Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Medium ta, pewnie z odpustu za 100zł
6
@mrboom i z tego właśnie powodu złotą piłkę la bamby zdobędzie bi, jednogłośną decyzją elemelenta ^^
1
@Adran360 najlepszy moment w the last był jak grali w strip shogi, nie żebym cię podpuszczał żeby to wygooglować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@Comfortable_ akurat styknie na pół dniówki dla Messiego po powrocie
0
@Rust_Cohle przegrałem w finale 8:9 w dwumeczu(jeden mecz wygrał on, jeden wygrałem ja, on miał lepszy bilans) z gościem który grał na 2 platformy i na obu wygrał :* @grejtxkrzychu
0
@Kgorecki2500 ehh, a ty dalej squad battles na amatorze
0
@Kgorecki2500 dla przyjemności albo z puyolem, wybierz jedno bo nie ma przyjemności gdy cię objeżdża każdy skrzydłowy
1
@PawkoFCB a ty co mu pieprzysz o morele, ja zamawiałem tam dwa, z czego jeden z montażem i wszystko cacy zrobili tak jak w załączonej notatce
1
@Encore o, zdaję mi się czy mourinho coś tam atakował benchmana w wywiadach kiedyś? już po odejściu z realu, nie tak dawno temu? xD
0
@Kessie natural by takich pytań nie zadawał, teraz musi wybadać
0
@Rust_Cohle tak właśnie myślałem że w shemale lecisz
3
@Rust_Cohle wyrywam panny na eusebio w fifce, a tobie pozostaje @AnnaMarianna i to z litości
8
Nic z tego nie będzie panowie, jak on się boi że dostanie listwę na chacie xD
https://zapodaj.net/images/a64a2ab3ebdbe.jpg
0
@Peciak dokładnie, dopóki nie zarucha niech zmieni avatar na to
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/005/609/800px-Yamcha_found_dead.jpg
@VegetaPolska
3
@Kidd wysłałem mu cyce bojarskiej, na jego prośbę zresztą xD i jest to jedyna wiadomość jaką ode mnie kiedykolwiek dostał xD
3
@Kidd cholera, z rozpędu mnie też zablokował
https://zapodaj.net/images/f112ed868f087.jpg
2
@Kgorecki2500 chyba na amatorze w squad battles
13
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub_87 dupa, na n dalej jest lenghty op, żadne przepychanie, żadne wrzutki, haaland jak biegnie to go nie doganiają na n, puskasów i innych doganiają
1
@MesQueUnClub_87 mam eusebio i mam puskasa, na n są gównem, lepiej chodzą na skrzydle/śpo, na n to się gra typami typu haaland albo higuain
3
@Luciano99 trenuj go tam
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12561394#comment-12561401
0
@MesQueUnClub_87 bo lepszy
0
@MesQueUnClub_87 neymar 200k i lepszy
3
@VegetaPolska po treningu u @Luciano99 i @Emhyra
(trzeba kliknąć w nowym oknie bo na la bambie się nie odtwarza ;f)
2
@Faro za tymi z afryki.. oh wait
1
@Janiama Maroko 1:1
0
@Medium a może ty czinkłaczento w holenderskim gazie masz co
0
@Medium no chyba że jesteś szejkiem co ma passeratti b8 w dieslu które mu odpala jak z bata strzelił
6
@VegetaPolska a jak ci mówiłem żebyś poćwiczył na szamankach w m1 to nie
1
@Nano22 się nie mówi przepraszam, tylko się mówi z drogi śledzie nano jedzie