1

@VamosRakieta jak biurko już dawno kupione, czego ferment siejesz

0

@wpwelement z tego całego ustawiania la bambowskiej złotej piłki już całkowicie o niej zapomnieliście, czy nie macie zastępstwa za bi, bo jak nie macie to ja się mogę poświęcić i odebrać za niego, niech stracę.

1

@Rust_Cohle a wgl to chodziło o inny incydent
https://zapodaj.net/images/98519478309f9.jpg

0

@Rust_Cohle panie, co pan za gupie gupoty tutaj wstawiasz, nie wiesz że @VegetaPolska może to czytać?

0

@Encore no nie wiem czy babinktoniara ma jakiekolwiek szanse po incydencie rakietowym

2

@Katalończyk 99 tu jest polska a nie egipt, a jak się nie podoba to do egiptu

0

@MesQueUnClub_87 panie, podstawowych rzeczy pan nie wiesz a mi tu fizjologujesz o swapach

0

@MesQueUnClub_87 po 4 latach się skapnęli co znaczy słowo prime i że to one powinny być najlepsza wersją ;x world cup jest lepsze od mida ale słabsze od prime, momentsów już nie będzie

0

@MesQueUnClub_87 nie ma i nie będzie bo world cup zastąpiły momentsy xD

0

@MesQueUnClub_87 a ikony prime masz na rynku? nie, a w koncepcyjnych są, pierwszy przykład z brzegu

0

@MesQueUnClub_87 są, co ty wczoraj fife kupiłeś

0

@MesQueUnClub_87 nawet w koncepcyjnych jest 60

0

@MesQueUnClub_87 2 wgl były duplikatami, te za sezonowe lv

0

@MesQueUnClub_87 dzisiaj piątek, jak nic dzisiaj wyjdą

0

@MesQueUnClub_87 https://www.futbin.com/swap-tokens-tracker/world-cup
według futbina wyszło 54 i 6 zostało, wgl żadnego w sbc nie było

0

@MesQueUnClub_87 w uja lecisz, 47 jest w zadaniach i można nadal robić bo one są do końca, 1 jest za login, 4 były w sklepie i 2 za lv w sezonach

0

@MesQueUnClub_87 4 były w sklepie, 50 za darmo
https://earlygame.com/fifa/fifa-23-wm-swaps
a w kodzie gry jest 60 swapów

2

@NeKenI jak to @Deviler testował nowe opony do fury @Kessiego, mój był srebrny

0

@MesQueUnClub_87 jak 50 jak ja już mam 54 a na futbinie jest 60 kart, gdzie ostatnie 6 swapów?
https://www.futbin.com/players?page=1&version=wc_token&pos_type=all

0

@NeKenI płakałem jak sprzedawałem, ale sprzedałem i teraz się jeździ passeratti b8

0

@Rust_Cohle ja w grze, ty wykluczony towarzysko xD

1

ile swapów w fifie wypuścili? miało być 60 chyba? a ile jest teraz? u siebie naliczyłem 54 uwzględniając sbc, zadania i sklep

4

@jaras121 przecież to z firmowego sejfu zajumał, poczekaj tylko @Luciano99 się dowie

9

@Kidd łatwo, tylko trzeba potem pierwszego kompa sprzedać, na tym polega odpowiedzialność

0

@gumaz 193cm

4

@Rust_Cohle my przynajmniej nadal jesteśmy w grze xD

2

@Rust_Cohle ty musisz spać z przeświadczeniem, że liga zaraz wraca a liverpool wraca do zbierania wcirów xD

2

@Rust_Cohle a bo na miarce nie widzisz 0 i zaczynasz mierzyć od 10, stąd ci wychodzi 18, a masz 8, klasyczny błąd świeżaka

0

@Medium za mało biłeś w biurko, dlatego zostawiasz to dziecinne co dostałeś na komunie xD

0

@Rust_Cohle z tym twoim liverpoolem to ty sobie nie przedłużysz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?