Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BulaKG kante podobno mierny w tej fifie
0
@Luciano99 o piwnicy pisze tylko rust, ale nikt nie zwraca na niego uwagi
1
@PatrychoO żelipapą nierozumieju dujuspikinglisz
2
@ChampionLW nie, ale ja legitnie na ruskich strimach
17
@Cotutajsiedzieje ostatni raz się tak uśmiałem jak baba na grabie nadepła
0
@Kgorecki2500 jak chcesz przepłacić chyba a nawet wgl nie zrobić bo tam się dublują pozycje, z marsylii masz 5 non rarów po 4k i reszta gold rary po 1k
0
@Kgorecki2500 a widziałeś jakie paczki straciłeś dla paru k?
0
@Kgorecki2500 spokojnie, arsenaloniarzy zmiecie z planszy wieczorem
0
@Piorun biedne dziecko
0
@Emhyr tak sobie tłumacz, adam > emhyr, handluj z tym
0
@JimMorrisonFCB emhyr po 3h ma 5 zielonych, adam po 8 minutach ma 2 zielone, info adama>info emhyra
5
@Antimadridista~ zezwymiotowała się świnia pod stół i jeszcze obrus ściągła
2
@Deviler mam ten fotel gamingowy co chciałeś
https://www.jimsupport.com/wp-content/uploads/2020/03/Main-Angled.jpg
tylko nie pokazuj go @Kessie bo to był jeg.. a nieważne, po prostu nie pokazuj go kessiemu
0
@Zip a po polsku
2
@Deviler mogę ci ukraść znaczy załatwić od tego samego gościa co ukradłem znaczy załatwiłem biurko, będziesz mieć komplet
2
@Deviler chyba w jpg
1
57% zniżka na uch
https://store.steampowered.com/app/386940/Ultimate_Chicken_Horse/
85% zniżka na wormsy
https://store.steampowered.com/app/233840/Worms_Clan_Wars/
fajne gierki, brać i grać
1
@Barca1992 igłain
2
@Bocheno1 to rustowi w czapkę, tylko obrusu nie ściąg
0
@Deviler 6.9. żegnam
0
@Deviler 9.3.6. żegnam
1
@Rewolucja123 tymczasem dublet
https://www.aketon.pl/wp-content/uploads/2017/12/italian-doublet.jpg
0
@PatrychoO jest zbugowana, karty są wymienne, będzie rekompensata
0
@Kgorecki2500 no to wybecyluj 2 stówki na pointsy byle szybko zanim usuną ;x
1
@Deviler nie, transu ma bonera, a raczej miał bo już obalony ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@marcin62 to co transu lubi najbardziej
https://zapodaj.net/images/43ac369901240.jpg
0
w fifie jest paczka za 500k i jest zbugowana, część kart jest wymienna, bierzcie ją bo będzie 100% rekompensata, u mnie sypnęło profit 1mln + ;x
28
@DonCarletto zara bd info że aston villa sobie nie wyobraża dalszej współpracy z unaiem ;x
1
cholera, jakiegoś złego tomb raidera pobrałem, a facetka na forum mówiła że legitny.. nie googlujcie lara with horse, its a trap
0
@NaFazieHitman sapera