nie zmieni tam się gra dla narodu.
0
@galix22 statyści xD nie kompromituj się :D
Btw. Oni grali na Belgię, Chorwację i Maroko. Top2, top3 z poprzednich mistrzostw i świetnie grające Maroko lepsze od Meksyku i Arabii. Z tej grupy to my dostalibyśmy w czapę od każdego, łącznie z Kanada.
0
@DonMatteo901 Kounde nie chce grać na prawej. Mówił kilka razy, że lepiej się czuje na SO.
0
@wasacz oni też grali anytfutbol. Z Kanada i Maroko dramat. Kanada grała lepiej dla oka.
0
@VamosRakieta tak, wyłapałem to od razu na żywo i pomyślałem sobie co za bzdury gada. I 90% Polaków to łyknęło i oglądało końcówkę spokojnie, a ja dalej siedziałem jak na szpilkach :D
0
@Dundersztyc tak. Przynajmniej Kiwior, bo widzę jak gość potrafi grać w obronie i wyprowadzić piłkę. Niedlugo trafi do bardzo dobrego klubu. Co do Bielika to pewności takiej nie mam, raczej czuje ze skończy w średniaku europejskim lub solidnym klubie.
0
@FabianMrozek zapytaj czy jemu nie wstyd pytać o to skoro Szkocja nawet nie zakwalifikowała się do mundialu :) i tak dla nas to wielki sukces, biorąc pod uwagę możliwości naszej kadry dokonać historycznego awansu, bo ostatni raz dokonaliśmy tego 36lat temu.
0
@Dundersztyc to samo pewnie mówiłeś o Lewym jak w Lechu był :) polaczki we krwi mają malkontenctwo. Pewnie nie śledzisz piłki to nie wiesz, ale i Kiwior i Bielik nie grają w ekstraklasie :>
0
@Criss18Barca xD z Kiwiorem i Bielikiem to poleciałeś. Oboje mają papiery na bycie TOP i każda z repek które wymienieles na pewno chciałaby ich. Co do reszty to zgoda.
1
@Mow_mi_Douglas a czy radość z awansu jest gorsza od radości z oglądania fajnej gry? Druga sprawa tak jak Ty mogę powiedzieć, że nie rozumiesz podstawowej rzeczy. Pilka nożna ma dawać emocje, a emocje wczoraj mieliśmy do ostatnich sekund obu meczów.
2
@okiemtypera_lucaxx95 oni nic nie grają, 0 zagrożenia dla Australii tu powinien być kurs koło 10.0 no ale cuda się zdarzają powodzenia :D
0
@cinero1996 wszystko dalej będzie drożeć. Taka tendencja już od roku jest i nie zapowiada się żeby się zmieniło
0
@okiemtypera_lucaxx95 nie, nie nic złego na myśli nie miałem :D mówię że akurat ten typ był kiepski, ale zazwyczaj masz ciekawe propozycje :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 nie, nie był. Czysto statystycznie wydaje Ci się że to był dobry typ. Oglądając chociażby poprzedni mecz Ghany lub analizując dokładniej statystyki wiedziałbyś, że Williams bardzo rzadko ma okazję do oddania strzału. On głównie robi za tego który zbiera na plecy obrońców, zbiega na skrzydło i robi miejsce dla wchodzących z drugiej lini kolegów. Dlatego chodzili mi po głowie Ayew i Kudus. No ale cóż, nie mam pretensji przecież :D sam dałem się nabrać moj błąd :)
3
Taka piła od Raphinhi, ale oczysiscie tylko Vini mógł to tak koncertowo spartolic.
0
@okiemtypera_lucaxx95 i jednak ten typ był beznadziejny tak jak czułem :D chciałem dać celny strzał Kudusa po wyższym kursie to ten 2 bramy strzelił, a Williams jak sądziłem nic. Niestety podkusiles mnie i jeszcze potwierdziłeś później i dałem się wpuścić w Maliny :D kupon do kosza, może chociaż coś jeszcse nie wejdzie :/
0
@okiemtypera_lucaxx95 co tak akurat Williams? Masz czutke? Tam się mogą strzały rozłożyć, bo jest i Ayew i Kudus sporo samolubnych graczy, po drugie niekoniecznie będzie ich dużo. Korea ostatnio dobrze broniła, Urugwaj 0 celnych strzałów cały zespół.
1
@Hawajczyk raczej bardzo duże szanse mają może nie 99,9 ale koło 90 będzie. Japonia może wygrać wyżej np dwoma bramkami wtedy Niemcom wystarczy 6-0. Mogą wysoko ograć Kostaryke.
0
@dawid16dkk no co Ty nie powiesz :p wyniki tak abstrakcyjne że aż niemożliwe żeby się przytrafiły nawet w jednym z meczów, a co dopiero w 2 jednocześnie. :)
2
@JKrolFCB nie zgadzam się. Lepiej było wpuścić Ansu który zawsze coś daje z przodu, a za beznadziejnego Koke chodźby Solera który ostatnio dobrze się pokazał i jest w formie. A tak zszedł Gavi i się środek posypał. Mimo wsyzskto Hiszpania pod kontrolą ma wszystko
0
@kuczyniak pierwsze bilans.