Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rust_Cohle jak nawet z grupy byś nie wyszedł, a ja jestem jak argentyna, jeden finał przegram, ale 2 kolejne finały biorę jak stary @Luciano99 zapomogę
0
@Rust_Cohle no ja trollowałem janiame z ankietą, a ty kogo? xD
0
@Rust_Cohle ja trollowałem, a ty obiecywałeś znacznie więcej ;x
4
@Rust_Cohle jak ty do spełnienia obietnicy.. a nie xD
54
11 bramek do benchmana w lidze mistrzów, ty się tam Messi nie głaskaj z dzieleniem karnych w psg tylko bierz jak leci, jak jest karny to ty tam wpadaj jak dzik w sosne, jak dzik w żołędzie, jak niedźwiedź w kredens, jak @Luciano99 do żabki, jak @VegetaPolska na.. albo nie, jak vegeta to nie
3
zostawcie dembele, nie jego wina że się wylosowało mokebe
2
@Conradxc https://forum.benchmark.pl/forum/9-komputery-zestawy-komputerowe/
załóż temat tu, napisz budżet i do czego ma być, ci złożą
1
szawi już odciął kotwice, ale klub dalej gra na dobicie nas
8
@Emhyr żadny, jeden argentyńczyk xD
0
@Rust_Cohle on nie przyjmie, a ty w efekcie znowu nie dotrzymasz słowa xD
0
@Rust_Cohle nic nie wleci, u mnie nie wleciało a mi zawsze leci ;x lepiej icon picka robić
0
@MesQueUnClub_87 co z tego że ma drybling jak nie strzela prostych piłek
0
@MesQueUnClub_87 no FB Messi też miał być grywalny a nie potrafi strzelić poza lobem
0
@MesQueUnClub_87 wtf nie rób tego benchmana bo overpriced jest i słaby, di Maria to kradzież za tą cenę, nawet world cup icon wyszło za 87 i 85 bodajże
0
@jeyx77x
Także ten xD
0
@tristan87@Nano22 a ty co się nie przelogowałeś
1
@Kessie chyba królem piąchy i siniaka od tego bicia jakie dostaje za spóźnianie na złom
14
@BulaKG poczekaj aż @Luciano99 się o tym dowie, będziesz do usranej za friko pracował i to w jednej kompani z @Bocheno1
3
@okiemtypera_lucaxx95 o 12 raczej powinieneś odpuścić, no chyba że o 13 to wtedy tak ale tylko na czczo
9
@PatrychoO szejki już wiedzą że GOAT wraca do Barcy
1
@ptrx jak nie opłacało, ja zacząłem dzisiaj o 20 i skończyłem chwile po północy ;x
0
@paweldunajecfcb dziwne żeby nie zdobył jak ma najważniejszy tytuł i jest w bodajże top 3 na świecie pod pod względem statystyk obok neymara i haalanda w tym sezonie
3
@KmN przejdzie za 3 lata, a madrycioki będą udawać że nie opluł ich na ryj ;x
0
@Kgorecki2500 di maria wyszedł w sbc 4/5 jego sobie zrób to zobaczysz co jest dobre w grze
0
@REM123 z michniewiczem :)
0
@gumaz telefony oczywiście wyłączone bądź rozłączane
2
@Esteban_ nie było żadnej debaty, tylko odklejeńcy od benchmana
3
@Sulimo a przecież jeszcze nie kończy kariery ^^
3
jak argentyna oddała to fifka też, auuuuuuuuuuuuuu
https://zapodaj.net/images/f58327f80182f.jpg
https://zapodaj.net/images/0e14e3a42a437.jpg
1
@VegetaPolska w co ty wchodzisz