Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
@Kessie raz nawet napisał z tak pikantnymi szczegółami, że nie miał wyjścia i musiał się sam zbanować
https://zapodaj.net/images/8a84d48b872ad.jpg
49
jak tak patrzę na @VegetaPolska to aż mi się przypominają pierwsze bajery @wpwelement do @Eoren
https://zapodaj.net/images/80d21c7aac24e.jpg
ale zgrywał też niedostępnego
https://zapodaj.net/images/2386c571cc4e9.jpg
potem mnie eoren wysyłała do elemelenta wybadać czy ma jeszcze u niego szanse i wiecie co mi kazał jej przekazać?
https://zapodaj.net/images/a7889fc4fd798.jpg
no ale w końcu doszło do zbliżenia, elemelent aż krzyczał z fotela
https://zapodaj.net/images/e7732628e9f3a.jpg
potem się zaczęły pierwsze perwersje
https://zapodaj.net/images/e19dabde7291b.jpg
i pokazywanie "palca" z okna do przechodniów
https://zapodaj.net/images/254a9e179a5b0.jpg
a na koniec podziękował i powiedział że będzie linka do filmiku z tego co robili ludziom rozsyłał, napisał tak ostro że aż musiałem zacenzurować
https://zapodaj.net/images/0844ff7902a05.jpg
ten to dopiero był niewyżyta bestia
15
to jaki nick miałeś wcześniej mulciaku? @wpwelement
https://zapodaj.net/images/69824444bf67f.jpg
3
@Mario96w a nawet banować
https://zapodaj.net/images/8a84d48b872ad.jpg
nooba
https://zapodaj.net/images/90dd15e254396.jpg
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
6
@Eoren sernik? no ta
11
@PatrykBarcelona zagadaj do @VegetaPolska ale w zamian pewnie będziesz musiał się podzielić swoją drugą połówką, więc lepiej żeby to nie była ręka
3
@wpwelement a co do tematu to obstawiam że zgubiła gekona i żeby nie było przypału to kupiła drugiego, ale zapomniała zajrzeć pod ogon
0
@wpwelement po pierwszym zdaniu myślałem, że ta historia będzie o twoim bydlaku śmierdzielu
3
@UmtitiGOAT nie
6
z jednej strony świetnie że 711 spadł z rowerka, a z drugiej zajebiście
1
@PatrykBarca w trakcie dziwi się czemu przyprowadzili z parku jakiegoś dziadka
0
@FcBarcelonaFanMSN sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci
0
@Emhyr cunha coś sobą prezentował
3
@Emhyr ciekawe gdzie znajdziemy frajera który da 55 mln za ferrana
3
@SkN nic mu jej nie zabierze
2
@draxidox otworzyłem kanał na którym nagrywam @Deviler i @Kessie w naturalnym środowisku, był to strzał w 10, ja zbijam kasiorke a ludzie się z nich śmieją
13
@Luciano99 zobaczysz, za tą fuszerkę wam ściągnę wszystkie kontrole na ten wasz burdel, a inspektor dostanie w łapę 3 biurka dla pewności
4
@Kgorecki2500 ale bieda, nie to co tu
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11143254
0
@Danny Gaucho zrobiłem świece na biurku
0
@JohnnyBarca pytanie czy nazario da radę jeszcze coś pokiwać?
2
no i gitara, nie ma na niego kasy, messi za friko jest
1
@PatrychoO sam se ciąg
4
@Deviler ten co blefa kręci że nie może, nie pijesz bo nie masz
3
@JohnyVeb10 podbij do @Luciano99 on ci ogarnie
https://s2.kozaczek.pl/wp-content/uploads/sites/2/2019/01/chlopiec-g-60-R1-980x514.jpg
1
@Encore przyjechał zwolnić terroryste z rosario, jeszcze nie wie że to terrorysta sam odchodzi
1
@zmiter912576 oprócz żarcia i alkoholizacji dostałem kalendarz.. niestety reklamujący firme, a nie taki jak na warsztacie z babami ;(
6
@Herato jak go trener nie powoła to go zwolnią xD jak go posadzi zresztą też
0
@siuuu robercik
2
@DaPidejpi nie zostawiłeś mi wyboru
https://zapodaj.net/images/e2f41ac494b41.png
0
@ddanioofcb Ronaldinho