Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
szaty króla
0
enzo, emiliano i mac allister, biorę po 50mln z konta każdej drużyny i słucham państwa, kto da więcej
0
@Colon z madryciokami też XD
0
@Rust_Cohle japa koniu
0
hej benchmano, a kto to zgarnie 8 złotą piłeczkę, 3 więcej od ciebie hmmmmmmmmmm? pan MESSI co wygrał mś, a ty nie hehehehehehe
2
najlepszy w 2014, najlepszy w 2022, król mundialu
3
hah emiliano xD
0
jeszcze jeden mundial, jeszcze jeden mundial, leo dasz rade
0
AHAHAHAHHA madryciaki w ryk
1
madryciok nie strzeli
0
piękny robi tooooooooooooooo
1
można wgl 7 zmian robić?
1
dobra urłła mamy gigachada emiliano a oni mają tottenhamiarza, co może pójść nie tak
3
weźcie mnie tego higuaina z oczu
0
przecież to druga żółta w minute powinna być
0
@Herato chyba ty, ja widziałem w tym roku jak argentyna grałą z holandią
0
lisandro za otamendiego i papu za tagliafico raz
6
no wpuść żesz tego papu gomeza za obrońce dziadu
1
@cris2706 no i arrivederci roma
0
dawaj tego lautaro a nie na 5 obrońców grasz sabotażysto
0
@Rust_Cohle a kto to psg będzie oglądał po odejściu messiego? xD
3
wiedziałem od razu jak di marie ściągnął pajac
0
ha tfu na żabojadów
6
siadaj na dupie makaron, do putina sobie zadzwoń
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@P33ck a nasi głupi raphinhe za grube melony wzięli zamiast maryśki za friko
0
co ty robisz chłopie, jaki acuna, tam trzeba cisnąć a nie murować
1
ale że wpuścił jakiegoś kolo zamiast comana to iksde
1
@Chaoss cicho tam hejterzy
5
Ależ to będzie chodziło jak Messi wróci do Barcy