4

ufffffffff

0

macie swojego szczęsnego, było wystawić fabiańskiego to nie, znowu się nabraliście

1

no i do domu

0

żula rabujo

0

@Firestone nie miał, czumeni nie faulował

5

jest gol nie ma jest nie ma
- borek 2022

14

gdzie on tam faul widział

0

kowal postawił na żwira to żwiru nie szczeli

0

dawaj rulete krychowiak

2

dzisiaj się wylosowało mokebe

0

chciał do tyłu ale zastawione, no to zrobił lage, klasyg

0

i cyk prawie żółta w 20 sekundzie

1

@GeneralXavi mam dla nich taką jedną lagę, tylko z nią mogą coś ugrać
https://gothic.fandom.com/pl/wiki/Laga

1

@Janiama Francja 5:0

4

@draxidox cycki zduszone żeby wyglądały na większe, nie ze mną te numery

0

@draxidox nie jesteś bo oglądasz na ruskich strimach z opóźnieniem

2

W 2016 to była reprezentacja, teraz to są jakieś popierdółki

0

@BorzyKrzys zimą idę na poddasze bo zimno

0

Gerwant z rivii kurłła w fortnajcie

0

@draxidox moi przyzwyczajeni bo gram w Fifę

2

Piękna dyskusja
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12511769#comment-12511976
Iron oczywiście zezłomowany argumentami

5

@Deviler @Luciano99 okazje do nowych biznesów tworzą się same, devilera i kessiego już masz, dorzucisz Lolę czy clyde i jakoś to pójdzie, no ewentualnie eoren ale to z elemelentem musiałbyś 3some jakiś ogarnąć

1

@Deviler reszta i tak będzie stała w bramce, czesio ball w końcu

2

@gumaz no teraz to pała goryczy się przegła, halyna gdzie je moja siekiera

7

1

@ptrx gówno tam jest, bierz ikon picka

1

@Kgorecki2500 lel, ja mam z 10 fodderów duplikatów po 3x 20x84+ i żadnego sensownego sbc, oby jutro jakieś hero czy ikony wyszły

1

@ptrx pal go

1

@Colon jedyne co on analizuje to u jakiego operatora dostanie darmowe minuty do fryzjera

0

@pt9 słaby jesteś

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?