14

@Kessie raz nawet napisał z tak pikantnymi szczegółami, że nie miał wyjścia i musiał się sam zbanować
https://zapodaj.net/images/8a84d48b872ad.jpg

49

jak tak patrzę na @VegetaPolska to aż mi się przypominają pierwsze bajery @wpwelement do @Eoren
https://zapodaj.net/images/80d21c7aac24e.jpg

ale zgrywał też niedostępnego
https://zapodaj.net/images/2386c571cc4e9.jpg

potem mnie eoren wysyłała do elemelenta wybadać czy ma jeszcze u niego szanse i wiecie co mi kazał jej przekazać?
https://zapodaj.net/images/a7889fc4fd798.jpg

no ale w końcu doszło do zbliżenia, elemelent aż krzyczał z fotela
https://zapodaj.net/images/e7732628e9f3a.jpg

potem się zaczęły pierwsze perwersje
https://zapodaj.net/images/e19dabde7291b.jpg

i pokazywanie "palca" z okna do przechodniów
https://zapodaj.net/images/254a9e179a5b0.jpg

a na koniec podziękował i powiedział że będzie linka do filmiku z tego co robili ludziom rozsyłał, napisał tak ostro że aż musiałem zacenzurować
https://zapodaj.net/images/0844ff7902a05.jpg

ten to dopiero był niewyżyta bestia

15

to jaki nick miałeś wcześniej mulciaku? @wpwelement

https://zapodaj.net/images/69824444bf67f.jpg

3

6

@Eoren sernik? no ta


11

@PatrykBarcelona zagadaj do @VegetaPolska ale w zamian pewnie będziesz musiał się podzielić swoją drugą połówką, więc lepiej żeby to nie była ręka

3

@wpwelement a co do tematu to obstawiam że zgubiła gekona i żeby nie było przypału to kupiła drugiego, ale zapomniała zajrzeć pod ogon

0

@wpwelement po pierwszym zdaniu myślałem, że ta historia będzie o twoim bydlaku śmierdzielu

3

6

z jednej strony świetnie że 711 spadł z rowerka, a z drugiej zajebiście

1

@PatrykBarca w trakcie dziwi się czemu przyprowadzili z parku jakiegoś dziadka

0

@FcBarcelonaFanMSN sen jest dla słabych, wyśpisz się po śmierci

0

@Emhyr cunha coś sobą prezentował

3

@Emhyr ciekawe gdzie znajdziemy frajera który da 55 mln za ferrana

3

@SkN nic mu jej nie zabierze

2

@draxidox otworzyłem kanał na którym nagrywam @Deviler i @Kessie w naturalnym środowisku, był to strzał w 10, ja zbijam kasiorke a ludzie się z nich śmieją

13

@Luciano99 zobaczysz, za tą fuszerkę wam ściągnę wszystkie kontrole na ten wasz burdel, a inspektor dostanie w łapę 3 biurka dla pewności

4

0

@Danny Gaucho zrobiłem świece na biurku

0

@JohnnyBarca pytanie czy nazario da radę jeszcze coś pokiwać?

2

no i gitara, nie ma na niego kasy, messi za friko jest

1

@PatrychoO sam se ciąg

4

@Deviler ten co blefa kręci że nie może, nie pijesz bo nie masz

1

@Encore przyjechał zwolnić terroryste z rosario, jeszcze nie wie że to terrorysta sam odchodzi

1

@zmiter912576 oprócz żarcia i alkoholizacji dostałem kalendarz.. niestety reklamujący firme, a nie taki jak na warsztacie z babami ;(

6

@Herato jak go trener nie powoła to go zwolnią xD jak go posadzi zresztą też

0

@siuuu robercik

2

0

@ddanioofcb Ronaldinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?