3

szaty króla

0

enzo, emiliano i mac allister, biorę po 50mln z konta każdej drużyny i słucham państwa, kto da więcej

0

@Colon z madryciokami też XD

0

@Rust_Cohle japa koniu

0

hej benchmano, a kto to zgarnie 8 złotą piłeczkę, 3 więcej od ciebie hmmmmmmmmmm? pan MESSI co wygrał mś, a ty nie hehehehehehe

2

najlepszy w 2014, najlepszy w 2022, król mundialu

3

hah emiliano xD

0

jeszcze jeden mundial, jeszcze jeden mundial, leo dasz rade

0

AHAHAHAHHA madryciaki w ryk

1

madryciok nie strzeli

0

piękny robi tooooooooooooooo

1

można wgl 7 zmian robić?

1

dobra urłła mamy gigachada emiliano a oni mają tottenhamiarza, co może pójść nie tak

3

weźcie mnie tego higuaina z oczu

0

przecież to druga żółta w minute powinna być

0

@Herato chyba ty, ja widziałem w tym roku jak argentyna grałą z holandią

0

lisandro za otamendiego i papu za tagliafico raz

6

no wpuść żesz tego papu gomeza za obrońce dziadu

1

@cris2706 no i arrivederci roma

0

dawaj tego lautaro a nie na 5 obrońców grasz sabotażysto

0

@Rust_Cohle a kto to psg będzie oglądał po odejściu messiego? xD

3

wiedziałem od razu jak di marie ściągnął pajac

0

ha tfu na żabojadów

6

siadaj na dupie makaron, do putina sobie zadzwoń

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@P33ck a nasi głupi raphinhe za grube melony wzięli zamiast maryśki za friko

0

co ty robisz chłopie, jaki acuna, tam trzeba cisnąć a nie murować

1

ale że wpuścił jakiegoś kolo zamiast comana to iksde

1

@Chaoss cicho tam hejterzy

5

Ależ to będzie chodziło jak Messi wróci do Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?