Tracer93_is_back
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Sopot
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Varane-Laporte ? :DDD
0
Nie teraz liczy się jakość asysty. Bredzisz Fernando.
0
Z tym najlepszym trio to trochę przesadzone. Raptem wyszedł im 2 mecz jak grają razem.
2
Bo ma więcej hajsu i potrafi grać w piłkę ?
0
Co za różnica czy wygrałby diver z Madrytu czy Maluch z Barcelony ?
1
Teraz wielkie wychwalanie LE jak po meczu z PSG. Później znowu zonk :D
0
jedna jaskółka wiosny nie czyni.
0
Spokojnie :D Zobaczycie będzie jeszcze manita.
0
Giménez ciekawe grajek. Ciekawe czy pójdzie w ślady Godina.
1
Tam na dnie :DD
2
O Ozilu zapomniałeś za 50 baniek i drewnianym Higuainie za 37.
1
Ty tak na serio z tym Munirem ? Czy menelaż Cię poniósł ?
0
Tu nie chodzi o to, że to jest najlepsza liga a najbardziej wyrównana.
0
Według mnie są zawodnicy którzy lepiej się prezentowali w tym sezonie niż Messi, chociażby Suarez.
0
Bo taki jest ??
0
Wali mnie to kto dostanie ZP. Na wyniki Realu tak to nie wpłynie. Wedle mnie Ronaldo może sobie na tę galę nawet popłynąć. Chodzi mi o to, że Messiemu przyznaje się nagrody za to, że jest.
0
Z przyzwyczajenia tytuł króla strzelców Ligi Mistrzów, La Liga, Pucharu Króla i jeszcze Mistrzostwo Świata, bo to Leo.
0
Ja bym się zastanowił kogo zaczną sprzedawać tym razem.
0
Teraz wszyscy typują wysokie wyniki dla Barcy. Po meczu jak przegrają to będzie płacz. Jeśli z Atletico nie zagra się twardo i zmiażdży fizycznie to nie ma co liczyć na wygraną. Oni bardziej by pasowali do BPL.
2
Po co jakieś wierszyki, które i tak nic nie wnoszą ?
27
Ten to ma poczucie humoru.
0
Odejdzie jak nic.
0
Na szczęście nie Wy decydujecie czy on odejdzie czy nie.