0

Varane-Laporte ? :DDD

0

Nie teraz liczy się jakość asysty. Bredzisz Fernando.

0

Z tym najlepszym trio to trochę przesadzone. Raptem wyszedł im 2 mecz jak grają razem.

2

Bo ma więcej hajsu i potrafi grać w piłkę ?

0

Co za różnica czy wygrałby diver z Madrytu czy Maluch z Barcelony ?

1

Teraz wielkie wychwalanie LE jak po meczu z PSG. Później znowu zonk :D

0

jedna jaskółka wiosny nie czyni.

0

Spokojnie :D Zobaczycie będzie jeszcze manita.

0

Giménez ciekawe grajek. Ciekawe czy pójdzie w ślady Godina.

1

Tam na dnie :DD

2

O Ozilu zapomniałeś za 50 baniek i drewnianym Higuainie za 37.

1

Ty tak na serio z tym Munirem ? Czy menelaż Cię poniósł ?

0

Tu nie chodzi o to, że to jest najlepsza liga a najbardziej wyrównana.

0

Według mnie są zawodnicy którzy lepiej się prezentowali w tym sezonie niż Messi, chociażby Suarez.

0

Bo taki jest ??

0

Wali mnie to kto dostanie ZP. Na wyniki Realu tak to nie wpłynie. Wedle mnie Ronaldo może sobie na tę galę nawet popłynąć. Chodzi mi o to, że Messiemu przyznaje się nagrody za to, że jest.

0

Z przyzwyczajenia tytuł króla strzelców Ligi Mistrzów, La Liga, Pucharu Króla i jeszcze Mistrzostwo Świata, bo to Leo.

0

Ja bym się zastanowił kogo zaczną sprzedawać tym razem.

0

Teraz wszyscy typują wysokie wyniki dla Barcy. Po meczu jak przegrają to będzie płacz. Jeśli z Atletico nie zagra się twardo i zmiażdży fizycznie to nie ma co liczyć na wygraną. Oni bardziej by pasowali do BPL.

2

Po co jakieś wierszyki, które i tak nic nie wnoszą ?

27

Ten to ma poczucie humoru.

0

Odejdzie jak nic.

0

Na szczęście nie Wy decydujecie czy on odejdzie czy nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?