1

Haha ta jasne :D

0

Wiem, że nie jest dla Ciebie. A propo bluzy Barcy to nic takiego nie mówiłem.

0

0

Zapomniałeś dodać Barcy, z października.

5

Jestem przekonany, że Barca wygra 9-0 i Messi strzeli 5 bramek.

0

Z tym się zgodzę.

0

Będzie beka jak jutro Barca przegra bo Rayo się zamuruje :D

0

A tu po porażce jest inaczej ?

0

Danilo ma 24 lata.

3

Karol Strasburger approved

4

Obie dobre nie narzekaj :D

1

Komentarz usunięty

17

Hmm czyja to żonka ?

0

Aha...........................

2

Skąd Ty wiesz, że Barca wygra El Clasico ?

0

Ja dziwię się, że ten mały strongman z Barcy B nie jest częściej powoływany. Ma siłę i szybkość. O Traore mi chodzi.

1

Real go kupił za 20 mln

0

0

Po co jak jest Danilo i Fabinho ?

9

Weź się ogarnij. Jakby Real miał zagrać w jakimś finale na CN to robiłbyś w gacie ze złości i płakał. Hipokryto jeden.

4

Ciekawe po te prowokacje.

0

Komentarz usunięty

0

Teraz tylko, żeby nikogo nie ugryzł i możemy podziwiać jego grę w El Clasico. Mam nadzieję, że będzie w formie ale gola nie strzeli :D

0

El "szklanka" Shaarawy

0

Ja się zastanawiam czy on kiedyś wbije na level Drogby z najlepszych lat.

0

W Coutinho widzę coś z Ronaldinho

0

Nie rozumiem płaczu piłkarzy o boisko. Brazylijczycy czy inni piłkarze Ameryki Południowej grali na ulicach bez butów i dało się grać a Ci wymyślają.

3

Bartra już sam wskazuje na 11 metr.

1

"Messi nie strzela z karnego bo, z karnego się nie liczy" Jebłem :D

0

Wooow golazzzo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?