Tracer93_is_back
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
Sopot
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Haha ta jasne :D
0
Wiem, że nie jest dla Ciebie. A propo bluzy Barcy to nic takiego nie mówiłem.
0
Panowie, czy ta koszulka jest warta tej ceny ?
http://allegro.pl/koszulka-nike-ronaldinho-10-brazylia-size-l-i4586949502.html
0
Zapomniałeś dodać Barcy, z października.
5
Jestem przekonany, że Barca wygra 9-0 i Messi strzeli 5 bramek.
0
Z tym się zgodzę.
0
Będzie beka jak jutro Barca przegra bo Rayo się zamuruje :D
0
A tu po porażce jest inaczej ?
0
Danilo ma 24 lata.
3
Karol Strasburger approved
4
Obie dobre nie narzekaj :D
1
Komentarz usunięty
17
Hmm czyja to żonka ?
0
Aha...........................
2
Skąd Ty wiesz, że Barca wygra El Clasico ?
0
Ja dziwię się, że ten mały strongman z Barcy B nie jest częściej powoływany. Ma siłę i szybkość. O Traore mi chodzi.
1
Real go kupił za 20 mln
0
Kto pamięta ?
http://www.footballuser.com/1215075/Brazil
0
Po co jak jest Danilo i Fabinho ?
9
Weź się ogarnij. Jakby Real miał zagrać w jakimś finale na CN to robiłbyś w gacie ze złości i płakał. Hipokryto jeden.
4
Ciekawe po te prowokacje.
0
Komentarz usunięty
0
Teraz tylko, żeby nikogo nie ugryzł i możemy podziwiać jego grę w El Clasico. Mam nadzieję, że będzie w formie ale gola nie strzeli :D
0
El "szklanka" Shaarawy
0
Ja się zastanawiam czy on kiedyś wbije na level Drogby z najlepszych lat.
0
W Coutinho widzę coś z Ronaldinho
0
Nie rozumiem płaczu piłkarzy o boisko. Brazylijczycy czy inni piłkarze Ameryki Południowej grali na ulicach bez butów i dało się grać a Ci wymyślają.
3
Bartra już sam wskazuje na 11 metr.
1
"Messi nie strzela z karnego bo, z karnego się nie liczy" Jebłem :D
0
Wooow golazzzo :D