Transu96
Dołączył/a: czerwiec 2015
https://www.youtube.com/watch?v=v4SnmuosUqY
22 obserwujących
17 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
ufffffffff
0
macie swojego szczęsnego, było wystawić fabiańskiego to nie, znowu się nabraliście
1
no i do domu
0
żula rabujo
0
@Firestone nie miał, czumeni nie faulował
5
jest gol nie ma jest nie ma
- borek 2022
14
gdzie on tam faul widział
0
kowal postawił na żwira to żwiru nie szczeli
0
dawaj rulete krychowiak
2
dzisiaj się wylosowało mokebe
0
chciał do tyłu ale zastawione, no to zrobił lage, klasyg
0
i cyk prawie żółta w 20 sekundzie
1
@GeneralXavi mam dla nich taką jedną lagę, tylko z nią mogą coś ugrać
https://gothic.fandom.com/pl/wiki/Laga
1
@Janiama Francja 5:0
4
@draxidox cycki zduszone żeby wyglądały na większe, nie ze mną te numery
0
@draxidox nie jesteś bo oglądasz na ruskich strimach z opóźnieniem
2
W 2016 to była reprezentacja, teraz to są jakieś popierdółki
0
@BorzyKrzys zimą idę na poddasze bo zimno
0
Gerwant z rivii kurłła w fortnajcie
0
@draxidox moi przyzwyczajeni bo gram w Fifę
2
Piękna dyskusja
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12511769#comment-12511976
Iron oczywiście zezłomowany argumentami
5
@Deviler @Luciano99 okazje do nowych biznesów tworzą się same, devilera i kessiego już masz, dorzucisz Lolę czy clyde i jakoś to pójdzie, no ewentualnie eoren ale to z elemelentem musiałbyś 3some jakiś ogarnąć
1
@Deviler reszta i tak będzie stała w bramce, czesio ball w końcu
2
@gumaz no teraz to pała goryczy się przegła, halyna gdzie je moja siekiera
7
@Rewolucja123 potwierdzam, postawił u buka
https://zapodaj.net/images/f98a708569b7a.jpg
1
@ptrx gówno tam jest, bierz ikon picka
1
@Kgorecki2500 lel, ja mam z 10 fodderów duplikatów po 3x 20x84+ i żadnego sensownego sbc, oby jutro jakieś hero czy ikony wyszły
1
@ptrx pal go
1
@Colon jedyne co on analizuje to u jakiego operatora dostanie darmowe minuty do fryzjera
0
@pt9 słaby jesteś