0

18

Wyobrażacie sobie Ibrahimovicia jako trenera ? Kto nie słucha wpierdol z pół obrotu.

0

Chodzi mi o to, że gadasz jak to wszyscy "kibice " Realu hejtują Barcelone. Podczas meczów i innej okazji jedzie po Realu równo. Później zdziwienie, że jest tak a nie inaczej. Oko za oko, ząb za ząb.

0

Skończ ze swoimi kompleksami.

0

Żeś dowalił do pieca jak Hitler żydem. Bartra Hahahah

0

Coś z Zizu ma :D

0

I jak polecenia się zgadzają Pelikanie ?

0

Przypomnij sobie co było podczas meczy z Rayo.

1

Ronaldo strzelił gola
Real wygrywa
Messi nie strzelił hat-trick'a
weekend stracony.

0

To są wnioski z bordowej.

0

Mourinho sprzedał nie tego ofensywnego pomocnika co trzeba.

0

Wychaczył u kogoś w kuchni knock out.

0

0

Porównaj jego grę w wieku 20 lat a Varane. Varane potrafił zatrzymać Messiego a Bartra ?

1

Wiesz teraz gdy, rzekomo jest zły na Floro, że zabronił mu grać w finale MŚ to nie zdziwię się jakby zrobił taki pstryczek w jego nos i przeszedł do Barcy. Wszystko możliwe.

0

To nie jest moje zdanie. Większość "kibiców" tutaj tak uważa.

0

Z karnego się nie liczy.

0

To nie chodzi o to, że to jest najlepsza liga na świecie. Ona jest najbardziej wyrównana. Ludzie to mylą.

6

Komentarz usunięty

0

W sumie 4 gole miesięcznie na takiego zawodnika jak Messi to nic.

11

Chyba Cię piorun poraził.

0

Kto Ci zabroni taką poderwać.

0

Szacunek bo dali sobie wbić gole. Hejtowani by byli gdybyście przegrali lub byłby remis.

0

Tak się cieszycie, ale gdyby nie potknięcia Realu to dalej bylibyście na drugim miejscu. Nawet po wygranym przez Was klasyku.

0

W ManU napewno.

0

Komentarz usunięty

16

0

futbolhd (15 znaków)

4

Ooo zauważył. Myślałem, że się nie dopatrzy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?