Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
tak to jest jak się na bramce wystawia jakiegoś knoppersa
3
bezbłędnie, niderlandy do domuuuuuuuu
0
dwa dwa dwaaaaaaaaaaa
2
no i co wam mówiłem o gigachadzie emilianoooooo
0
emiliano the capitanooooooooo
0
Messi again ależ spokój
1
gigachad emilianoooooo
4
kurłła by wkręcił z różnego
0
@hayek chyba ty
4
przed ewentualnymi karniaczkami przypomnijmy, że w bramce argentyny stoi gigachad emiliano martinez, a w bramce holandii jakiś noppert
3
goooooooooolazo messi, a van der taart in the mudddd
1
dawaj messi ze łba
1
Pa tara van der taart czy jak ci tam
0
@GeneralXavi lepiej mądrze stać niż głupio biegać
8
najlepszy pomocnik, napastnik, skrzydłowy, kończący, rozgrywający, itd itd LEO MESSI
1
goooooooooooooolaaaaaaaaaaazooooooo aaaaaargeeeeeeeeeeeentiiiiiiiinaaaaaaaa
0
@wpwelement weź pokasuj obie te dyskusje bo aż wstyd że w tym wziąłem udział ;x
3
acuna matata
0
@Ghostface i cyk gumares poniżej 200k ^^ kończysz bo wiesz, że zara elemelent przyjdzie ci wytłumaczyć w formularzu odwołań jak oddzielić fife od życia xD
0
@Ghostface twój lewy to fodder 70k max, a te ikony co wypisałeś to są do przepałki w sbc jako fodder poza zidanem, morientes to samo fodder, a screena tych twoich potężnych kart jak nie było tak nie ma, i dalej się prujesz o składzik w fifce xD
0
@Ghostface napiąłeś się jak plandeka na żuku, a to wszystko o składzik w fifce i teraz jeszcze takie teksty xD pozdro poćwicz
0
z pozdrowieniami dla napinacza z wczoraj @Ghostface
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12532012#comment-12534611
https://zapodaj.net/images/94c31dbf404f4.jpg
ps. jak tam twój gumares, ile mln już? xD
0
nie mogę przestać, jestem za dobry
https://zapodaj.net/images/f649a4d6dc1be.jpg
0
@Ghostface guimares 200k, pozdro xD
10
@Kapitan hawk oby ta menda nie powąchała pucharu z reprezentacją, bo to obelga dla prawdziwej brazylii
2
@Sulimo moje już postawione, po mundialu będę spał na biurkach, nie to co wy biedaki
8
1. Argentyna
2. Francja
3. Chorwacja
stawiajcie biurka
3
@Pitinho boli? ma boleć
2
@Janiama Argentyna 3:1
0
@Kgorecki2500 i czym ty chciałeś zaimponować szczypior