4

tak to jest jak się na bramce wystawia jakiegoś knoppersa

3

bezbłędnie, niderlandy do domuuuuuuuu

0

dwa dwa dwaaaaaaaaaaa

2

no i co wam mówiłem o gigachadzie emilianoooooo

0

emiliano the capitanooooooooo

0

Messi again ależ spokój

1

gigachad emilianoooooo

4

kurłła by wkręcił z różnego

0

@hayek chyba ty

4

przed ewentualnymi karniaczkami przypomnijmy, że w bramce argentyny stoi gigachad emiliano martinez, a w bramce holandii jakiś noppert

3

goooooooooolazo messi, a van der taart in the mudddd

1

dawaj messi ze łba

1

Pa tara van der taart czy jak ci tam

0

@GeneralXavi lepiej mądrze stać niż głupio biegać

8

najlepszy pomocnik, napastnik, skrzydłowy, kończący, rozgrywający, itd itd LEO MESSI


1

goooooooooooooolaaaaaaaaaaazooooooo aaaaaargeeeeeeeeeeeentiiiiiiiinaaaaaaaa

0

@wpwelement weź pokasuj obie te dyskusje bo aż wstyd że w tym wziąłem udział ;x

3

acuna matata

0

@Ghostface i cyk gumares poniżej 200k ^^ kończysz bo wiesz, że zara elemelent przyjdzie ci wytłumaczyć w formularzu odwołań jak oddzielić fife od życia xD

0

@Ghostface twój lewy to fodder 70k max, a te ikony co wypisałeś to są do przepałki w sbc jako fodder poza zidanem, morientes to samo fodder, a screena tych twoich potężnych kart jak nie było tak nie ma, i dalej się prujesz o składzik w fifce xD

0

@Ghostface napiąłeś się jak plandeka na żuku, a to wszystko o składzik w fifce i teraz jeszcze takie teksty xD pozdro poćwicz

0

z pozdrowieniami dla napinacza z wczoraj @Ghostface
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12532012#comment-12534611

https://zapodaj.net/images/94c31dbf404f4.jpg
ps. jak tam twój gumares, ile mln już? xD

0

nie mogę przestać, jestem za dobry
https://zapodaj.net/images/f649a4d6dc1be.jpg

0

@Ghostface guimares 200k, pozdro xD

10

@Kapitan hawk oby ta menda nie powąchała pucharu z reprezentacją, bo to obelga dla prawdziwej brazylii

2

@Sulimo moje już postawione, po mundialu będę spał na biurkach, nie to co wy biedaki

8

1. Argentyna
2. Francja
3. Chorwacja

stawiajcie biurka

3

@Pitinho boli? ma boleć

2

@Janiama Argentyna 3:1

0

@Kgorecki2500 i czym ty chciałeś zaimponować szczypior

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?