Tracer93_is_back
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Sopot
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Teraz gadacie, że Real ma trudny terminarz, że może zgubić punkty. Jeśli znowu by wygrali 14 meczów z rzędu to będziecie mówić, że wygrywaliśmy z ogórkami. Echh ja Was nigdy nie zrozumiem.
0
Każda wymówka jest dobra.
1
Real to nie Barca.
0
Jankulovski-Stam-Maldini-Cafu
Kto pamięta ?
0
Czy Lewandowski poradziłby sobie w BPL ? Podobno mówi się o jego transferze do ManU
0
Dobry jest :D Nie zdziwię się jak Florek Nim się zainteresuje. Zmiennik dla Benza musi być.
0
Wydaje mi się, że wybierze Chelsea albo Real, ewentualnie PSG.
0
Właśnie. Zastanawiam się dlaczego Brazole kończą się po 30'stce..
0
Jebłem :D (15 znaków)
1
Czy Waszym zadaniem Pogba będzie rywalizował z Neymarem o Złotą Piłkę w przyszłości ?
5
Chodzi o to, że gdyby Ronaldo zrobił coś takiego ponownie to zapisalibyście z 15 stron na tym serwisie.
0
Nie życz drugiemu co Tobie nie miłe.
8
TOP 3 bramkarzy
1.Neuer
2.Courtois
3.De Gea
0
Wszystko do czasu :D
0
Już przestańcie płakać, bo to nawet przestało być śmieszne. Sukcesy przychodzą i odchodzą. Jeśli jesteście "kibicami" sukcesu to nigdy nie będziecie zadowoleni.
23
Haha Luis już na żółtym. Wiedziałem :D
0
a artykuły na fcbarca.com ?
0
Chodzi mi to, że niedawno było porównanie jaki to zaisty jest tercet Barcy a jaki słaby Realu. Jutro będą pisać pewnie o zwolnieniu trenera
0
A gdzie ten najlepszy atak na świecie, bo coś go nie widziałem ?
6
Wyrzuć telefon przez okno i włącz konsole.
0
Po co się pocisz dla "kibiców" Barcelony najlepsi są ich zawodnicy. Nawet gdyby grali z jedną nogą.
0
Nie zdziwię się jak Mourinho na SB postawi autobus. Awans na obecną chwilę ma :D
18
Widać, że polak.
0
Czyli spuszczanie się ciąg dalszy.
0
Ej no z karnego się nie liczy !!!
13
A jutro w prasie: Barca ma nowego Guardiole !! Po odpadnięci z LM: wszyscy chcę dymisji Enrique.
1
Ty naprawdę taki głupi czy udajesz ?
2
Bardziej się spuszczacie tutaj nad grą Realu niż nad własną dziewczyną.
0
On grału z kontuzjom ?
0
Mudno Frustrastivo